Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: MembeR

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele MembeR
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    29

    MembeR

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem NouNejm
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'dej si pauzu'
    [AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:1196001'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '46.16.123.83'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'x22' byl zabanovan na '1 hodinu'.
    Duvod: 'dej si pauzu'
    By admin NouNejm


    Poznamka:


    Dobry den,

    rad bych se k tomuto banu vyjadril s velkym odporem a vim, ze mi byl ban udelen naprosto nepravem. Na serveru jsem jako kazdy jiny den travil se svym kamaradem volny cas (na JailBreaku, respektive), kde se take incident stal. Jeden hrac, Kaco, se snazil povysit ego nad tim, ze fraguju. Frag, ktery jsem mu udelil byl naprosto oduvodneny. Rekl jsem mu, ze svym chovanim je naprosto smesny a at toho necha, protoze to nechci dale slyset. Admin, ktery incident slysel se k tomu vyjadril nejak takhle "jsi chytry jako radio", vazne? :DDDDDDDDDDDDDDDD Actually jsem to nechtel nejak moc hrotit, protoze jsem to bral s humorem, ale pak uz toho bylo dle meho nazoru prilis. Pak hrac jmenem prodavackaZKauflandu psal, at mi da ten admin ban a ja se ho zeptal proc, bohuzel bez odpovedi tak jsem ho nazval irrelevantem. Pak rekl, ze je toho uz dost a udelil mi ban na 1 hodinu za "dej si pauzu". Neresil jsem to, byla to jen hodina, ale pak mi psal kamarad, ze mi prodlouzil ban za "Neschopnost brat si Simona". Simona jsem si bral celou dobu, ale je jenom jeho blbost, ze prisel pouze na 2 kola ze kterych celou situaci vyhodnotil (viz. https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269535).

    Diky za prehodnoceni situace, s pozdravem x22.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: MembeR

    Ono by stačilo kdyby jsi nebyl tolik arogantní, protože když s tebou chtěl jakýkoliv hráč nebo já něco řešit, tvá odpověď byla ve výsledku že je do toho všem hovno. Ban jsi dostal na jednu hodinu, hned na to jsi mě nazval ještě pičusem, tak se nediv že ti byl ban prodloužen a to konkrétně na 8 hodin. Ano, dostal jsi i zákaz k ct, protože za dobu 3 kol co jsem tam byl jsi si nevzal Simona ani jednou, jen si do toho Simonovi kecal, to že jsi si bral Simona před tím mi bylo potvrzeno, tudíž jsem ti zákaz zrušil, ale ban ti zůstává.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele MembeR
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    29

    Odpověď: MembeR

    irr

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: MembeR

    vypršel
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •