Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Administrátor FELLOW

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Angry Administrátor FELLOW

    Zdravím, dnes jsem přišel na server Jailbreak 6 a přidal se k CT.. simon mě požádal ať mu spočítám hráče v boxu spočítal jsem je a řekl mu kolik jich má.. Simon se jmenoval KRALEX, tak jsem si udělal takový žertík a odsoudil podle jména že je král mé ex. dořekl jsem to a dostal jsem přesun.. Nejspíše za vyrušování simona [Nevím], Když jsem to říkal, tak simon právě dořekl větu a nemluvil.. většinou to tak dělám když chci něco sdělit a žádný administrátor s tím problém nemá i když jich na serveru je například 5. Nikdy ale nikdy jsem za tohle přesun neměl. Měl jsem nějaké problémy v minulosti s tímhle administrátorem ale byl jsem za to také potrestán ale poslední dobou se mi zdá, že administrátor jde pouze proti mě a neskutečně mě hlídá a jakmile udělám ten nejmenší prohřešek, ani né tak prohřešek tak letím buď s CT zákazem a nebo přesunem.. tenhle přístup mě nebaví. Tohle mě vždy dokáže vytočit. :) Tak pokud má špatný dny tak ať neleze na server a nedělá spíše bordel on.. Komunita v hovnu díky takovým bývalým hráčům v týmu.. Dříve se šlo hrát a byla sranda teď příjde takový administrátor a přesune tě za to že si pomalu vyměníš zbraň ve zbrojce [Přirovnání]. Díky a doufám, že admin bude nějakým způsobem informován a zaučen k lepšímu přístupu. Adios

    Zrovna měl nickname "drunk fella" tak nevím jestli je opilý, takovým způsobem že neví co dělá, nebo je prostě jiný než ostatní.
    Naposledy upraveno poweN; 13-06-19 v 16:22.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Administrátor FELLOW

    Citovat Původně založeno poweN Zobrazit příspěvky
    Zdravím, dnes jsem přišel na server Jailbreak 6 a přidal se k CT.. simon mě požádal ať mu spočítám hráče v boxu spočítal jsem je a řekl mu kolik jich má.. Simon se jmenoval KRALEX, tak jsem si udělal takový žertík a odsoudil podle jména že je král mé ex. dořekl jsem to a dostal jsem přesun.. Nejspíše za vyrušování simona [Nevím], Když jsem to říkal, tak simon právě dořekl větu a nemluvil.. většinou to tak dělám když chci něco sdělit a žádný administrátor s tím problém nemá i když jich na serveru je například 5. Nikdy ale nikdy jsem za tohle přesun neměl. Měl jsem nějaké problémy v minulosti s tímhle administrátorem ale byl jsem za to také potrestán ale poslední dobou se mi zdá, že administrátor jde pouze proti mě a neskutečně mě hlídá a jakmile udělám ten nejmenší prohřešek, ani né tak prohřešek tak letím buď s CT zákazem a nebo přesunem.. tenhle přístup mě nebaví. Tohle mě vždy dokáže vytočit. :) Tak pokud má špatný dny tak ať neleze na server a nedělá spíše bordel on.. Komunita v hovnu díky takovým bývalým hráčům v týmu.. Dříve se šlo hrát a byla sranda teď příjde takový administrátor a přesune tě za to že si pomalu vyměníš zbraň ve zbrojce [Přirovnání]. Díky a doufám, že admin bude nějakým způsobem informován a zaučen k lepšímu přístupu. Adios

    Zrovna měl nickname "drunk fella" tak nevím jestli je opilý, takovým způsobem že neví co dělá, nebo je prostě jiný než ostatní.
    Neustále čo si u ct a niesi simon, stále skáčeš ludom do simonovania, a potom ked ta admin upozorni tak ho vysmeješ a ideš si opäť to iste... Poznámky typu "m*dal sem tu a tu a veci o tom ako si mal pohlavný styk stou a stou a kde si bol " si nechaj pre seba a nehovor to verejne do chatu, ludí to nebaví počúvať neustále tvoje "príbehy"... presun si dostal za neustále skakanie do hry simonovy a dobre si vedel čo robíš, a tie poznamky po presune, radšej ani vytahovať nejdem, peace

    E. a keby mam toľko času ta sledovať a som na tebe zasadnutý vyzerá to inak.
    Naposledy upraveno Fellow; 13-06-19 v 17:15.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: Administrátor FELLOW

    Ty jsi mě dnes upozornil?:-D. Neupozornil, dnes jsem nic nějak extrémního neříkal tak moc aby jsi mi hodil přesun, uvědom se a přiznej si občas pravdu. :). Já nejsem hloupý na to abych si něco neobjasnil na to pamatuj..

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Administrátor FELLOW

    ja ta nebudem upozornovat x-krat... iba si napojil k ct a kecal si viac ako simon.. a vedel som že to bude pokračovat preto ten presun.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: Administrátor FELLOW

    Asi jsi byl na jiným jailbreaku, nebo fakt nevím.. nekecal jsem skoro vůbec, a to že říkám občas to co říkám, to je moje věc.. Snažím se neomezovat tak hru simona.. A přiznávám že občas kecám dost.. ale nikdo to neřeší všichni se zasmějeme na serveru ale když tma příjdeš ty tak sranda vždy skončí:). Protože banuješ vše co žije.. Nikdy to nikomu nevadilo, to jen tobě mě příjde jak kdyby jsi mi záviděl, není se čemu divit.. hledat si přítelkyně po serverech nebo po hrách je velice dobrý výkon na 21 letého chlapa.:-)

  6. #6

    Re: Administrátor FELLOW

    Zdravím. Powene, to je samozřejmě hezké, že vždy, když chceš něco sdělit, tak počkáš, až Simon domluví, ale taky by sis měl uvědomit, že i to může narušovat Simonovu hru. Simon chce přestat mluvit třeba jen na deset sekund, aby nabral dech, nebo aby si rozmyslel, co dál. Jenže, ty když pak do té jeho pauzy mluvíš a mluvíš třeba dvě minuty, tak tím akorát Simona zdržuješ a to už se jako vyrušování dá počítat. Sám jsi psal, že víš, že často mluvíš dost a to potvrdí více lidí, kteří s tebou byli někdy na serveru. Za narušování Simona se podle pravidel dává zákaz až na jeden týden, ale Fellow použil přesun, takže se zřejmě nejednalo o až tak vážné narušování, což by potvrzovalo tvoje slova o tom, že jsi tentokrát moc nemluvil. Víc už se tady ale bohužel vyřešit nedá, protože neexistuje žádný záznam, na který bychom se mohli podívat zpětně. Ty tvrdíš, že jsi upozorněn nebyl, Fellow tvrdí, že ano. Je to slovo proti slovu a bez důkazu jsme ve slepé uličce. Vzhledem k tomu, že admin nemusí kromě permanentních banů dodávat důkaz, věří se spíše více adminovi, než hráči. Tato stížnost bohužel nikam nevede.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Administrátor FELLOW

    Neviem čo tu chcete riešiť... Jak powen nastúpi k CT tak sa hra už netočí okolo simonovania ale kecania a to stále. Nemám nič proti tomu ale treba si uvedomiť že aj ked je to len hra tak si idem zahrať csko s tím že je to len hra, a tak si idem zahrať a není každý spokojný ked len počúva tie tvoje reči ako si jebal z frajerku (potvrdzujem fellowove slová lebo vždy jak som bol na servery a on u CT toto tam bolo furt), ked nie reči okolo frajerky tak fetoch, ako sú ostatný len za PC, nemám čas a podobné sračky, tiež som ho na to upozornoval. A že vždy sa celý server zabáva a nikomu to nevadí? Sračky prvého stupna, vačšina ludí si tam ide zahrať a sťažujú sa ked moc kecáš u CT len ty to nevnímaš, tak neviem ako možeš napísať že to vadí len fellowovi. Baví to maximálne tvojich kamarátov ktorí sú na servery každý den a klasické hranie na simona ich už nebaví (čo sa dá pochopiť) ale stále sú tam aj taký ktorí sú chcú len zahrať a tvoje večné keci ich nebavia. Ono by stačilo pochopiť že na servery sú aj ludia ktorí to počúvať nechcú, tak to treba rešpektovať, ked chceš kecať o pičovinách chod na TS.

    PS: hledat si přítelkyně po serverech nebo po hrách je velice dobrý výkon na 21 letého chlapa.:-) S touto vetou plne súhlasím nikdy som tomu nechápal
    Už neni čas huliť...

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele BaNNe1D
    Datum registrace
    Sep 2018
    Umístění
    Šaštín-Stráže
    Příspěvky
    30

    Vyjadrenie Powena

    Dobrý deň, powen má pravdu, keby neni humor na serveroch, tak by tam nikto nechodil, chalani, však na server sa ideme zabaviť a zahrať si a nie súperiť kto je lepší...
    Aj ked niekedy Powen moc hovorí, ale proste, dáva tému, ktorá hráču zaujíma a zasmejeme sa a keby to niekomu vadí, tak to je iné. Ale ked sa na tom zasmejeme.
    Neviem, ale dva roky dozadu, boli iný admini, bol na serveroch "humor" ale ako hovorí Powen, ako príde admin, tak ludia odchádzajú zo serveru, lebo menší humor spravíš a hned si sudení adminom či presunom, alebo banom. Však Kotolna je na to, aby sme sa zabávali a zasmiali a nie, že budeme ticho a bez humoru server... Však kde to sme chalani a hlavne "AT"
    Aj ked to admina nezaujjíma čo hovorí, ale dalších 10hráčov to zaujíma čo hovorí, lebo je aspoň daaká téma a radosť. nemáme náhodou pravidlo "Aby sme zabavili veznou" A Powen ich chcel zabaviť. Ako Powenm príde na server, tak o chviľku je plný server. A je lepšie mať plný server, než 7hráču na serveri, trošku humoru páni admini. Ďakujem, potrebujeme takých adminov, ktorý to pochopia trošku humoru. "Ja ked som na serveri a Powen je na serveri, jakto, že nikto sa nanho nestažuje, ani pán SIMON." Hmm Trošku inak rozmýšlať a všetko bude iné. Dúfam, že to pochopíte, nič zle nepíšem iba pravdu. :) Nehrám to 2roky..... Ale viacej a poznám to, ako to chodilo, ale tomuto sa to nevyrovná. "adminuv úkol je pomôcť a rozumne sa dohodnúť a nie presun, alebo ban.. Je to ubohé. Admin drží z adminom, hráč drží s hráčom. Hovoríte, že o fetoch vás nič nezajíma, hlavne že si to vypočujete a potom použijete "/presun", alebo "ban" trošku sa zamyslieť. ďakujem

  9. #9

    Re: Vyjadrenie Powena

    Zdravím. My všichni samozřejmě chápeme, že ta hra je od toho, aby se lidi uvolnili a aby se bavili. Jenže se nemůžeš zavděčit všem. Někdo si chce zahrát prostě normální JB, někdo se chce několik minut bavit o tom, jak ojel několik bab. Budeme ignorovat jednoho, máme tady hlášení. Budeme ignorovat druhého, máme tady hlášení. Je třeba najít střední cestu. Powen klidně ať mluví a baví tak nějakou skupinu hráčů, ale musí nechat prostor Simonovi tak, aby i on mohl zároveň v klidu řídit hru. Všechno je to jen o vzájemné domluvě a toleranci. Na serveru jsou dána nějaká pravidla a my jako admini nemůžeme přehlížet, když je někdo nedodržuje v takové míře, že opravdu narušuje běh hry. Je milé, že se chceš zastat Powena a vyvolat diskuzi ohledně zábavy na serveru, ale tohle se spíše hodí do sekce Volná diskuze a ne do hlášení. Tady ani není, co řešit. Powen se řeší v jeho stížnosti, ne tady.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Vyjadrenie Powena

    Jééžiš zas pičoviny... Bolo by už konečne treba pochopiť že ked to nejakým hráčom vadí no tak to proste robiť nebude, od toho sú tam tie pravidlá, nehovorím že to je treba vždy ale tak trocha zdravého rozumu. Predsa ked je na servery 30 hráčov tak sa to nemože každému páčiť a potom čo? Ja ho nepotrestám a nakoniec príde ešte aj na mna sťažnosť že bol na servery bordel a ja som nič nespravil. Sa mi zdá že pri hráčoch ktorí sú tu dlhšie sa im ničím nezavdačíš. Chceš to napísať ešte inak? Je to len hra a ked si idem zahrať JB tak si idem zahrať JB, bud sa bude simonovať alebo sa dá mod, alebo párty, to je princíp JB. Ked sa chceš vykecávať v hre tak načo je potom TS, skype... Ja ked som u CT a niekoho niečo zaujíma či už voláke otázky z hry alebo osobné tak sa to dá vklude napísať do chatu kde to nikomu vadit nebude, tiež píšem do chatu aj ked som u CT. Nestačí? tak ešte inak: Ty si žiadal o admina a keby si ho dostal a príde ti hlásenie že powen neustále kecá a už to toho hráča nebaví počúvať tak čo by si spravil? Prišiel na server a začal by si kecať s ním?... Hovno normálne by si ho upozornil alebo potrestal to už je naša robota udržiavať na servery poriadok aj ked sa to nepáči len pár hráčom, lebo nakoniec keby s tím nič nespravíš by si bol za kokota jedine ty.
    Už neni čas huliť...

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Vyjadrenie Powena

    Citovat Původně založeno BaNNe1D Zobrazit příspěvky
    Dobrý deň, powen má pravdu, keby neni humor na serveroch, tak by tam nikto nechodil, chalani, však na server sa ideme zabaviť a zahrať si a nie súperiť kto je lepší...
    Aj ked niekedy Powen moc hovorí, ale proste, dáva tému, ktorá hráču zaujíma a zasmejeme sa a keby to niekomu vadí, tak to je iné. Ale ked sa na tom zasmejeme.
    Neviem, ale dva roky dozadu, boli iný admini, bol na serveroch "humor" ale ako hovorí Powen, ako príde admin, tak ludia odchádzajú zo serveru, lebo menší humor spravíš a hned si sudení adminom či presunom, alebo banom. Však Kotolna je na to, aby sme sa zabávali a zasmiali a nie, že budeme ticho a bez humoru server... Však kde to sme chalani a hlavne "AT"
    Aj ked to admina nezaujjíma čo hovorí, ale dalších 10hráčov to zaujíma čo hovorí, lebo je aspoň daaká téma a radosť. nemáme náhodou pravidlo "Aby sme zabavili veznou" A Powen ich chcel zabaviť. Ako Powenm príde na server, tak o chviľku je plný server. A je lepšie mať plný server, než 7hráču na serveri, trošku humoru páni admini. Ďakujem, potrebujeme takých adminov, ktorý to pochopia trošku humoru. "Ja ked som na serveri a Powen je na serveri, jakto, že nikto sa nanho nestažuje, ani pán SIMON." Hmm Trošku inak rozmýšlať a všetko bude iné. Dúfam, že to pochopíte, nič zle nepíšem iba pravdu. :) Nehrám to 2roky..... Ale viacej a poznám to, ako to chodilo, ale tomuto sa to nevyrovná. "adminuv úkol je pomôcť a rozumne sa dohodnúť a nie presun, alebo ban.. Je to ubohé. Admin drží z adminom, hráč drží s hráčom. Hovoríte, že o fetoch vás nič nezajíma, hlavne že si to vypočujete a potom použijete "/presun", alebo "ban" trošku sa zamyslieť. ďakujem
    Presunuté a zlúčené do jednej témy.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: Administrátor FELLOW

    To co se na serveru stalo bylo nic, já nemluvil a sám si dával pozor a když jsem něco řekl simon zrovna nemluvil a něco dělal otevíral box nebo něco řekl jsme jednu větu a hned přesun, tak mi doprdele grakone řekni jak se mám domluvit?:-D. S fellowem asi těžko, Simon si na nic nestěžoval.. prostě si budete muset přiznat vaší chybu.. A né mojí.. to je jak když řeknu něco o serveru tak dostanu ban/presun? hahaha. Tohle bylo přesně tak, že fellow na tohle čekal a ať mi tvrdí kdo chce co chce.. Snad jsem byl na serveru já a né vy a já vím jak to celé bylo.

    Cas Hulit - Podle tebe je všechno píčovina. Příjde hlášení a je to píčovina tak naco jsi administrátor? Pro to aby jsi si honil ego na dětech že máš práva a můžeš banovat? Ty to taky nemáš v hlavě natolik v pořádku aby jsi se vyjádřoval. Vy tady plácáte páté přes deváté u tohohle co se stalo žádný hlášení nemohlo přijít protože nikomu to nevadilo a já nic neříkal dlouze pouze větu tak wtf to jako až někdo řekne jednu větu 3sec. tak píšu hlášení ok? Ty se už nikdy k mému hlášení nevyjádřuj nebo k nějakým jiným témám.. protože co píšeš jsou hovna. Díky pac a pusu

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Administrátor FELLOW

    Zdravím,
    tak poďme to nejak uzavrieť. Straší to tu už 10 dní. Určite som pochopil správne, že si bol presunutý za narušovanie simona. Bez nejakého protidôkazu ako admini nemôžeme nič robiť a musíme veriť Fellowovi. Avšak zhrniem to tak, že ak niekto simona narušuje, tak je potrebné, aby bol upozornený, nech sa to viackrát už neopakuje. V prípade opakovanie sa, môže dôjsť k potrestaniu hráča (najčastejšie presunom). U hráčov, ktorí sú opakovane upozorňovaní, tak sa pristupuje tvrdšie. Ak to tak bolo, tak admin konal správne. Ak nie, tak admin nekonal úplne správne a pre budúcnosť to spraví inak. Chápem ťa, ale ďalej to už riešiteľné nie je.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: Administrátor FELLOW

    Tak to lockněte, tady na tomhle portálu je zbytečný zakládat stížnost proti administrátorovi protože všichni se tady držíte za půlky. Ale potom se nedivte že kupa hráčů na serveru nadává a zrovna né málo.. A když je potrestáte bude vám tam hrát o 75% méně.. :-). A ono to jednou příjde. Nemalá skupina lidí tohohle administrátora nemá rádo, kvůli jeho trestům. Enjoy it, JB kotelna pod drnem 2020.

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Administrátor FELLOW

    A pak že JB za mého hrání byl na prd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •