Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: expo - dust2 only 3 - WH

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    22

    expo - dust2 only 3 - WH

    Zdravím. Hráč expo, ako je na demách vidieť, opakovanie používa Wh. Chvíľami som mal podozrenie aj na iné "pomôcky" ako AutoBhop a AB.

    Tak teda rozpíšem časy nech sa to ľahšie zhodnotí.

    Demo expo - 75:48:00 - Jednoznačne WH, pretože prešiel s crossom presne podľa tej čiary cez stenu.

    Demo expo2 - začína to teoreticky už od 76:20:00, ale to najzaujímavejšie, čiže rovnaká situácia ako pri prvom deme je od 76:32:00.

    Demo expo4 - toto je asi najzaujímavejšie demo a zároveň aj najdlhšie.
    - 79:04:00 - znovu predmieril a hneď vyšiel spoza krabice a samozrejme kill...
    - 79:19:00 - toto som si overil niekoľkokrát, že to nebolo počuť. z ničoho nič sa otočil na plante A smerom na hráča, ktorý práve vybiehal na long a opäť namieril cez stenu na neho...
    - 79:35:00 - tento kill mohol byť šťastie ale skôr mi to prišlo ako AB aj vzhľadom na posledný čas, ktorý, tu uvediem.
    - 79:51:00 - hráč prichádza po bombu od plantu B a expo si úplne náhodou znovu namieril presne na neho cez bedňu, ale jeho aim sklamal.
    - 80:02:00 - tu by som doporučil pustiť si to spomalene, najlepšie na 1/4 aby bolo čo najlepšie vidieť ako mu potiahlo crosshair a opäť podozrenie na AB pri tom kille.

    Ak si tie demá pozriete a posúdíte, tak Vám ďakujem.
    Prajem pekný zvyšok dňa.
    ----

    Demo:
    expo - http://csko.cz/dema?UPD=kM4VGyJQ

    expo2 - http://csko.cz/dema?UPD=Ab91sVZ9

    expo4 - http://csko.cz/dema?UPD=o2ZmYUoB

    ----

    Info o hráčovi:
    Nick: expo
    ID: STEAM_0:0:12546059
    IP: 86.49.233.13
    CZ

    ----

    Server: dust2 only 3

  2. #2

    Odpověď: expo - dust2 only 3 - WH

    Mne to príde všetko úplne normálne. Väčšinou je tam všade počuť dupot a skúsenejší hráč si sleduje viacero pozícií, takže je normálne, že sa niekam otočí aj, keď nič nepočuje. A pri fastzoome človek šklbe tak myšou, že to môže občas vyzerať divne. Za mňa teda clear.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2015
    Příspěvky
    22

    Odpověď: expo - dust2 only 3 - WH

    Ten fastzoom beriem. Sám mám skúsenosti že ma chceli za to hlásiť, ale mňa skôr zaujalo na každom deme to, ako vždy mieri presne na hráča cez stenu a krabice. Môže byť akokoľvek skúsený hráč ale nikdy nebude vedieť kde presne je enemy za prekážkou cez ktorú nevidí (resp. by nemal vidieť).

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: expo - dust2 only 3 - WH

    Ahoj, za mňa clear.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: expo - dust2 only 3 - WH

    Clear
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •