Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: DiaZzK0.o

  1. #1

    DiaZzK0.o

    Od Cinana

    Proc mi byl prodlouzenej ban z 28.6.2019 na 2.7.2019?" :D popripade nech mi to zkrati, protoze v pravidlech nevidim nikde, ze se nesmí delat meme. fotka z instagramu ( ruší se autorské právo, příjmul to s podmínkama)
    Naposledy upraveno Britny; 25-06-19 v 22:30.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Protože si musí každej uvědomit, že je na soukromém portále, kde platí pravidla, která si stanoví majitel a dal tak práva náborářům udělovat samotné změny v těch pravidlech a nikoho fakt nezajímá, že to nikde není napsané, prostě se jednou řeklo, že dělat meme bez souhlasu jiných lidí je zakázané, tak je to zakázané a bude se to tvrdě trestat, když to nikdo nechápe. Asi každý normální člověk pochopí, že dávat fotky jiných lidí na web je už za hranicí. Tak nějak to máš vysvětlené. Bylo nám to tak i sděleno. At si Enjoy dává své fotky kam chce, ale tady se nic takového tolerovat nebude, když to dotyčným lidem vadí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Od Cinana

    Jak jsem mel vedet, ze je zakazane propragovat fotky z instagramu... ze jsem to nikde nevidel napsane.

  4. #4

    Re: Odpověď: DiaZzK0.o

    Citovat Původně založeno DiaZzK0.o Zobrazit příspěvky
    Od Cinana

    Jak jsem mel vedet, ze je zakazane propragovat fotky z instagramu... ze jsem to nikde nevidel napsane.
    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    a nikoho fakt nezajímá, že to nikde není napsané, prostě se jednou řeklo, že dělat meme bez souhlasu jiných lidí je zakázané, tak je to zakázané a bude se to tvrdě trestat
    Jinými slovy: zachoval ses jak hovado, tak je s tebou jak s hovadem zacházéno.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •