Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Rozmazaná steam verze Counter-Strike 1.6

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    12

    Rozmazaná steam verze Counter-Strike 1.6

    Po letech hraní non-steam CS 1.6 jsem se rozhodl koupit si steamovou verzi. Nastavení jsem zkopíroval přímo z non-steamu, ovšem vyskytl se problém - hra je na rozlišení 640X480 (a nehodlám diskutovat o tom, jestli se vám tohle rozlišení zamlouvá, nebo ne) strašně rozmazaná. Nemám vůbec tušení, co by se s tím dalo dělat, ale neskutečně mě to vytáčí. Setkal jste se s tím už někdy někdo?

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Rozmazaná steam verze Counter-Strike 1.6

    Dobrý den,

    Nastavit si to můžete ve hře.

    nastavení -> grafika -> změna rozlišení

    v případě, že se do nastavení nemůžete dostat, můžete použít tento postup.

    otevřete si knihovnu na steamu -> klikněte pravým na hru counter strike -> dáte nastavení spouštění -> zadáte tam toto: -w <vaše rozlišení> -h <vaše rozlišení> -w 800 -h 600 příklad

    v případných dotazů se mě nebojte kontaktovat.
    v případě, že chcete pomoci například prostřednictvím AnyDesk nebo TeamViewer, nebojte se mě zkontaktovat taktéž.

    S pozdravem,
    Asiimovíček
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Rozmazaná steam verze Counter-Strike 1.6

    Děkuji, ale pomůže to? To je jenom změna rozlišení, ne? To já právě nechci. 640X480 mi vyhovuje, ale na steam verzi je pak hra neskutečně rozmazaná.

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Rozmazaná steam verze Counter-Strike 1.6

    ěkuji, ale pomůže to? To je jenom změna rozlišení, ne? To já právě nechci. 640X480 mi vyhovuje, ale na steam verzi je pak hra neskutečně rozmazaná.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: Rozmazaná steam verze Counter-Strike 1.6

    Citovat Původně založeno Shephard Zobrazit příspěvky
    Děkuji, ale pomůže to? To je jenom změna rozlišení, ne? To já právě nechci. 640X480 mi vyhovuje, ale na steam verzi je pak hra neskutečně rozmazaná.
    Dobrý den,

    Rozmazanost obrazu dělá hodně rozlišení, pokud si nastavíte dejme tomu 1280x720, obraz nebude tolik rozmazaný.
    Nicméně takto vlastně to nemá řešení, nelze vlastně zaostřit tak málo pixelů v rozlišení 640x480.

    S pozdravem,
    Asiimovíček

    E: máte zapnutý rendering na OpenGL ?
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 27-06-19 v 22:20.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Kaco
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    609

    Odpověď: Rozmazaná steam verze Counter-Strike 1.6

    Máš to roztiahnuté až na ksichte ? Máš to strašne moc priblížené a veľké? ak áno skús toto = Dáš Start--> Napíšeš tam "regedit" --> rozklikneš "HKEY_CURRENT_USSER" --> rozklikneš "Software" --> rozklikneš "Valve" --> rozklikneš "Half-life" --> klikneš na "settings". Vpravo ti vyjede asi 10 souborů, klikneš dvakrát na "ScreenHeight", nastavíš údaj hodnoty na 300 a číselnou soustavu dáš 16-kovou. Pak klikneš dvakrát na "ScreenWidth" a nastavíš údaj hodnoty 400 a číselnou soustavu též 16-kovou. Pak to zavřeš, spustíš CSko a budeš tam mít rozlišení jiné, přes které už pak budeš moct si změnit rozlišení na svoje, které ti bude vyhovovat.
    Pozor na neschopných, sú schopný všetkého.

    „Only you... can make this world seem right...
    Only you... can make the darkness bright...
    Only you...“

    𝕂𝕒𝕔𝕠 ﺕ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •