Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: fudzituk --> Fropo

  1. #16
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Bylo mu to již nabízeno, řekl že je to v pohodě, že už mu to nevadí.
    Ide tu ale o princíp a prevenciu proti tomu aby neprichádzalo k podobným nedorozumeniam a k nesprávnym postupom. Oddelenie banlistu na JB a TTT malo a stále má svoju podstatu a preto sa treba aj podľa toho zariadiť.

  2. #17
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Jak jsem řekl, hráči jsem toto nabízel, opakuji, bylo mi sděleno že mu to již nevadí... pokud by přeci jen polevil, má mojí žádost na Steamu, kde mě může kontaktovat a společně se můžeme dohodnout. Tudíž je to asi vyřešené (?)
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Mám jen takový menší dotaz. To jako dlouhodobý hráč a dokonce admin neznáš pravidla co se týkají JB ? Protože ve tvém banlistu vidím jen samé bugování, tlačítka, ted MTK, pak to ještě obcházíš v dost krátkých časových intervalech. Když ti dají ban z webu, i když při obcházení se to stát může, tak dojdeš požádat o UB pouze na JB. Jako chápu princip odděleného banlistu, ale stále nerozumím tomu, proč tam záměrně chodíš porušovat pravidla.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Citovat Původně založeno bol raz jeden král Zobrazit příspěvky
    Neřekl bych že tam jenom dělám jenom chujoviny, tak 95% času hraju normalně, jenom občas pomačkám nějaký čudliky nebo si bugnu gunu :D Bany, když mají normální délku mi nevadí.
    Jak jsem psal tady, nemyslím si že nějak extrémně kazím hru ostatním, zaroveň jsem psal že proti banům za to nic nemám.
    Hraju to jak mě to baví :D
    E. Já jsem ale dostal už ban z webu za ten MTK, proto jsem toto zakládal.
    drogy

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    No podle banlistu jich zase moc nemáš, jak někteří jedinci, ale zase musíš chápat, že jsou tam jistá pravidla a ty je musíš respektovat a ne si hrát, jak tě to baví a ještě obcházet. Já vidím momentálně 2 bany, ten druhý jsi už obcházel na jiným účtu. Proto ti asi admini už stupnují délky a dávají bany z webu. Pokud ti ban upraví, tak se tomu raději vyvaruj - bugování zbraní, tlačítkám apod. Protože když to fakt opakuješ často, tak už musíš počítat s přísnějším trestem a pokud si třeba nahlášený, tak stejně ten ban z webu dostaneš, tak či tak.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #21
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Však mu ho prehoďte na JB iba. Keby to dostane za urážky alebo neviem čo tak nepoviem ale toto je čisto vec na JB a keďže to má oddelený banlist, tak by to mal mať čisto iba JB. Tu nejde o to či to hráč chce ale o to, že takto by to po správnosti malo byť. Na furiene neobchádzal, tak to sa môže tiež zrušiť.

  7. #22

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Jsou to zbytečné bany tak či tak, co si budem. Můžete to brát jako porušování pravidel, ale reálně toto na tom serveru dělalo kdysi srandu (Avicii "tryk") atp. Vždycky se tomu minimálně polovina směje, další jsou ti, kteří nepochopí, že za TK není VD a reálně dělají víc bordel tím spamem a třetí jsou ti, kteří to hodnotí stylem Not great, not terrible. Bugování zbraní jde jen na jedné mapě a většinou to stejně nikdo nevyužije, jen si to pro provokaci zkouší. Nepodporuju to, ale vůbec mi to na serveru extra nevadí.

  8. #23
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Do budúcna upozornenie hlavne pre trialov: ak by sa mal zamedziť prístup akémukoľvek hráčovi na všetky servery (na margo porušovania pravidiel Jailbreaku), vždy je potrebné to najprv prejednať v AF a až následne vykonať potrebný úkon.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •