Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: fudzituk --> Fropo

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    fudzituk --> Fropo

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 270041)
    [AMXBANS] Mas 3 dnu, 13 hodin, 44 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'MTK-Ct tla?�tko'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < fudzituk >
    [AMXBANS] Tvuj nick: fudzituk
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:115449223
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:115449223
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.168.182.196
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.168.182.196
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Fropo >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    cc all, prosim prehodit ban jenom na jb, diky moc

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Tvoja arogancia už nepozná hraníc... https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270062 Další do zbierky.
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Tvoja arogancia už nepozná hraníc... https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=270062 Další do zbierky.
    To co jsi tu ujebal ty lopato :D Normalne jsem si pozadal o ban jen na jb a ty mi jebneš další, když jsem dneska na jb vubec nebyl
    drogy

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Aj my to je jedno, to neustále žiadanie o UB po viacnásobnom obchádzaní a ked som uvidel túto žiadosť normálne mi v hlave začala hrať myšlienka "on bude určite obchádzať aj tak" a nakoniec to je pravda. Obchádal si platný ban, ked už ich nechceš dostávať stále tak sa konečne uvedom a prestan na JB porušovať pravidlá.
    Už neni čas huliť...

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Aj my to je jedno, to neustále žiadanie o UB po viacnásobnom obchádzaní a ked som uvidel túto žiadosť normálne mi v hlave začala hrať myšlienka "on bude určite obchádzať aj tak" a nakoniec to je pravda. Obchádal si platný ban, ked už ich nechceš dostávať stále tak sa konečne uvedom a prestan na JB porušovať pravidlá.
    První věc - proč si jednou napsal my a podruhý mi? Hraješ to 50/50?
    Druhá věc - nic jsem neobchazel lol, hral jsem na tom učtu furien, ne jb lopato
    Třetí věc - nehul, pro hloupy lidi to neni


    E. Jo a ještě, tohle není žadná žadost o ub, chci to jen přehodit na jb, jelikož ban z webu je na všechny servery, proto jsem dneska hral na druhym učtu, ale jenom furien.
    Naposledy upraveno bol raz jeden král; 02-07-19 v 00:00.
    drogy

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Tak pls, jenom to tu sepíšu, v klidu jsem si přišel zažádat aby se mi ban udělil jen na jb, protože ban z webu je na všechny servery. Admin fast212 usoudil že to je duvod jebnout mi i na druhej učet ban z webu. Kdybych z toho učtu napojil na jb neřeknu ani piču, ale (kurva píšu to už po 3tí) hral jsem jen furien. Proti délce ani banu samotnému nic nemám :)
    drogy

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Citovat Původně založeno bol raz jeden král Zobrazit příspěvky
    První věc - proč si jednou napsal my a podruhý mi? Hraješ to 50/50?
    Druhá věc - nic jsem neobchazel lol, hral jsem na tom učtu furien, ne jb lopato
    Třetí věc - nehul, pro hloupy lidi to neni


    E. Jo a ještě, tohle není žadná žadost o ub, chci to jen přehodit na jb, jelikož ban z webu je na všechny servery, proto jsem dneska hral na druhym učtu, ale jenom furien.
    Prvá vec - Neviem čo majú všetci s tou gramatikou áno mýlim sa, prepáč, nevidím v tom zmysel dávať na to extra pozor ked chápeš tak či tak čo poviem či tam je i/y
    Druhá vec - Neobchádzal si? Tak ked vraj neobchádzaš prečo si si neišiel hrať furien zo svojím prvým účtom? Aha prepáč máš tam ban, či si bol na furiene alebo JB je jedno obchádzal si.
    Tretia vec - Niesom hlúpy

    Ja som len dúfal že ked si tu bol admin tak budeš mať viacej rozumu a minimálne by si mal vedeť čo je obchádzanie, tak neviem čo tu trepeš že nič neobchádzaš. A ten ban na celú kotelnu by som nechal tak ako je, úmyselne chodiť stále porušovať pravidlá na JB, a ban ti vlastne nič nespravý lebo aj tak hrávaš primárne furien. Ber to ako upozornenie že sa ti to tu nebude tolerovať stále.

    E: Ináč zabudol som, áno myslím si že ked si obchádzal na druhom účte tak je to dovod ti ho zabanovať.
    Naposledy upraveno Fast212; 02-07-19 v 17:50.
    Už neni čas huliť...

  8. #8

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Prvá vec - Neviem čo majú všetci s tou gramatikou áno mýlim sa, prepáč, nevidím v tom zmysel dávať na to extra pozor ked chápeš tak či tak čo poviem či tam je i/y
    Druhá vec - Neobchádzal si? Tak ked vraj neobchádzaš prečo si si neišiel hrať furien zo svojím prvým účtom? Aha prepáč máš tam ban, či si bol na furiene alebo JB je jedno obchádzal si.
    Tretia vec - Niesom hlúpy

    Ja som len dúfal že ked si tu bol admin tak budeš mať viacej rozumu a minimálne by si mal vedeť čo je obchádzanie, tak neviem čo tu trepeš že nič neobchádzaš. A ten ban na celú kotelnu by som nechal tak ako je, úmyselne chodiť stále porušovať pravidlá na JB, a ban ti vlastne nič nespravý lebo aj tak hrávaš primárne furien. Ber to ako upozornenie že sa ti to tu nebude tolerovať stále.

    E: Ináč zabudol som, áno myslím si že ked si obchádzal na druhom účte tak je to dovod ti ho zabanovať.
    Dať v slovese na konci "y" je už ale extrém. Myslím, že všetci furien admini sa zhodneme, že na furiene sa správa podľa pravidiel, avšak nečudujem sa, že vás chodí trolliť na jb, keď vidí čo za sranec tam máte.
    Takže som za zrušenie banu na ostatné servery. :)

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Neřekl bych že tam jenom dělám jenom chujoviny, tak 95% času hraju normalně, jenom občas pomačkám nějaký čudliky nebo si bugnu gunu :D Bany, když mají normální délku mi nevadí.

    Dál to řešit nebudu, nechci si tu furt psát s tímhle idividuem, fakt mě to nebaví, ty bany klidně nechte a mužete lock

    Daron nejlepsi admin a nejhorsi hrac csgo
    drogy

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Ban ti přehazovat nebudu , nemáš dělat kraviny ,alespon zamezíme bordelu na jiných serverech a do budoucna tě to možná ponaučí, zatím.

  11. #11
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Jak psal Daron, na Furienu s ním nikdo z nás problém nemá. To ho ale neomlouvá, že na JB občas udělá trochu bordel a následně dostane ban, chápu ban na JB. Ovšem banlist JB a TTT je celkově oddělen od ostatních serverů, tudíž jsem pro, aby se mu udělil unban na ostatní servery.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    Dať v slovese na konci "y" je už ale extrém. Myslím, že všetci furien admini sa zhodneme, že na furiene sa správa podľa pravidiel, avšak nečudujem sa, že vás chodí trolliť na jb, keď vidí čo za sranec tam máte.
    Takže som za zrušenie banu na ostatné servery. :)
    JB ide úplne do chuja lebo tam istý hráči chodia toto neustále robiť a porušovať menšie pravidlá, a dokonca som sa už stretol aj s tím že sa admin bál zabanovať hráča lebo vedel že príde žiadosť o UB tak sa radšej tváril že sa nič nestalo. A na furiene že hrá podla pravidiel , čo mna je potom? Keby som nebol admin a chodil by som robiť furt blbosti na TTT a dostanem ban z fora, tak sa mi to prepáči lebo na JB hrám podla pravidiel? A to že za posledné 2 mesiace tam schytal 5 banov a 6 krát obišiel to je tiež v poriadku?

    E: Oki sory ked moc píšem ale proste ked už sa niekam vyjadrím tak tam nahádžem argumenty prečo si myslím čo si myslím. Už sa tu nebudem vyjadrovať.
    Naposledy upraveno Fast212; 02-07-19 v 18:59.
    Už neni čas huliť...

  13. #13
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Prosím, už nikdy nepiš nic pod moje příspěvky Fast, když mi dáš ban nepujdu si ani pro ub ať bude délka jakákoliv. Když budu doma řvát na ledničku, povedeme lepší konverzaci než s tebou. Díky
    drogy

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Nakoľko bol ban udelený len za porušenie pravidiel príslušného módu, konkrétne JB, tak je určite nutné upraviť ban tak, aby sa hráč mohol na ostatné servery napojiť. Ak by sme sa bavili o bane za cheating, vulgárnosť, reklamu a podobných všeobecných porušeniach platných pre všetky módy, tak iba v týchto prípadoch sa môže blokácia dotýkať všetkých serverov.

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: fudzituk --> Fropo

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Nakoľko bol ban udelený len za porušenie pravidiel príslušného módu, konkrétne JB, tak je určite nutné upraviť ban tak, aby sa hráč mohol na ostatné servery napojiť. Ak by sme sa bavili o bane za cheating, vulgárnosť, reklamu a podobných všeobecných porušeniach platných pre všetky módy, tak iba v týchto prípadoch sa môže blokácia dotýkať všetkých serverov.
    Bylo mu to již nabízeno, řekl že je to v pohodě, že už mu to nevadí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •