Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 30

Téma: Zneužívání moderátorských práv

  1. #1

    Zneužívání moderátorských práv

    Zdravím. Tímto bych chtěl nahlásit Koprakeka za zneužívání svých moderátorských práv, kdy mi opakovaně mění mé příspěvky v chatboxu na "jsem debil".

    Spoiler Spoiler:


    Je hodně nepříjemné, když vám moderátor mění vlastní příspěvky tak, aby vypadaly, že se sami urážíte. Moderátor je člověk s velkou mocí, kterému jsou dána jeho práva s velkou důvěrou. Vzhledem k tomu, že se jedná o osobní spor, je tohle podle mne hrubé zneužití jeho práv, a tak si myslím, že by měl být i podle toho řádně potrestán. Chápu, že se lidi nemusí a že si dělají různé naschvály nebo se jen uráží verbálně, ale tohle je dost přes čáru.

    Edit: Zde přidávám jeho bonusovou demenci: https://csko.cz/forum/showthread.php...832#post532832

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Lisko,
    si celkom fajn chalan, tak jeb na to. Kopr je kar (tiez to napisem "verejne") a ste si kvit.
    PS: Kopre, mam ta rad, tak to ber s humorom (a tak by si to mohol aj foxo zobrat k srdcu) :D

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Zdravím,
    je to tu 16 dní, takže dávam návrh s ktorým by mohli súhlasiť modi. Nech sa dá kópia tohto tématu do AF a tu sa vynesie iba konečný verdikt. V AF sa môžeme hádať koľko chceme. Alebo nech to uzavrú náborari, či samotný Kotel.

    E:
    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Doplním, že vyjadřovat se bylo možné jen asi 5 dnů. Pokud někdo chce, může do admin fóra napsat, co potřebuje. Vyřešení je v rukou náborářů.
    Ďakujem za info. Tak potom nech sa to aj na náboraroch nechá.
    Naposledy upraveno KajSinek; 23-06-19 v 23:33.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Doplním, že vyjadřovat se bylo možné jen asi 5 dnů. Pokud někdo chce, může do admin fóra napsat, co potřebuje. Vyřešení je v rukou náborářů.

  5. #5

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Neviem, čo sa tu stalo a v podstate mi to je jedno, ale jedna časť tvojej sťažnosti ma úsmevne zarazila:
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Je hodně nepříjemné, když vám moderátor mění vlastní příspěvky tak, aby vypadaly, že se sami urážíte. Moderátor je člověk s velkou mocí, kterému jsou dána jeho práva s velkou důvěrou. Vzhledem k tomu, že se jedná o osobní spor, je tohle podle mne hrubé zneužití jeho práv, a tak si myslím, že by měl být i podle toho řádně potrestán. Chápu, že se lidi nemusí a že si dělají různé naschvály nebo se jen uráží verbálně, ale tohle je dost přes čáru.
    Herkules
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Hrůza co se to tady děje... , nějaký důkaz že tím hříšníkem mám být já?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Popíráš tedy, že jsi to byl ty?

  8. #8

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Hrůza co se to tady děje... , nějaký důkaz že tím hříšníkem mám být já?
    Pán Důležitý. Zapomněl si snad, že příspěvky směřované na Grakona si poupravil ty? A co ta soutěž na zesměšnění Lišky, kterou si organizoval?

    Očividně se ale náramně bavíš. Upravování a mazaní příspěvků je tvoje.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele halelujah
    Datum registrace
    Jul 2011
    Umístění
    zm escape
    Příspěvky
    468

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Zobrať práva koprovi, veď ani to csko nevie hrať.

  10. #10

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Pokračování ze dneška...

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Koprakek; 29-06-19 v 12:17.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Taksi to nějak shrneme.

    Téma založeno 6.6. - asi po 5 dnech, když k tomu měli všichni jen vtipné poznámky se Grakon rozhodnul to dále neřešit a požádal o uzavření tématu. Já jsem mu tedy vyhověla, téma uzavřela a vložila do archivu.
    Druhý den bylo téma opět vráceno zpět Samcem. Ale nic k tomu nenapsal.
    Další den bylo opět (už ne mnou) dáno do archivu.
    Samco měl asi 2 dny výpadek, protože ho potom zase vrátil zpět a nic k tomu nenapsal. To je už datum 16.6.
    21.6. se téma otevřelo - opět Samcem a jak to bývá zvykem nevyjádřil se k tomu.

    No už bude konec měsíce a stále tu leží téma, které pořád Samco přesouvá, odemyká, ale bez výsledku, takže už mi to přijde fakt jak u blbců. Jestli to nedokážete nějak vyřešit a hlavně v nějakou normální dobu, podotýkám, že toto není nábor, aby to zde leželo půl roku, tak to nechte ležet v tom archivu a zbytek si vyřešte jinde.

    Upřímně mi občas vadí, že jako teda náboráři máte určité povinnosti a nemáte jich zde zase tolik a jste na to dva, dříve byl jen jeden a tohle vám opravdu moc dlouho trvá. Pokud si hráč přeje zamčít stížnost a přestat to řešit, tak mu vyhovím, ale ne že schválně to pořád vracíš Samco zpět bez jakéhokoliv výsledku.

    Pokud bych se měla vyjádřit k samotné stížnosti, tak osobně sama vím co je zneužít moda a práva, což mnozí z vás ví. Dotyčné osobně jsem se potom omluvila a požádala i sama za to odebrání práv, ale šanci mi dali, protože to byl ojedinělý případ. A už se to nikdy neopakovalo. Ve tvém případě Kopre neděláš to co já, je to mnohem menší přestupek, ale taky to není 2x příjemný i když sama s Grakonem nevycházím, tak se na to vykašli, bodla by i omluva a přestat se takhle kočkovat, at se to může už nějak vyřešit. Jinak ti toho moda taky můžou vzít, pokud bys pořád takhle pokračoval, což by byla škoda, když pominu tady toto, tak jako mod si dobrý a řešíš zde dost věcí, banuješ lidi, nebo urychlíš i žádost o UB. Tak bych byla velmi ráda, kdyby se to opravdu nějak kloudně vyřešilo.

    E: Jinak jestli je nějaký důkaz o tom, že to mění Kopr, tak by ho sem mohl dát administrátor - nebo popřípadě do AT.
    Naposledy upraveno Britny; 29-06-19 v 04:40.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Já myslel, že to bude jasné. Má stížnost byla v řešení celou dobu, ikdyž byla uzavřená. Já jsem se chtěl jen vyvarovat trapných a zbytečných komentářů. Byl jsem v kontaktu se Samcem a řešil to s ním. On věděl, že to je pořád v řešení, proto to přesouval z archivu zpět. Jenom to prostě bylo zamknuté.

    Bohužel v chatboxu se neukládá historie úprav příspěvků, o to je tenhle případ větší sviňárna. Co se týče těch prvních úprav, na to existují nějaké důkazy, které opravdu směřují na Koprakeka. Na tu úpravu ze včerejška už bohužel nemám nic.

    Ať už mi příspěvky v chatboxu upravuje kdokoliv, dotyčný ví, že historie úprav je nedohledatelná, a tak musím napsat, že to je neskutečná svině, která by se nad sebou měla zamyslet. Dotyčný ví, že může vzniknout podezření, že si to upravují jen já sám a to už bohužel nemám jak dokázat. Snad jen, že mě všichni tady znáte dostatečně, že víte, že bych se sám nikdy neurážel. Fakt to není příjemné.

    Důkazy, o kterých jsem se zmiňoval výše si zatím na základě rady nechám pro sebe. Vůbec nevím, co se teď děje na pozadí.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 29-06-19 v 11:54.

  13. #13
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Wtf? To už sa tu niekto musí hrať na totálne decko a upravovať niekomu príspevky na "Jsem debil"? Však takým spôsobom sme sa provokovali keď sme ešte na prvý stupeň základnej školy chodili. Grakonovi je to očividne nepríjemné a týpek čo toto robí by sa mal zamyslieť nad svojím mentálnym vekom.

  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Jako každý ví, že na eseje nejsem, tak to nějak zkrátím:

    Latinsi - Bez komentáře.

    Grakon - Pokračování ze dneška? Určitě si četl můj chat ve 3h ráno, jaká náhoda že úprava chatu se nikde neukládá, ups. Existují důkazy k první změně? No sem s tím.. jestli myslíš chat se Samčíkem... no potěš pán bůh. Zakládáš stížnost, ale své důkazy nechceš sdělit do stížnosti, že nevíš co se děje v pozadí? Heh... vůbec nic hele, všeci tě maj na párku a já se ani nedivím... protože se zabývat cypovinou a obviňovat mě z něčeho takového a pak vlastně zjistit že nemáš přímý důkaz a že to mohl být leckdo... SUPR
    Odpovídat otázkou ohledně toho, jestli jsem vlastně viník, juvajuva... je to cringe kámo. Mělo to zůstat locknute a bylo by.
    Tak mám tedy taky jednu otázku... co vlastně od tohoto očekáváš? Já jen že už tak týden zpět jsem kontaktoval náboráře s tím že to má být dávno hotové... ale jak říkám, všeci tě mají víš kde... Jako abych pravdu řekl, nelibí se mi tvé pošpinění mého jména... ale dobrý, odpouštím ti.

    A že bych tuto stížnost bral na važno..? Se podívej ...
    Naposledy upraveno Koprakek; 30-06-19 v 01:48.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  15. #15

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Díky Samcovi mám celkem dobrá vodítka, která vedou k tobě. Celou dobu jsem s ním kontaktu. Samco mi sdělil, že důkazy zatím nemám zveřejňovat. Čekám tedy hlavně na jeho pokyn. Tím, jak jsem napsal, že nevím, co se děje na pozadí, jsem myslel to, že nevím, jak a zda se to vůbec řeší. Zřejmě ano, když mě Samco požádal, abych si ty důkazy ještě ponechal. Pro tebe to je možná cipovina, ale pro mne ne. Nenechám si srát na hlavu od nějakého zakomplexovaného blbečka, co mi mění příspěvky a budu řešit tak dlouho, dokud se to nevyřeší. Až se najde pravý viník a nebudeš to ty, tak se ti omluvím. Je až k nevíře, jak je AT prolezlé hajzlama. Fakt děs tato komunita.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •