Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: gayHiLuS --> Oopsie

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    gayHiLuS --> Oopsie

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 269902)
    [AMXBANS] Mas 6 minut a 2 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'zmen si nick'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < gayHiLuS >
    [AMXBANS] Tvuj nick: gayHiLuS
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:455789364
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:455789364
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 193.165.97.189
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 193.165.97.189
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Oopsie >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust2)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Ahoj nechapu duvod tohoto banu, neb jsem hral podle pravidel, to ze je v nicku obsazeno GAY nema nikoho urazet ani obtezovat hraci semnou na serveru nebyli nijak sikanovani a hra probihala v naprostem klidu, dokud mi Admin nezacal menit nick bez jakehokoli objasneni proc tento nick mit nemohu, dotazoval jsem se... dostal jsem i ban na NS proto zadam UB

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269903 zde NS ban

    https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...player=7049844 zde jeste pridavam zaznam z HLX ze jsem se snazil a KD bylo kladne tudiz jsem ani nekazil HILUS povest, jestli to vubec neco znamena....

    muzu jen potvrdit ze po mem banu se zvedla nalada na serveru a hraci bylo rozveseleni mými bezduvodnymi bany (neco jak kdyz jdete po ulici a policista dava blokovou pokutu, taky se zasmejete, kdyz ji zrovna nedava vam)
    Naposledy upraveno Tečka; 24-06-19 v 18:42.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: gayHiLuS --> Oopsie

    Hellou, no kde začať s tebou. Prišlo mi hlásenie od Nihilusa, že mu tvoj nick vadí, tak som ti ho prišiel zmeniť. No keďže po aj 2-3 zmenách si si nedal povedať, tak prišiel krátky ban aby si si ten nick zmenil. Ten si obišiel stále s tým istým nickom, tak som šupol ban na hodinu aby si si ho konečne zmenil a prišiel k rozumu, že asi sa niekomu ten nick nepáči keď ti ho stále mením ale ty si začal iba viac a viac obchádzať s tým istým nickom, tak som pobanoval všetky tie steams aj ns. Ešte k tomu medzi banmi som sa stále snažil zmenou nicku prísť k rozumnému riešeniu. Bohužiaľ nič nepomohlo a stále si obchádzal s tým istým problémom.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: gayHiLuS --> Oopsie

    Kdyby mi sam vklidu rekl, ze mu to vadi nemam nejmensi problem..
    Kdybych ho nemel uz tak 5x predtim, co by melo byt i v chl kdy on sam byl na serveru, nedaval bych si ho..
    Kdyz jsem se normalne zeptal proc mi byl zmeneny nick a nebyla zadna reakce(nick nesel zmenit) mel jsem ho asi 5 minut do konce mapy stale nic. Tak stale netusim, proc nasledovalo 5 zbytecnych banu, a zadna odpoved na mou obycejnou otazku, u pc jsi byl hral jsi a odpovidal ostatnim, jen me ne... Vse je taktez v CHL :(
    0000 - INFINITY

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: gayHiLuS --> Oopsie

    Bohužiaľ ti to nepovedal ale napísal mne. A nejaká mi je novinka, že musím vysvetľovať prečo mením nick. Neni som admin, čo mení nicky atď. len tak. Keď prídem a niekomu zmením nick, tak asi je niečo zle s tým nickom logicky. Ja som to obchádzanie s tým istým nickom bral ako čistú provokáciu. Keby prídem a zmením ti ho raz a dáš si svoj nick, tak by žiadne bany ani nič nemuselo byť.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: gayHiLuS --> Oopsie

    Na slusnou otazku patri odpoved, pokud se nemylim..
    0000 - INFINITY

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: gayHiLuS --> Oopsie

    Na ten nick som upozorňoval stále a ja za to nemôžem, že ti to nedošlo, že je asi niečo zlé na ňom + neskorej je aj v CHL vidieť, že sa priamo ingame pýtam Nihilusa či mu ten nick vadí stále aby to bolo jasné všetkým.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: gayHiLuS --> Oopsie

    Nepostrehl jsem ani jednu zpravu ohledne nicku, ze se nekomu nelibi, jen si prisel a menil mi ho.. co se delo potom kdyz uz jsem mel 2-3 bany mi bylo celkem jedno, protoze uz jsem napojoval ruznyma uctama.. stacilo napsat ze nihilusovi se nelibi, halo nemuseli sme tady nic resit

    Hlavne se vyvarovat zbytecnym konfliktum kdyz vsechno vazne na komunikaci
    0000 - INFINITY

  8. #8

    Re: gayHiLuS --> Oopsie

    Zdravím. Podle mne byla už od začátku zbytečnost takový nick řešit. Je to jen prkotina. Nihilus si mohl dát nick Tečgay a byli byste si kvit. Admin se však rozhodnul to řešit a ty, Tečko, jako hráč bys měl toto rozhodnutí respektovat. Hlavně mi prosím netvrď, že jsi po změně nicku netušil, za co to bylo. Logicky, když mi někdo změní nick, tak si ho nezměním zpátky. Pokud takhle jednoduchou věc nedokážeš pochopit, tak silně pochybuji o tvojí způsobilosti být adminem. Co se týče samotných banů, tak ty bych i nechal takové, jaké jsou, vzhledem k tomu několikanásobnému obcházení + chlubení se o tom v chatboxu.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: gayHiLuS --> Oopsie

    Logicky kdyz mi nekdo zmeni nick, tak se zeptam proc, z jakeho duvodu, kdyz mi neni schopen vysvetlit duvod, bylo na to do konce mapy zhruba 5 minut tak nevidim duvod, proc si ten nick nenechat. To bychom měli jeden bod.
    Druhej bod, má touha být mužem zákona na herním portále csko.cz již dávno je nulová, jak si muzes povsimnout z chatboxu chodim si tu jen popsat par sracek a tim to pro me konci. K tretimu bodu bych rekl jen tolik ze samotny bany me nijak neserou neboť kdybych mel chut zakladat novy steamy tak jich mam mnohem vic ale to by zabralo moc casu a do toho se nezenu.
    0000 - INFINITY

  10. #10

    Re: gayHiLuS --> Oopsie

    Admin není povinen ti vysvětlovat důvod změny nicku. Ty jako hráč by ses mohl vymluvit, že máš vypnutý chat, voice nebo dokonce i hud. A co pak s tím? Nic. Prostě, když ti někdo změní nick, tak si ho nebudeš dávat zpět. Máš špatně iluze o tom, že ti admin musí vysvětlit, proč to tak udělal, když vzhledem k samotné podobě nicku to musí být jasné i cvičné opici. Jestli tě ani neštvou samotné bany, tak na co zakládáš vůbec žádost o UB? Proč nezaložíš stížnost? Sory, ale mě přijde, že to jen buď trollíš, anebo fakt nejsi schopen přemýšlet nad jednoduchými důvody konání ostatních. S takovou ti ale pak nemá nikdo jak pomoct.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: gayHiLuS --> Oopsie

    Lck.,
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •