Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 38

Téma: Žádost o Práva na Jelibreak. - PRIJATÝ (spešl) / ODOBRANÝ 29-03-2020

  1. #16
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Jsem pro.

  2. #17

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Ahoj, od zítřejšího rána tu cca na týden nebudu, takže moje aktivita bude nulová, až se vrátím svojí aktivitu samozřejmě zase nahodím.
    Jinak ještě jednou děkuji všem co se vyjádřili, přeji pěkný zbytek večera. :)
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  4. #19
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Já jsem proti , příjdeš mi jako jeden z těch nespolehlivých.

  5. #20

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Dekuju za vyjádření Fropo, jsem hodně věcí, ale nespolehlivý mezi ne nepatří. Prijd někdy na server, nebo napis na steam, snad ti dokážu, že to tak opravdu není.
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 25-07-19 v 22:24.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Já jsem proti , příjdeš mi jako jeden z těch nespolehlivých.
    Však máš práva taky. Btw. Ukaž mi někoho, kdo je vůbec naprosto spolehlivej? Možná, že chybují i samotní TA, nebo SA, nebo SA/Mod (kopr) (sranda) Prostě napíšeš slovo "nespolehlivej" ale v čem? Hlásí, pravidla umí, nedělá binec, od minulé žádosti se dost zlepšil. Já tu za tu dobu zjistila jedno - spolehlivost a jestli na to ten dotyčný má se zjistí jen tak, když se mu dá šance. Až potom můžou ostatní psát, že něco posral. Samo, že to neplatí o všech co si žádají, jsou jisté ehm výjimky. Ale je i pár co stojí za zkoušku.
    Naposledy upraveno Britny; 25-07-19 v 23:58.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Ja si myslím že nie je o čom PRO

  8. #23
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    pro

  9. #24

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Ano
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #25

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Yup!

  11. #26

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Všem moc děkuju ! :)
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Tiež som si všimol pokroku, chvílu som rozmýšlal, ale PRO
    Už neni čas huliť...

  13. #28
    Ex-admin Avatar uživatele Penegal
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    442

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    No že se tedy čeká jen na mě.
    Nevidím problém to zkusiti.
    Pro spešla.
    Best Regards:
    Penegal
    Csko.cz [GLOBAL] Ex - Server Administrátor (Senior)

  14. #29

    Re: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Ahoj. Nebudu chodit kolem horké kaše. Pořád si vzpomínám na tu dobu, kdy jsi tu chodil společně s Baronem a obadva jste tu dostali celkem dost banů nejdříve na ns, přičemž se tu pak řešilo vzájemné obcházení. Pak tady byl problém s hlášením prkotin a chováním (viz minulá žádost). Prostě nevěřím v tvou důvěryhodnost. To jsou ale jen mé osobní pocity založené na minulosti. Pokud bych to měl hodnotit racionálně, vím, že ten mód ovládáš, jsi aktivní a hlásíš to, co bys měl. Nevím, jestli je problém ve mně, anebo je to opravdu tak, že úroveň žadatelů je v posledních letech katastrofální, a tak se trošku polevuje od nároků na normální hráče s normální minulostí. Každopádně vím, že se lidi mění. Pokud si svůj momentální přístup udržíš, nakonec budu proto, abys toho admina dostal. Momentálně se mi ale pořád nezdáš moc důvěryhodný. Proto jsem pro, abys pro začátek dostal na hodně dlouhou dobu spešla.

  15. #30

    Odpověď: Re: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Citovat Původně založeno Penegal Zobrazit příspěvky
    No že se tedy čeká jen na mě.
    Nevidím problém to zkusiti.
    Pro spešla.
    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Tiež som si všimol pokroku, chvílu som rozmýšlal, ale PRO
    Děkuju vám :)



    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Nebudu chodit kolem horké kaše. Pořád si vzpomínám na tu dobu, kdy jsi tu chodil společně s Baronem a obadva jste tu dostali celkem dost banů nejdříve na ns, přičemž se tu pak řešilo vzájemné obcházení. Pak tady byl problém s hlášením prkotin a chováním (viz minulá žádost). Prostě nevěřím v tvou důvěryhodnost. To jsou ale jen mé osobní pocity založené na minulosti. Pokud bych to měl hodnotit racionálně, vím, že ten mód ovládáš, jsi aktivní a hlásíš to, co bys měl. Nevím, jestli je problém ve mně, anebo je to opravdu tak, že úroveň žadatelů je v posledních letech katastrofální, a tak se trošku polevuje od nároků na normální hráče s normální minulostí. Každopádně vím, že se lidi mění. Pokud si svůj momentální přístup udržíš, nakonec budu proto, abys toho admina dostal. Momentálně se mi ale pořád nezdáš moc důvěryhodný. Proto jsem pro, abys pro začátek dostal na hodně dlouhou dobu spešla.
    Ahoj, všechny mé bany jsou z roku 2016-2017, kdy jsem se ještě neřadil mezi ty "zkušený hráče", ani jeden z těch banů ale nebyl nijak extrémně závažný a s čistým svědomím mohu říci, že jsem nikdy neobcházel, nebo alespoň né úmyslně. V tu dobu, co si vzpomínám, jsem hlásil celkem dost, ale tolik jsem tomu nerozuměl, takže se mohlo stát, že jsem sem tam občas nahlásil něco, co se banovat buď vůbec nedalo, nebo alespoň né z webu. Ale chápu to, protože tehdy jsem tě měl ještě v přátelích na steamu, tudíž jsem ti asi občas hlásil i úplné blbosti, pak sis mě odebral asi z důvodu aby jsi mohl chodit "inkognito" a od té doby jsem ti neposkytl jediné hlášení, takže je asi jasný, že si mě furt budeš spojovat s tím hlášením, které bylo fail.
    Jestli můžu podotknout, tak "Důvěryhodnost" ke mně nikdy nemůžeš mít, protože prostě zkrátka nejsme nijak ve spojení a ani se nijak nebavíme, takže je celkem pochopitelný, že mi nebudeš důvěřovat. :--D, každopádně děkuji za vyjádření!
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •