Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žiadosť o práva na Jailbreak

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    12

    Žiadosť o práva na Jailbreak

    Nick v hre: Janka ^^
    Steam ID: STEAM_0:1:29633443
    Steam profil: https://steamcommunity.com/id/orkyhosestra/

    Ahoj, ako ste si mohli všimnúť už podľa nicku, volám sa Jana. Mám 18 rokov a študujem na pedagogickej škole v Košiciach. Medzi moje najväčšie záľuby patrí nie len hranie hier, ale aj spev, hra na gitare/klavíri a hudba celkovo.
    CS-ko ako hru hrám už veľmi dlho, vďaka čomu som mala šancu mať práva. Bolo to pomerne dávno, čiže si už toho veľmi nepamätám a vtedy sa banovalo ešte cez konzolu, čo už v dnešnej dobre vraj nie je trend. Ale myslím si, že by s tým nemal byť nejaký extra problém.
    Keď ide o hlásenia, hlásim vždy keď je to potrebné, väčšinou na Steame konkrétnym adminom alebo poslednú dobu aj cez !.
    No a dôvod prečo žiadam o práva? Myslím si že je úplne prostý. Chcem hlavne zabrániť nevhodnému správaniu na serveri a pomáhať novým a mladým hráčom aby predišli zbytočným banom (hlavne za to že neovládajú pravidlá viď https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=177117 ).

    Ak máte nejaké otázky, kľudne sa pýtajte.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Já mám pár otázek.

    1. Jak často chodíš k CT a máš Simona?
    2. Komu hlásíš na steamu? - Zde máš 0 hlášení a je tu dost lidí, kteří hlásí z JB dost často, takže se určitě nějaké to hlášení na webu hodí. (bylo by fajn, kdyby to dotyční admini potvrdili)
    3. Registrace 4 roky stará, ale žádná aktivita zde, prostě nic, tak jak často tu vůbec hráváš? S čímž taky souvisí to hlášení, když sis z ničeho nic požádala o práva.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    SVK
    Příspěvky
    12

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    1. K CT si myslím že chodím pomerne často, (takmer každý deň) minimalne raz do dňa na jednej mape ma tam vždy môžeš nájsť. Simona si píšem vždy po kole, čiže podľa poradia.
    2. Na Steame hlásim Adminom kt. sú online/ingame. Počas toho ako tu hrám sa to dosť striedalo (podľa toho s kým som sa bavila aj mimo CSka a podobne). Určite moje hlásenia môže potvrdiť viacero adminov napr. Fellow, Kajsinek, Spasiteľ, Deadjoy, Čertik,...
    3. Hrám tu už pomerne dlho takmer každý deň, boli menšie pauzičky kvôli škole, práci, rodinným dôvodom a podobne, ale tomu sa jednoducho v živote nedá vyhnúť. Webu som sa nikdy nejako extra nevenovala, nemala som nejako dôvod, všetko čo som potrebovala som vedela riešiť cez hru prípadne cez Steam.

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Díky za info, každopádně bys měla zlepšit aktivitu na webu, at víme co podle tebe konkrétně je porušování pravidel, za co bys chtěla hráče trestat atd. Proto je nutný i hlášení na webu, at to vidí i admini co nemůžou být tolik aktivní na JB, jak jiní a hlavně náboráři.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #5
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Já to vidím takhleee, nudesky čekám do 2 dní, ale mezitím to vidím na pro.. Né za mě máš PRO.. málo kdy se tam objevím, a když už tak jsi tam skoro pokaždé + hlášení.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Ahoj
    Hlásenia môžem potvrdiť a neni ich málo, mód ovláda, a dokáže zachovať chladnú hlavu v problémoch
    Skús sa trošku zdržiavať aj na fóre a hlásiť aj sem ak to pôjde.

    Za mňa máš ÁNO

  7. #7
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Na steamu nahlášeno hromady, na serveru se dokáže chovat, problémy řeší v pohodě a samy problémy na ní zatím žádné nebyly. Z JB je už ostřílená, takže ví jak se tenhle mod hraje a co se má dělat. :) Jak ale řekl Fellow, víc se zdržovat na forku a bude to komplet cajk. O:)
    Máš i tak moje PRO
    Life is illusion.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Má hlásenie vie pravidlá ja som pro.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Budu si tě všímat častěji na serveru pak se rozhodnu.
    Naposledy upraveno CernaSmrt; 31-07-19 v 20:19.

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na Jailbreak

    Opakovaná neaktivita ako v hre, tak aj na fóre.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •