Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Fps/sekání/lagy etc.

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2019
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    33


    Post Fps/sekání/lagy etc.

    Ahoj, jsem tu ,,new" a potřeboval bych pomoct s velkým problémem,
    Týká se to toho, že už asi 1 rok z5 jsem ,,asi něco odinstaloval z grafiky či systému, ale je možné že to s tím nemá nic společného. "

    Jde o to, že jak vše zkouším tak mi nechce nabehnout 100 FPS..
    Padá mi to na 40, 20, 60 a skáče to jak se tomu za chce, jsem NS
    RAM 2 GB, HDD 200 GB, 2,2 GHZ, 60HZ MONITOR, Grafika NVIDIA GEFORCE 9600 GT..
    zkoušel jsem vše a nic nezabírá.
    gl_vsync mám off, fps mám na 100, všechno mám jakž takž na minimálních detailech, zkouším pořád zapínat 1.6 přes správce úloh, kde dám prioritu na nejvyšší či reálná, nic..
    developer taky nepomáhá ani programy, furt to padá na 40, 20..
    Mám neskutečný lagy, jen když pohnu s myší, když zmáčknu klávesu, #tím to není btw"
    Kdybyste někdo věděl, jak mi pomoct abych měl těch 100 krásných fps bez lagů, tak Vám budu vděčný.

    Děkuji Předem, přeji hezký den :).

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389


    Odpověď: Fps/sekání/lagy etc.

    S tou ramkou daleko nepochodis, pokud mas win7 a vyssi tak to staci na spusteni systemu a pak se ti bude lagovat i Word

    Doporucuju dokoupit na nejlip 8 nejhur 4 a SSDcko aspon 128gb k tomu to by mohlo pomoct tvymu problemu, holt i hra z roku 123 ma nejaky pozadavky
    Naposledy upraveno Tečka; 04-06-19 v 22:57.
    0000 - INFINITY

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2019
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    33


    Odpověď: Fps/sekání/lagy etc.

    Asi tak.. Mám v plánu si koupit něco nového, co jsem posledně před 2,5 roky zkoušel Minecraft, jelo mi na 20 fps.. :D takže celkem super.
    A díky za radu. Mám Windows XP a k tomu nemá ověřenou licenci, ani SSD nemám.
    Ještě jednou Díky!

  4. #4


    Re: Fps/sekání/lagy etc.

    Zdravím. Na Windows XP už nevychází aktualizace se záplatami, takže je možné, že tam máš i nějakého chrousta, co ti žere na výkonu. Každopádně Tečka má recht. Té paměti je strašně málo na dnešní poměry. To může být taky důvodem, proč nemáš stabilních 100 fps. Zkusil bych dokoupit RAM minimálně na 4 GB a místo XP tam prdnout sedmičku nebo desítku. Desítka je lépe optimalizovaná na výkon her, ale jsou tam problémy s ovladači u starších strojů. Na druhou stranu sedmičce brzo taky skončí podpora stejně jako u XP.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 05-06-19 v 06:38.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2019
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    33


    Odpověď: Fps/sekání/lagy etc.

    Díky za rady, dal jsem využití 2 procesorů a seká se to ještě víc, takže na to seru :D a koupím úplně nový.
    Díky~

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •