Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: DiaZzK0.o --> Fellow

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Mne ten ban pride strasne prestreleny, obzvlast ked sa este ospravedlnil. Na druhu stranu nie som jb admin, nepoznam historiu.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Mne ten ban pride strasne prestreleny, obzvlast ked sa este ospravedlnil. Na druhu stranu nie som jb admin, nepoznam historiu.
    kvôli tomu že sa tu ospravedlní ako v škole a ja mu poviem nevadí moja chyba, mu UB určite nedam.. a nejdem sa starať ale nevieš o nom nič.. a kedže sám napisal že mu je to jedno tak načo žiada o UB ked dobre vedel že budu nasledky niesom ako jeden dotyčný admin , a moje posledné vyjadrenie je že UB ti nedam..

  3. #18

    Odpověď: DiaZzK0.o

    napisal že mu je to jedno tak načo žiada o UB ked dobre vedel že budu nasledky ...


    to nebylo ohledne banu ale ohledne vyhody ... kdyz simon rekl prvni reakce s vyhodou na skok... a ja ji vyhral a mel jsem si vybrat jestli jdu 1. nebo 2. tak jsem napsal ze mi to je jedno.
    Naposledy upraveno DiaZzK0.o; 09-06-19 v 17:59.

  4. #19

    Re: DiaZzK0.o

    Definice provokace je hodně subjektivní. Jednalo se o použití jména mého a KajSinka, takže vlastně tím "provokoval" jen nás dva. Mně to nevadí, záleží ještě, jak se k tomu postaví KajSinek. Napíšu mu, ať se sem vyjádří. Pokud i KajSinek uzná, že mu to až tak moc nevadí, tak si myslím, že UB bude na místě. To je to samé jak s napodobováním nicků, což už se řešilo několikrát, že by se před "konáním spravedlnosti" mělo zjistit, zda to mají povolené nebo jestli to dotyčným nevadí. A jen tak naokraj. Když už se nemají uznávat omluvy a po nich mírnit trest, tak je celá sekce žádostí o UB potom celkem zbytečná.

  5. #20
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Můžu se jen zeptat... k čemu tato změna nicku vedla? Či jak to někoho vůbec mohlo napadnout ?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #21

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Ahoj Koprakeku, nicky jsem myslel čistě ze srandy za účelem pobavit hráče na serveru. Nechtěl jsem žádnýho admina urazit nebo provokovat. A jestli to KajSinkovi vadí tak se mu velice omlouvám a už se to určitě nebude opakovat.

  7. #22
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Aha a co je na tom srandovního..?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #23
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Zdravím,
    už krátko po mojom príchode do AT som mal presne túto otázku. Bolo mi zodpovedané, že to môžem trestať okamžite bez akéhokoľvek upozornenia --zdieľanie osobných údajov t.j. sociálne siete / mená / bydliská a pod. Nech sa to týka hráča či admina. No u admina o to horšie, pretože každý si rád spraví niečo na oplátku adminovi, ktorý dal ban. Naozaj ako deti.... Neuvedomuješ si, ale môže to riadne dotyčného poškodiť. Ak si dobre pamätám, tak jedného admina tu bola identita vyzradená a musel zrušiť FB a spraviť ho na novo z dôvodu, že ho ľudia nenormálne otravovali a spamovali. Nie je to vôbec vtipné a pobavenie v tom nevidím, ani kebyže tam máš Donald Trump. Aké je smiešne mať v nicku cudzie meno, ktoré nepatrí tebe a dotyčný nie je ani prítomný? Ospravedlnenie beriem, ale s úplným UB nesúhlasim. Zas a znovu ja s Grakonom. Spravili sme niekomu niečo, čo bolo hrozné, neospravedlniteľné a nenávratné? Ja si myslím, že nie. A ak áno, prečo nikto nemá gule otvoriť ústa hneď, ale potom to celé pretočí? Toto ma už naozaj nebaví.

  9. #24

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Aha a co je na tom srandovního..?
    Koprakeku, rozhodne nic na tom srandovniho neni, to vim... a priznavam chybu
    Naposledy upraveno DiaZzK0.o; 10-06-19 v 17:21.

  10. #25

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Neuvedomuješ si, ale môže to riadne dotyčného poškodiť. Ak si dobre pamätám, tak jedného admina tu bola identita vyzradená a musel zrušiť FB a spraviť ho na novo z dôvodu, že ho ľudia nenormálne otravovali a spamovali. Nie je to vôbec vtipné a pobavenie v tom nevidím, ani kebyže tam máš Donald Trump. Aké je smiešne mať v nicku cudzie meno, ktoré nepatrí tebe a dotyčný nie je ani prítomný? Ospravedlnenie beriem, ale s úplným UB nesúhlasim.

    Ahoj KajSinku, souhlasim s tebou... a priznavam chybu... ale at je fellow alespon trochu laskavej a at mi zkrati ban... protoze 2 tydny je opravdu hodne... chapu ze te to "mohlo" hodne poskodit jak fyzicky tak i psychicky ... ale slibuji ze se to uz nikdy nestane. A jeste jednou promin.
    Naposledy upraveno DiaZzK0.o; 10-06-19 v 17:33.

  11. #26
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Proti ub

  12. #27
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: DiaZzK0.o --> Fellow

    Zajímavé je že v prvním příspěvku vůbec netušíš, čeho ses vlastně dopustil a podle tebe tedy všechno bylo v pořádku... Po dodaní tvé chyby si najednou naskočil v domnění že Grakon není v AT a že Kajsinkovi se omlouváš s tím že jsi mu doufejme jak píšeš, nezpůsobil ujmu na zdraví. Poté je to už dokola že to byla sranda atd. atd. Zajímavá diskuze.

    Ban je sice tak nějak přestřelený, ale ani se tomu nedivím, když tu hraješ blbce a pak sluníčko. Ban ti má skončit za 6 dní, zkrátil jsem ti jej na 3. Ať už se takéto cypoviny neopakují, díky.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  13. #28

    Odpověď: DiaZzK0.o --> Fellow

    Díky

    Můžete Lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •