Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Tvorba command menu

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2019
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    33


    Děkuji, kouknu se na to, až se mi přestane sekat počítač, nejde mi ani zapnout Google.. :D co za to budeš chtít?

    Ok. Díky moc, ještě by se mi musel rozjet pc, Google mi nechce jet.. A seká se to :D co za to chceš?

    Ok, jak chceš. Pardon že to píšu 2x.. Trochu se mi sekl internet. :))

    Mám ještě dotazy..
    Tyhle věci znamenají co?
    "{ }"
    Pochopil jsem to tak, že si tam mohu dát libovolný název?
    A k tomu poté ty příkazy co chci? :D to je celkem jednoduché.
    Naposledy upraveno Koprakek; 12-06-19 v 11:20.

  2. #17


    Re: Tvorba command menu

    Nic za to nechci. Stačí mi dobrý pocit z toho, že jsem někomu pomohl. Opravdu ale vyzkoušej, jestli to vůbec funguje.

  3. #18


    Re: Tvorba command menu

    Kód:
    "1" "Ahoj" "say Ahoj"
    "2" "Sbohem"
    {
          "1" "Sbohem" "say Sbohem"
          "2" "Naschle" "say Naschle"
    }
    Command menu by vypadalo stromově takhle:

    Kód:
    Ahoj
    Sbohem -> Sbohem
              Naschle
    Block "{ … }" Prostě značí další podmenu. Tedy, když najedeš na položku "Sbohem", tak se ti otevře vedle toho další menu, kde si vybereš mezi položkami "Sbohem" a "Naschle".

  4. #19
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2019
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    33


    Odpověď: Re: Tvorba command menu

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Kód:
    "1" "Ahoj" "say Ahoj"
    "2" "Sbohem"
    {
          "1" "Sbohem" "say Sbohem"
          "2" "Naschle" "say Naschle"
    }
    Command menu by vypadalo stromově takhle:

    Kód:
    Ahoj
    Sbohem -> Sbohem
              Naschle
    Block "{ … }" Prostě značí další podmenu. Tedy, když najedeš na položku "Sbohem", tak se ti otevře vedle toho další menu, kde si vybereš mezi položkami "Sbohem" a "Naschle".
    Super, děkuji Ti moc <3

  5. #20
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213


    Odpověď: Tvorba command menu

    To ste mohli písať do jednej témy, ktorú som na to už rozbehol rok dozadu.
    S command menu môžete nielen púštať hudbu ale aj prehadzovať zbrane (čo je dosť nepohodlný nezmysel)
    Prepínať jedným stlačením riadku desiatky kombinacii modov. Prikladne stlačíte číslo 1 a rozbehnete zombie server bez zvuku a mlhy. Stlačíte číslo 2, rozbehnete zombie server zo zvukom, mlhou, daždom a dostanete 500 bodov na nákup itemov.
    Taktiež prepínať počasia date sekciu počasie ==> dust_2 ==> ďalej mate oblačno, dážď, búrka, slnečno.....
    Prepínanie animácii postavy, ak vaša hra podporuje príkladne že váš vojak môže ležať ale nemáte to nabindované ani v nastaveniach zapnete ľahnúť, vstať cez toto menu. (kamera aj miesto odkiaľ idú náboje je však vo výške ako keby ste stáli, čiže môžete strieľať ponad obrubník, lavičku alebo kameň, skalu, auto bez toho, aby vás videli, ale vaše hitboxy sú rovnaké ako keby ste stály.)
    Rôzne texty a aj prestávky napríklad príbeh: Stlačíte jeden riadok a začne vaša postava na serveru písať
    1)Dobrý deň (pauza 2 sekundy) 2)Prišiel som videl som a som nadšený pre hru (2 sekundy pauza) 3) Alebo viete čo, budem sa dívať ako vám to dnes nejde v režime diváka
    Potom napríklad dáte menu nákup zbrani ==> M4A1 ==> 1)M4A1 s nábojmi a vestou 2)M4A1 bez nábojov s granátmi 3)M4A1 s defuserom a nábojmi 4)M4A1 náboje vesta deagle 5)M4A1 deagle všetky náboje vesta granáty 6)M4A1 vesta s helmou granáty 1 zásobník...... A môžete mať takto niekoľko menu pre AWP, MP5.....
    .
    .
    https://csko.cz/forum/showthread.php...;-aj-okolo-800
    Naposledy upraveno Military; 07-07-19 v 16:36. Důvod: Opravený preklep 2x použité číslo príkladu 2(dva)

  6. #21
    Banned
    Datum registrace
    Jun 2019
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    33


    Odpověď: Tvorba command menu

    Citovat Původně založeno Military Zobrazit příspěvky
    To ste mohli písať do jednej témy, ktorú som na to už rozbehol rok dozadu.
    S command menu môžete nielen púštať hudbu ale aj prehadzovať zbrane (čo je dosť nepohodlný nezmysel)
    Prepínať jedným stlačením riadku desiatky kombinacii modov. Prikladne stlačíte číslo 2 a rozbehnete zombie server bez zvuku a mlhy. Stlačíte číslo dva rozbehnete zombie server zo zvukom, mlhou, daždom a dostanete 500 bodov na nákup itemov.
    Taktiež prepínať počasia date sekciu počasie ==> dust_2 ==> ďalej mate oblačno, dážď, búrka, slnečno.....
    Prepínanie animácii postavy, ak vaša hra podporuje príkladne že váš vojak môže ležať ale nemáte to nabindované ani v nastaveniach zapnete ľahnúť, vstať cez toto menu. (kamera aj miesto odkiaľ inú náboje je však vo výške ako keby ste stáli čiže môžete strieľať ponad obrubník alebo kameň bez toho aby vás videli, ale vaše hitboxy sú rovnaké ako keby ste stály.)
    Rôzne texty a aj prestávky napríklad príbeh: Stlačíte jeden riadok a začne vaša postava na serveru písať
    1)Dobrý deň (pauza 2 sekundy) 2)Prišiel som videl som a som nadšený pre hru (2 sekundy pauza) 3) Alebo viete čo, budem sa dívať ako vám to dnes nejde v režime diváka
    Potom napríklad dáte menu nákup zbrani ==> M4A1 ==> 1)M4A1 s nábojmi a vestou 2)M4A1 bez nábojov s granátmi 3)M4A1 s defuserom a nábojmi 4)M4A1 náboje vesta deagle 5)M4A1 deagle všetky náboje vesta granáty 6)M4A1 vesta s helmou granáty 1 zásobník...... A môžete mať takto niekoľko menu pre AWP, MP5.....
    .
    .
    https://csko.cz/forum/showthread.php...;-aj-okolo-800
    :D ale já tohle nemyslel, je to už fuk, už vím jak funguje to command menu. :D takže nemusíš mít starosti a jinak se omlouvám, já zde jsem novej takže jsem nemohl vědět že zde bylo takové téma.

  7. #22
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213


    Odpověď: Tvorba command menu

    Veď to nevadí, nech je ich aj 30. Len keď už sa jedno píše, malo by sa to popridávať aj na ostatné, aby sa nedialo že vždy keď niekto jednu s týchto tém nájde, aby nepísal do nich 40 krát rovnakú otázku, pričom v 90% témach tuto otázku ma vysvetlenú. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •