Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Žádost o Práva na Jelibreak. - PRIJATÝ (spešl) / ODOBRANÝ 29-03-2020

  1. #1

    Žádost o Práva na Jelibreak. - PRIJATÝ (spešl) / ODOBRANÝ 29-03-2020

    Ahoj,
    chtěl bych si požádat o práva na Jelibreak. Hraju tady už nějakou tu dobu, mod jako takový bych řekl že ovládám dostatečně.
    Jsem přátelský typ, rád se pobavím a vím kde končí sranda. Zkušenosti s admin menu taky mám (myslím že mám ještě dokonce nabindovaný grab).
    Většinou hlásím adminům přes steam, kteří jsou buď online nebo in-game, je to rychlejší a myslím, že i pro obě strany pohodlnější (věřím že mi admini hlášení potvrdí).
    Pár hlášení mám i tady na forku a minimální i přes "!". Hraju pod nickem Just Do It Nigga ツ, ten nick převážně neměním.
    Rád s čímkoliv co vím poradím a také si nechám poradit, nejsem žádnej paličák.
    Můj banlist je za poslední dva roky čistej jako dětská prdýlka. Kdokoliv co by se chtěl na něco zeptat, tak ať se ptá, budu jedině rád.

    STEAM_0:1:176162134 185.71.41.238
    Naposledy upraveno JustDoItNigga; 09-07-19 v 23:55.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Zdravím,
    https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post513853
    https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post484762

    Nemám čo viac dodať. Iba by som sa opakoval. Samozrejme PRO.

  3. #3

    Re: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Ahoj. Jestli si dobře vzpomínám, tak tu kdysi byl problém s tebou a hráčem, co se myslím jmenoval Baron. Problém spočíval v tom, že jak jste tady kdysi hráli oba, občas jste dostali nějaký ban, který jste vzájemně obcházeli tím, že jste hráli z PC toho druhého díky tomu, že jste byli sousedi a přátelé. Celkem těžce se to pak řešilo v žádostech o UB. Baron už tu nějakou dobu není, tak by mě zajímalo, jak to s ním je. Zajímá mě to proto, protože tu mohou vzniknout obavy, že budete na jednom Steam účtu hrát a využívat práva oba. Popř. tu může být obava ohledně nadržování.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Jestli si dobře vzpomínám, tak tu kdysi byl problém s tebou a hráčem, co se myslím jmenoval Baron. Problém spočíval v tom, že jak jste tady kdysi hráli oba, občas jste dostali nějaký ban, který jste vzájemně obcházeli tím, že jste hráli z PC toho druhého díky tomu, že jste byli sousedi a přátelé. Celkem těžce se to pak řešilo v žádostech o UB. Baron už tu nějakou dobu není, tak by mě zajímalo, jak to s ním je. Zajímá mě to proto, protože tu mohou vzniknout obavy, že budete na jednom Steam účtu hrát a využívat práva oba. Popř. tu může být obava ohledně nadržování.
    Toto som s ním už preberal, keď som mu dal prvýkrát PRO. Všimni si, že tu naozaj nehraje. Sú to susedia a nikdy to nedokážeš, len na vlastné oči. Najprv bude mať aj tak spešla. Až potom práva. Mňa presvedčil, keď mi hlásil aj svojich kamarátov. Nevidím potom dôvod mu nedôverovať až tak, že by sme to s ním neskúsili vôbec. Neviem o žiadnom prípade, kde sa odhalili 2 uživatelia na účte, tak nakoniec nedostal práva dole. Viem, že sa pýtaš práve jeho, ale nemyslím si, že ak by to popísal on, tak to nejak pohľad zmení.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Já jsem rozhodně PRO
    Nějaké ty baníky sice na kontě má, ale to jsou jen ty krátké, navíc 2 roky staré a za tu dobu s ním žádný problém nebyl. Hrá často, takže je dobrým kandidátem a at si myslí kdo chce, co chce, tak je jeden z mála co by tu šanci dostat mohl.

    PS: Pokud ti tu šanci dají, tak se budeš muset smířit s tím, že budeš můj otrok
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Za mňa samozrejme PRO

    +znalosť módu
    +dokáže zabaviť hráčov ako simon
    +hlásenia
    +Aktivita

    E. lepší kandidát na post admina aktuálne není, čiže neni o čom
    Naposledy upraveno Fellow; 03-07-19 v 18:02.

  7. #7

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Pro.

    Stretávam na servery, pohodový hráč, mód pozná, nerobí problémy. Lepší kandidát momentálne asi nie je.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Pro nemám co více dodat vše tu bylo napsáno

  9. #9
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Za mě máš Pro.

  10. #10
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    pro
    Life is illusion.

  11. #11

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Všem moc děkuju :)
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  12. #12
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí:


    "Při zamítnutí žádosti si můžete založit další nejdříve za půl roku."


    predošlá žiadosť uzatvorená dňa 16.2, 6 mesiacov===16.8. za dynastie saintpepa sa tieto rushe instalockovali.

    PROTI


    E:
    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    At si ju nechá teda offnout a založí znovu za měsíc, at má ten půl rok, pokud je to až tak velký problém při jeho žádosti. Jestli je tato podle pravidel neplatná, měla by být ta další už platná.
    ono ani nejde o to či je platná nebo ne, ale ukazuje nám to jeho zbrklosť a nedočkavosť,
    a neboj ja som ani nedúfal že to niekto lockne,


    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jiným kandidátům se jejich žádosti taky lockly, když je založili dřív, takže by bylo celkem blbé, kdyby se tady udělala výjimka.
    Na tohle isté som pred nedávnom upozorňoval v žiadosti hráča F4Ke :-** ale náborári majú očividne základné podmínky veď vieš kde


    Taky tak by bolo fajn zaviesť pravidlo "3x a dosť" pretože stejne kto si už žiada po 4té na 100% nesplnuje nejaké podmienky
    Naposledy upraveno Lurky; 09-07-19 v 19:09.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Za dynastie Charona ty žádosti taky vypadaly jinak - takže dobré porovnání.

    At si ju nechá teda offnout a založí znovu za měsíc, at má ten půl rok, pokud je to až tak velký problém při jeho žádosti. Jestli je tato podle pravidel neplatná, měla by být ta další už platná. Teda pokud je problém pouze v tom, že ji založil o 2 měsíce dříve. Byla by škoda, aby kvůli tomuto čekal zase další půl rok.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14

    Re: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Byla by blbost, kdyby musel čekat další půl rok jen kvůli tomu, že založil žádost dřív, než mohl. Jiným kandidátům se jejich žádosti taky lockly, když je založili dřív, takže by bylo celkem blbé, kdyby se tady udělala výjimka. Ani jsem si na začátku nevšimnul, že niggova žádost vlastně nesplňuje základní podmínky. Tak nějak se od budoucího administrátora očekává automaticky, že bude dodržovat pravidla.

  15. #15

    Odpověď: Žádost o Práva na Jelibreak.

    Zdravím Lurky a děkuju ti za upozornění, jestli je 1 měsíc až takový velký a neodkladný problém, tak se samozřejmě nedá dělat nic jiného než tuto žádost locknout. Bral jsem to tak, že těch 6 měsíců je od toho, abych dozrál a ukázal, že si ty práva zasloužím a netušil jsem že jeden měsíc bude tolik vadit.


    Citovat Původně založeno Lurky Zobrazit příspěvky
    Taky tak by bolo fajn zaviesť pravidlo "3x a dosť" pretože stejne kto si už žiada po 4té na 100% nesplnuje nejaké podmienky
    Tohle je Lurky s prominutím docela blbost, protože to je všechno čistě individuální a záleží prostě jenom na jedinci jak se bude chovat, není pravidlem, že když mu 3x nevyjde žádost, že tomu tak bude i ve 4 žádosti...
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •