Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: "Notebook"

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    "Notebook"

    Zdravím, mám problém s notebookem :D Notebook mám nový od včera (trochu starší je) :D Noo, procesory mi jede max na 30% disk max 5% Hry jako cs 1.6, gta san andreas mi nesekají :D Ale jak zapnu google, tak mi to začne brutálně sekat. Mám všechno nastavené na výkon.. :D nějaké nápady? :D mám otevřené jen 3 lišty na googlu. (Fb,youtube,a nějakou další lištu). ADBLOCK mám zapnutý, aby to nesekalo víc.. :D Nějaká rady / nápady? Seká se ten google tím, že se strašně dlouho načítají ty stránky (internet mám v pohodě)

  2. #2


    Odpověď: "Notebook"

    když jsi na chromu, tak disk má jaké vytížení?

  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: "Notebook"

    Nooooo :D s googlem mi to tahá až na 100% mi to skáče disk.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: "Notebook"

    Dobrý den,

    Z toho co jsem pochopil, že notebook jako takový je starší typ, doporučuji koupit SSDčko na Alze nebo na CZC.
    Počítač by ti pak měl běžet plynuleji včetně googlu.
    Dnes je SSDčko skoro standartem každého PC.

    Typ: od WD (Western Digital) mají na Alze 240GB verzi green za necelou tisícovku včetně poštovného, bohatě by ti stačilo na pár her, systém a pár aplikací.
    pokud tvůj notebook má i mechaniku, existuje adaptér na osazení 2. disku, tak bys měl možnost mít HDD i SDD, ale to už je jen pro ty, kterým jde výhradně o kapacitu, že tam budou mít tuny bordelu.

    S pozdravem,
    Asiimovíček

    E: u typu s adaptérem dodávám, že záleží na velikosti tvého notebooku.
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 04-07-19 v 14:03.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: "Notebook"

    Zdravím, o SSD jsem přemýšlel :D Takže ho nejspíše koupím. Jinak mam i další problém :D když zapnu "1.6" tak se mi zničeho nic od dneška začalo dělat to že když kliknu "voice" tak se mi hra freezne na 1-2 vteřiny.

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    MK
    Příspěvky
    175


    Odpověď: "Notebook"

    Asi ti nepomůžu, ale připomněl si mi to sekání ... Já když se připojím poprvé tak mi zase prebiji jakákoliv zbraň co si koupím .. druhý kolo už to nedělá ... Sorry že ti lezu do příspěvku ))

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: "Notebook"

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Zdravím, o SSD jsem přemýšlel :D Takže ho nejspíše koupím. Jinak mam i další problém :D když zapnu "1.6" tak se mi zničeho nic od dneška začalo dělat to že když kliknu "voice" tak se mi hra freezne na 1-2 vteřiny.
    Dobrý den,

    Jak jsem zmiňoval.. SSD disk je dnes standartem každého PC.
    Doporučuji koupit kvalitní SSDčko od Western Digital, u které dokonce mají výrobci prodlouženou záruku o 1 rok.
    s Western Digital mam celkem velké zkušenosti a žádný problém jsem nezaznamenal.
    Ohledně toho freezu při použití voicu.. Je to také způsobené zatížením disku.
    SSD disk Vám zachrání funkčnost PC.
    https://www.alza.cz/wd-green-3d-nand...5-d5221686.htm - s tímto SSDčkem jsem naprosto spokojený. Levné a i výkonné i když je to jen rozhraní SATA.
    Dobrá je také i cena.
    S dostačující kapacitou na systém, pár programů a her je toto SSDčko asi nejrelevantnější, pokud na tom nechcete hrát třeba PUPG nebo GTA V..

    S pozdravem,
    Asiimovíček

    E: Dodatek:
    Rozhodně toto SSD není nic pro náročné uživatele! Jedná se čistě o SSDčko pro low end a mid end PC.
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 04-07-19 v 22:04.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  8. #8
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: "Notebook"

    Zdravím, díky za pomoc od tebe :D Jinak, přemýšlel jsem i o tom, že bych tam HDD nechal a SSD bych přidal místo "mechaniky". HDD bych měl na bordel, jako jsou fotky, filmy a tak dále. A SSD bych měl na hry a takové věci. Takže, co bych měl dokoupit k tomu SSD ? :D

    E: Jinak bude to SSDčko stačit na hry jako je goučko, l4d2, lolko? :D

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: "Notebook"

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Zdravím, díky za pomoc od tebe :D Jinak, přemýšlel jsem i o tom, že bych tam HDD nechal a SSD bych přidal místo "mechaniky". HDD bych měl na bordel, jako jsou fotky, filmy a tak dále. A SSD bych měl na hry a takové věci. Takže, co bych měl dokoupit k tomu SSD ? :D

    E: Jinak bude to SSDčko stačit na hry jako je goučko, l4d2, lolko? :D
    Dobrý den,

    Místo mechaniky bych spíše dal HDD, ale to už je na tvém uvážení, jak to chceš mít rozložený.
    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    E: Jinak bude to SSDčko stačit na hry jako je goučko, l4d2, lolko? :D
    - určitě

    K SSDčku není co potřeba dokupovat, je to standartní rozhraní SATA III, které má dneska asi už víc jak 99,9% notebooku a stolních PC. Toto rozhraní avšak může být i SATA II v nejojedinělejších případech, ale rozdíl výkonu tam nepoznáš, pokud nejsi nějaký benchmark hunter.
    Pokud avšak si rád připlatíš, můžeš si koupit i nějaké větší SSD, než je jen 240GB.

    Nicméně u tohoto SSDčka od Western Digital green je asi krapet menší nevýhoda, že musíš začít s novou čistou instalací windows, takže předem doporučuji si zazálohovat například na externí disk své osobní věci. (dokumenty, videa, prezentace apod.)
    Pokud si přihlášen v systému na svém účtu microsoft, aktivace nového systému by neměl být problém. (Pokud nevlastníš klíč při zakoupení windows 10 u obchodníků jako je například Datart, je to ještě jednoduší).

    E: Ještě je nutné podotknout, že záleží na výšce, šířce a hloubce slotu na disk. Doporučuji si to zjistit, než aby jste pak zjistil, že tam to dané SSDčko nepasuje velikostně.
    zkáceně: Je nutné si zjistit šířku, výšku a hloubku Vašeho slotu na disk.

    S pozdravem,
    Asiimovíček
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 05-07-19 v 10:05.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  10. #10
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297


    Odpověď: "Notebook"

    Okej, díkec.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •