Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

  1. #1

    Angry admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

    Admin zneužíval práva počas módu schovka čím napomáhal nachádzať a zabíjať iných hráčov ktorý boli ešte na žive on bol u T a bol mŕtvy príklad (pred natáčaním dema) ja som bol na dráhe pri autíčkach a utekal som od neho mal som dosť veľký náskok pred tým CT takže tam bola dosť veľká šanca že CT utečiem no admin Smooke ho "grabom" presunul ku mne a tým pádom ma CT dobehlo a zabilo potom neskor ho "grabom" vyniesol nad bludisko kde boli ďalší 2 hráči tuším 1 z nich zabil 1 z nich asi neuvidel (to je ten ktorý čupí v bludisku u ktorého je na malú chvíľu vidieť že admin to CT "grabnutím" vyniesol hore a presúval admin) sa sám priznal v chate že to urobil čas je tiež na deme v chate tých zabití bolo aj viac určite len to som už nevidel

    steamid hráča - Smooke STEAM_0:1:13354106 93.91.157.31 CZ

    ip hráča ktorému napomáhal počas módu schovka - Fajci hlava. VALVE_0:0:1095238326 109.230.34.24 SK

    demo - https://uloz.to/!Y4354iFtVXV1/smooke...v-pri-mode-dem



    PS: Smooke ak by si to chcel zmazať tak pre istotu si to nechávam zálohované v pc aj demo aj ip

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

    Zdravím,
    už som sa tešil, že pri stiažnosti na admina je aj demo. No nič. Nahrával si demo, ale konies schovky. Nič viac tam nie je.

  3. #3

    Odpověď: admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

    Jaký trest by si mu navrhoval hráči DominoSVK?

  4. #4

    Odpověď: admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

    Latins - trest? stačí mi len keď nebude robiť blbosti na servere čiže nebude zneužívať adminské práva ako ok čo je sranda to je sranda to pochopím ale počas módu ktorý bežal sa nikto iný (okrem Smooke a fajči hlava) nesmial

    KajSinek je tam len na malú chvíľku vidieť ako hráč Fajči hlava lieta

    EDIT: nevravím zasa že musí byť vážny celý čas ale ako sa hovorí odtiaľ potiaľ
    Naposledy upraveno DominoSVK; 26-06-19 v 20:49.

  5. #5

    Re: admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

    Bohužel ono to tak vyznívá, že jakmile se admin napojí na server, tak má být nejlepším hráčem, vzorem pro všechny a mít chladnou hlavu (=chovat se jako admin).

    Je pravda, že jsem grabl hráče, ale ne grab tak, že jsem ho vynesl nad nějaký prostor kde se nacházeli ukrytí T, ale vzal jsem ho do grabu z jeho pohledu a on si korigoval směr letu sám. Ano, jsem si vědom svého menšího prohřešku, který jsem asi dělat něměl, ale je to hra. Navíc jsem toho názoru, že by jsi daleko neutekl, ale to se díky tvému "skillu" nedovíme. To už jsou jen dohady.

    Navíc jsi zapomněl zmínit, že jsem se nakonec na tvé naléhání o svém "závažném zneužívání svých práv", omluvil. Samozřejmě následovalo HVD. Je to hra, proto to beru jako hru a ne jako život. Jistí lidé ví.

    Snažím se, vždy když přijdu na server, tak zabavit hráče. Ozvláštnit hru a ne jet pořád ve stereotypní hře. Bohužel všem se člověk zavděčit nemůže.

    P.S.: netuším jak bych měl co namazat, ale chraň si všechno co je tvé. Jednou může nastat modrá smrt
    Naposledy upraveno Smooke; 27-06-19 v 16:52.
    Smooke: Kámo, udělal se mi monstrozní beďar na nose, to mi na sex appealu moc nepřidá co? - Volume, 2014
    Volume: di do prdele :D

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

    No booože

    Smooku, to nic, milujeme tě.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

    Došlo k ospravedleniu od admina, bolo HVD ako ďalšie ospravedlnenie. Čo si čakal viac? Ja si myslím, že ak by sa rozhodovalo, že kto z adminov má mať grab, tak ti garantujem, že na 100% bude smooke ako prvý. On je asi aj jediný, ktorý dostal od náborarov bonusové práva s ktorými ostatných zabáva. Ja som ešte nezažil, že ak bol problém, tak Smooke s tým neprestal. Vždy to stačí adminovi hneď na rovinu napísať / povedať a on prestane. Dokonca aj prestal a ospravedlnil sa. Stále som nepochopil dôvod stiažnosti.

    Neber to nejak zle, ale toto nie je iba u adminov. Je to aj u hráčov. Je úprimný a ospravedlní sa za svoju chybu, ktorú spravil, tak nie je dôvod, aby dostal ban, pretože i ban je iba prostriedok, aby si hráč uvedomil, že urobil niečo zlé. Ak si to uvedomí hneď, tak nie je dôvod ho trestať. Samozrejme neber do úvahy ťažké alebo opakované porušenia pravidiel.

  8. #8

    Odpověď: admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

    Smooke - ako som písal čo je sranda to je sranda ale odtiaľ potiaľ nevravel som že to musí byť "stereotyp" ale zasa nie kaziť hráčom hru keď s tým nesúhlasia (čo sa ani odsúhlasiť nedalo keďže počas módu schovka je T chat povolený iba pre T) ďalšia vec najskôr si si robil srandu istý čas z toho že to dám na fórum resp. že mám demo a pojde to na fórko a to ospravedlnenie som bohužiaľ nevidel v chate pretože som zapínal fórum a uploadoval demo takže je to možné že si sa ospravedlnil ale ja som to nevidel áno HVD bolo ale aj to som už naliehal na to čo je ďalšia chyba od teba (nevravím teraz že si ten najhorší admin pretože sú aj horší a s tebou mam prvý krát problém teraz čiže nemal som s tebou zatiaľ žiadny konflikt) a áno je to len hra ale je to hra pri ktorej sa človek chce odreagovať a komunikovať s ostatnými hráčmi aby "zabudol" trochu na problémy v realite proste aby sa odreagoval od reality a nie aby sa znervózňoval nad tým že tam niekto dáva dajme tomu FK alebo že tam niekto len bľačí do mikrofónu úplné nezmysli napr. dnes som sa hrozne zhúlil a pod. ... koho toto zaujíma že sa niekto zhúlil atď. ... alebo že tam nejaký admin nabehne a počas normálnej hry kde sa hrá alebo kde je nejaký mód tak len si príde povyhadzuje si zbrane zo zbrojky alebo napomáha CT právami ktoré majú alebo len tak bezdovodne nadvyhujú a lebo posúvajú hráčov grabom (stalo sa mi už dávnejšie že ma CT zabilo keď ma admin posunul v boxe o niečo málo vpred keď sme mali mať pustené klávesnice neviem ktorý admin to bol) síce som dostal VD od admina a tiež sa ospravedlnil ale tak vtedy som mal "drogy" kúpené ktoré boli nenávratne preč a musel som čakať 1 celé kolo ako spectator čiže zbytočne stratený čas to boli len príklady nevravím že si niečo z toho urobil ty (okrem toho napomáhania CT ku ktorému si sa priznal aj na deme aj tu)


    KajSinek - ako som vravel ja som nechcel aby dostal ban ja som chcel len aby bol "upozornený" na to že niečo také sa nemá robiť bežne je fajn že si to uvedomil sám (síce až teraz ale aj tak je to fajn) a ohľadne toho prečo som dal žiadosť aj keď bolo hvd a ospravedlnil sa (čo som nevidel ako som zmieňoval vyššie) tak ak každý hráč bude nechávať všetko tak bez oznámenia na fórum tak si ten človek neuvedomí že "aha ... posral som to tak sa budem snažiť byť lepším atď," (ospravedlňujem sa za slovník) proste by sa to premlčalo a robil by to zas a znovu ja mu nechcem zle možno je to v pohode človek v realite to neviem ale keď bude takto "vystupovať" pred inými tak si o ňom každý pomyslí len to najhoršie čiže si "špiní dobré meno admina" ak sa to tak dá nazvať ako som vravel ban nie je potrebný ale aj tak som to musel "zverejniť" aby o tom vedeli aj ostatný (pre prípad ak by sa niečo také opakovalo) tak aby nevraveli že to je len slovo proti slovu proste to dávam na vedomie ostatným adminom že sa to skutočne stalo lebo keby som to napísal neskor ak by sa to opakovalo tak by ste pýtali demo ktoré by som samozrejme nemal


    no nič až príliž som sa tu "opustil" môžete lock ak už nikto nemá k tomu čo napísať ako som vravel nechcem nikomu nič zlé iný hráč by požadoval hneď odobratie práv alebo ban ja nechcem ani jedno stačí že sa bude trochu krotiť a 2x si premyslí než niečo urobí (než bude iným kaziť hru) za mňa to je zatiaľ všetko :)

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: admin Smooke - Jailbreak 6 - zneužívanie adminských práv počas modu schovka

    Admin na svém serveru ani ban dostat nemůže, jsou tu mnohem horší přestupky, které se stejně nějak moc neřeší a práva se za to neberou. Smooky patřil vždy k těm co ten server opravdu dokázali nějak oživit. Podle mě zbytečná stížnost, admin se i tak omluvil, když si věděl, že dal další kolo HVD na tvé naléhaní, tak nejdu hned sepisovat stížnost. Vy už podle mě na ty adminy hledáte každou blbinu co byste sem mohli napsat.
    Jak Domino ty oživuješ server? Jak tam bavíš lidi? Řekla bych nějak.

    Zamykám, příště spíš postuj opravdu vážné přestupky a s dostatečným důkazem.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •