Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: Zneužívání moderátorských práv

  1. #16
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Že ho pozdravuju
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    never ending story toto??? Samco, daj "pokyn" nech to liska rozbali, vsetci sa pobavime, pride mozno nejake to ospravedlnenie a karavana jede dal...

  3. #18

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Up. Objevil se nový problém a to je mazání příspěvků. Já jako ex-admin mám možnost psát do hlášení a žádostí o práva. Před pár dny jsem měl možnost psát i do žádostí UB, ale tam se najednou zablokovala možnost všem ex-adminům psát příspěvky. Do jedné z žádostí o práva jsem napsal svou klasickou větu ohledně nesplňování podmínek o přijetí. To nebyl žádný troll, to byl prostě holý fakt. Tam to mohl člověk buď ignorovat nebo zkritizovat. Ten příspěvek byl z nějakého prapodivného důvodu smazán. Napsal jsem ho znovu a tentokrát i s trošku provokativní poznámkou ohledně "bugu". To bylo po pár minutách opět smazáno a thread dokonce uzamčen. Teď už je zase otevřen. Já nevím, ale mně to přijde jako celkem velká trapná šaškárna. Na základě svých zkušeností vím, že se v komunitě moderátorů objevují určití s prominutím zmrdi, co zneužívají svých práv. Vím, že mají možnost smazat příspěvek dvěma způsoby. Buď ho smažou tak, že ho vidí jenom moderátoři, anebo ho smažou tak, že ho nevidí nikdo. Na základě těchto zkušeností mi nezbývá nic jiného, než si screenovat každý svůj příspěvek. Ať už se mi smaže jakýkoliv příspěvek, tak ho vždycky budu mít uložený. Já fakt nevím, co za tím všechno stojí, ale tyto trapárny už fakt začínají být dost unavující. Ohledně svého případů ménění příspěvků mám silné podezření, že to dělá Koprakek a to na základě celkem hodně dobrých vodítek, které jsem dostal od Samca. Nejde mi o to, aby přišel o práva. Já chci hlavně mít potvrzené, jestli to fakt dělá on nebo někdo jiný. Chci vědět, kdo to dělá. Chci, aby tyto trapárny skončily. Chci, abychom tu měli normální systém řešení věcí v oblasti moderování. Fakt je to už dost unavující.

  4. #19
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Každý smazaný příspěvek je dohledatelný, konkrétně tento byl smazán, protože dané sdělení se v tématu již nachází (viz příspěvek #5) a příspěvek tak postrádal smysl. Pokud by nebylo správné ho smazat, musela by být v pořádku i situace, kdy do tématu napíšou všichni admini totožné obecné sdělení ("Nesplňuješ podmínky pro příjetí"), kdy opakované konstatování od různých adminů nepřinese vliv na rozhodnutí náborářů. Třeba se vyjádří i moderátor, který to smazal, ale smazání je podle mě v tomhle případě na místě a nelze proti tomu nic namítat.
    Oprávnění ex-adminů bylo nastaveno chybně - pravomoc vyjadřovat se do žádostí o unbany, žádostí o práva a hlášení mít nemají a musejí postupovat stejně, jako běžný hráč, tedy požádat někoho z adminů, zda by mohl zprostředkovaně daný názor vložit, což se děje jen výjimečně u významných sdělení.

    K hlavní myšlence tématu - změna obsahu příspěvků nebo chatů ze strany moderátorů je samozřejmě nepřijatelná, ale přístup k příslušným logům nemám, takže nemůžu posoudit. Za sebe jsem obsah cizího příspěvku v chatu nikdy neupravoval. To budou muset vyřešit náboráři.
    Naposledy upraveno hofy; 13-07-19 v 07:52.

  5. #20

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Ok. Díky za sdělení. Teď už vím, proč to bylo smazáno. Já jsem i čekal, že mi někdo v chatboxu napíše, proč. To se nestalo, tak jsem to bral opět jako provokaci ze strany pro mne neznámého moderátora. Jemu se tedy omlouvám. To ménění příspěvků by se už ale mohlo dořešit. Leží to tu už déle než měsíc, očividně se s tím nic neděje. Samco měl k dispozici důkazy už od začátku, ale psal mi, že si je mám nechat pro sebe. Když je vložím já, tak je stejně musí potvrdit i on, takže si myslím, že by je rovnou mohl vyložit on. Nejedná se o žádné screeny něčeho, ale prostě jen informace, které mi dal. Nemám tušení, zda se ve zkopírovaném threadu v AF rozvinula nějaká diskuze a vlastně mi to může být i jedno. Dokážu si na základě zkušeností představit, že by to tam stejně k ničemu nevedlo. Vidím to celkem jednoduše. Dotyčný moderátor měl myslím dostatek času na to, aby si to tu pročetl a promyslel, že by se mi omluvil. To se nestalo, takže to celkem dost podtrhává jeho charakter. Nějak extra se mi nechce věřit, že by za to někdo přišel o práva, což ani není můj cíl. Do budoucna by se tento případ měl určitě vzít v potaz.

  6. #21
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Celkem dobrá vodítka, která vlastně nikoho neusvědčují. A jelikož Samco se k ničemu očividně nemá, tak ty vaše důkazy zjevně stojí za hovno. :D

    Tím se dostávám k jednoduché otázce: Opravdu jsi přesvědčenej o tom, že nejsi debil? Spousta věcí na to poukazuje, ale zdání občas klame, tak se radši ještě jednou ptám, jestli jsi o tom opravdu na 110% přesvědčen.

    Jinak docela nuda thread, jestli chceš uspět, musíš rozjet pořádnej flame na půlku at a přizvat k tomu zkušený flamery, zatím je to dost slabý.

    Peace


  7. #22

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Ještě před tím, než se mi pokazil PC, tak jsem jako admin skoro dennodenně banoval cheatery a obcházeče ať už na serverech nebo z hlášení na fóru. Na tyto bany jsem samozřejmě vždycky potřeboval neprůstřelné důkazy. Myslíš si snad ze bych si jen tak z prstu vycucal, že to dělá Kopr? Já vycházím čistě jen z toho, co mi napsal Samco a myslím si, že on je v pozici, kdy může být jeho slovu 100% důvěřováno. Podle mne, všechno by se dalo zjistit z admin control panelu, kde se ukládá historie přihlášení z účtů. Na základě těchto informací by měla být určitě možnost poskládat důkazy, které opravdu vedou ke Koprovi. Tam má však přístup jen pár výjimečných lidí. Nevím, jaké kapacity má a jaké informace přesně se od tamtud dají vytáhnout. Kdyby mi Samco nenapsal, že si mám jeho informace nechat pro sebe, tak už bych je tu dávno vysolil. Vůbec nevím, na co se tu čeká. Tato záležitost mohla být podle mne už dávno vyřešená. Někteří lidi si možná myslí, ze řeším blbosti ale kdybych tuto stížnost nezaložil, tak by tyto úpravy mých příspěvků pokračovaly dále. Promiň, ale já si nenechám srát na hlavu od nějakého s prominutím debila. Hodně mě zaráží přístup Kopra k tomuhle. Místo toho, aby se zde nějak obhájil a přímo napsal, že on to prostě nedělá, tak napíše jen, že chce vidět důkazy a jinak mě provokuje svými dementními komentáři v chatboxu a na Discordu. Toto jeho dětinské chování mi přijde samo o sobě jako ukázka toho, že to fakt dělá on. Já se ho snažím kompletně ignorovat, on mne provokovat svými stupidními poznámkami. Fakt mě už tahle šaškárna nebaví a sám si přeji, aby to už bylo vyřešené. Bohužel. Nezáleží vůbec na mně, kdy se tato stížnost oficiálně lockne s konečným prohlášením.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 18-07-19 v 00:59.

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Mám takový dotaz. Proč si vůbec myslíš, že ti Samco psal, aby sis to nechal pro sebe? Nic sem nepsal, nechal to celou dobu nevyřešené, nechal Kopra psát psát do chatu "jsem debil" :D Když už dávno máte nějaké důkazy, tak na co se vlastně čeká? Nezdá se ti to ani trochu divný?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Tyto dotazy dávej Samcovi, ne mne. Já nevím, proč si to mám nechat pro sebe. Nevím jestli se to vůbec nějak řeší, či nikoliv. Já se snažím odpovídat v rámci možností na to, abych pokud možno co nejlépe vysvětlil situaci i svůj postoj k celé této věci.

  10. #25
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Kdyby sem věděla, že mi na to odpoví, tak se ho zeptám. Jako upřímně je to nesmysl, je to tvá stížnost, ty si na někoho stěžuješ, ty si sám můžeš napsat co chceš a co si o tom opravdu myslíš a když to nechceš dál řešit, tak se to lockne, pokud to chce Samco řešit, tak má na to admin sekci, kde to dořeší a zbytek ti napíše v pmce. Mě jen zajímalo jestli se ti tohle všechno nezdá divný, že to tak dlouho trvá a zbytečně.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #26

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Divné mi to nepřijde, protože tady dost věcí trvá dlouho a zbytečně. Vzhledem k tomu, co se s touto stížností dělo na začátku, ohledně přesouvání a lockování, tak mi bylo hned jasné, že tady úplně vázne komunikace. Každopádně nemyslíš si, že by to bylo trošku blbé, kdybych se vysral na Samcovu žádost ohledně nezveřejňování jeho informací, když jsem to řešil hlavně s ním?

  12. #27
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    No nějak mi nesedí první záznam od hofyho - kam co vracel, ale psal, že tu žádost byla jen 5 dní, protože sem ji já právě na tvou žádost, že ji nechceš řešit a prosíš o lock zamčela a hodila do archivu a pak už sem s ní nic nedělala, to už si s ní tady hrál zbytek pin pong. Až nakonec Samco ju nechal nejdřív locknutou a nakonec ji odemčel. Proto já se řídím tím, co chtějí hráči, ne co ostatní, když je to jejich téma.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #28

    Re: Zneužívání moderátorských práv

    Problém byl v tom, že jsi zřejmě nepochopila moje vyjádření, když jsem to locknul. Já to locknul jen, aby tady nepsali lidi, co tu kromě blbých poznámek nemají, co psát. Ta stížnost byla jinak pořád oficiálně v řešení, ikdyž byla locknutá.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 18-07-19 v 12:46.

  14. #29
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Já si to moc dobře četla cos tam psal, aby se k tomu už nikdo nevyjadřoval, tak sis požádal o zamčení a aby zbytek vyřešili náboráři. Což taky měli. Měli to nechat, jak to bylo a co v možné krátké době ji vyřešit. Což se nestalo a je to zde pořád, i když máte důkazy a to asi nikomu hlava nebere no. Náboráři ignorují aji zprávy soukromě (nemysím ted PM) od modů, jediný s kým sem v kontaktu je Kopr, Does, Bezda, když o něco přímo požádám matiska a občas po pár týdnech kotel na něco odpoví :D Tak snad do konce roku to tu ležet nebude.
    Naposledy upraveno Britny; 18-07-19 v 13:32.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #30
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv

    Neviem, načo je potrebné toľko stresovať, jesť to nepýta, piť to nepýta. Pristúpili sme zatiaľ k drobným úpravám v statuse spomínaného moderátora.

    Pre konšpirátorov, špekulantov a podobne - táto téma bola otvorená dlhšie preto, lebo sa tu riešil aj iný vážnejší problém, pri ktorom sme sa museli pozastaviť a začať odznova a nájsť aspoň ako také férové rozhodnutie, ktoré však nebolo jednoduché a takisto to nebolo vecou rozhodovania sa jedného človeka.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •