Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Administrátor FELLOW

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Angry Administrátor FELLOW

    Zdravím, dnes jsem přišel na server Jailbreak 6 a přidal se k CT.. simon mě požádal ať mu spočítám hráče v boxu spočítal jsem je a řekl mu kolik jich má.. Simon se jmenoval KRALEX, tak jsem si udělal takový žertík a odsoudil podle jména že je král mé ex. dořekl jsem to a dostal jsem přesun.. Nejspíše za vyrušování simona [Nevím], Když jsem to říkal, tak simon právě dořekl větu a nemluvil.. většinou to tak dělám když chci něco sdělit a žádný administrátor s tím problém nemá i když jich na serveru je například 5. Nikdy ale nikdy jsem za tohle přesun neměl. Měl jsem nějaké problémy v minulosti s tímhle administrátorem ale byl jsem za to také potrestán ale poslední dobou se mi zdá, že administrátor jde pouze proti mě a neskutečně mě hlídá a jakmile udělám ten nejmenší prohřešek, ani né tak prohřešek tak letím buď s CT zákazem a nebo přesunem.. tenhle přístup mě nebaví. Tohle mě vždy dokáže vytočit. :) Tak pokud má špatný dny tak ať neleze na server a nedělá spíše bordel on.. Komunita v hovnu díky takovým bývalým hráčům v týmu.. Dříve se šlo hrát a byla sranda teď příjde takový administrátor a přesune tě za to že si pomalu vyměníš zbraň ve zbrojce [Přirovnání]. Díky a doufám, že admin bude nějakým způsobem informován a zaučen k lepšímu přístupu. Adios

    Zrovna měl nickname "drunk fella" tak nevím jestli je opilý, takovým způsobem že neví co dělá, nebo je prostě jiný než ostatní.
    Naposledy upraveno poweN; 13-06-19 v 15:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •