Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Nové efekty do hry, alebo pridanie ďalších.

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Nové efekty do hry, alebo pridanie ďalších.

    Dobrý deň, chcel by som sa spýtať, či nemáte, alebo či máte, nejakú stránku, alebo o nejakej viete, kde by sa dali stiahnuť do cska1.6 ďalšie zvukové stopy, ako sú súbory wav. Myslím si, že nemám ich málo, ale už tie moje zvuky s príbehovej línie v csku sú celkom ohraté a uvítal by som nejaké ďalšie, aby to zmenšilo šancu že započujem v jednej minúte 2x rovnakú konverzáciu v hre. Zišlo by sa my niečo, ako tím Alfa sa hlási tímu Bravo, požadujeme podporu....

    Moje aktuálne už po tých rokoch dosť ohraté:

    Chatter LostEnemy_Aniexy
    Radio EVENT_RADIO_STRONG_ENEMY_LOST
    radio\bot\aniexy\enemy_lost\he_got_away.wav –- efekt "Doprdele! Je preč! Stratil som ho!" Zvuk muž
    radio\bot\aniexy\enemy_lost\he_got_away_alt.wav –- efekt "Doprdele! Je preč! Stratil som ho!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\aniexy\enemy_lost\he_got_away2.wav –- efekt "Je preč! Unikol my!" Zvuk muž
    radio\bot\aniexy\enemy_lost\he_got_away2_alt.wav –- efekt "Je preč! Unikol my!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\aniexy\enemy_lost\i_dont_know_where_he_w ent.wav –- efekt "Nemôžem ho nikde nájsť!" Zvuk muž
    radio\bot\aniexy\enemy_lost\i_dont_know_where_he_w ent_alt.wav –- efekt "Nemôžem ho nikde nájsť!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\aniexy\enemy_lost\i_see_no_one_find_him. wav –- efekt "Nájdite tu verbež!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\aniexy\enemy_lost\i_see_no_one_find_him_ alt.wav –- efekt "Nájdite tu verbež!" Druhý zvuk mladý muž
    ......
    ......
    .....>>
    End

    Chatter InCombat
    Radio EVENT_RADIO_ENEMY_SPOTTED

    radio\bot\inCombat\attacking.wav –- efekt "Naša jednotka sa stretla s nepriateľom!" Zvuk muž
    radio\bot\inCombat\attacking_alt.wav –- efekt "Naša jednotka sa stretla s nepriateľom!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\inCombat\attacking2.wav –- efekt "Zahájil som útok na nepriateľa!" Zvuk muž
    radio\bot\inCombat\attacking2_alt.wav –- efekt "Zahájil som útok na nepriateľa!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\inCombat\attacking_enemies.wav –- efekt "Utočím!" Zvuk muž
    radio\bot\inCombat\attacking_enemies_alt.wav –- efekt "Utočím!" Druhý zvuk mladý muž
    ......
    ......
    .....>>
    End

    Chatter EnemySpottedWeak
    Radio EVENT_RADIO_ENEMY_SPOTTED_OAGER_WEAK_ENEMY
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted.wav –- efekt "Nepriateľ je priamo pred nami!" Zvuk muž
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted_alt .wav –- efekt "Nepriateľ je priamo pred nami" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted2.wa v –- efekt "Nepriateľ na dohlaď! Zničíme ich!" Zvuk muž
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted2_al t.wav –- efekt "Nepriateľ na dohlaď! Zničíme ich!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted3.wa v –- efekt "Nepriateľ je slabý!" Zvuk muž
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted3_al t.wav –- efekt "Nepriateľ je slabý!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted4.wa v –- efekt "Nakoniec sa ty parchanti predsa len ukázali!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted4_al t.wav –- efekt "Nakoniec sa ty parchanti predsa len ukázali!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted5.wa v –- efekt "Mám ho! Našiel som ho!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\positive\enemy_spotted\enemy_spotted5_al t.wav –- efekt "Mám ho! Našiel som ho!" Druhý zvuk mladý muž
    ......
    ......
    .....>>
    End

    Chatter FriendlyFireSustained
    Radio EVENT_RADIO_FRIENDLY_FIRE_REPEATEDLY

    radio\bot\frustration\friendly_fire_sustained.wav –- efekt "Zastavte už tu paľbu! Okamžite!" Zvuk muž
    radio\bot\frustration\friendly_fire_sustained_alt. wav –- efekt "Zastavte už tu paľbu! Okamžite!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\frustration\friendly_fire_sustained2.wav –- efekt "Moji ľudia zošaleli, sme pod neustálou paľbou našich ľudí!" Zvuk muž
    radio\bot\frustration\friendly_fire_sustained2_alt .wav –- efekt "Moji ľudia zošaleli, sme pod neustálou paľbou našich ľudí!" Druhý zvuk mladý muž
    radio\bot\frustration\friendly_fire_sustained3.wav –- efekt "Vy svine! Svine! Vy zasraný (Cenzurované)!!!" Zvuk muž
    radio\bot\frustration\friendly_fire_sustained3_alt .wav –- efekt "Vy svine! Svine! Vy zasraný (Cenzurované)!!!" Druhý zvuk mladý muž
    End

    Do týchto kategórii by som rád pridal nejaké zvuky, lebo sú najvyťaženejšie a tak ich najčastejšie počúvam. Do poslednej preto, lebo občas sa stáva že nejaký spolubojovník s brokovnicou spamuje okrajovo streľbu ponad rameno do nepriateľa, aby som nepočúval stále 6 náhodných zlostných zvukov o streľbe na spojenca.

    Chcem sa ospravedlniť že sa text zobrazuje orezane, ak ho tak vidíte (orezané medzery medzi slovami ako ".W AV" alebo "A LT"...) Pri otvorení "upraviť príspevok" sa to zobrazuje správne no po uložení sa zobrazuje znova orezane aj po prepísaní viet, takže to nemám ako zmeniť
    Naposledy upraveno Military; 10-07-19 v 23:35. Důvod: Pridané 21:46.2019: (Malé ospravedlnenie)

  2. #2

    Re: Nové efekty do hry, alebo pridanie ďalších.

    Ahoj. Veškeré přídavné / upravující prvky najdeš na globálně asi nejznámější stránce https://gamebanana.com. Tam najdeš modifikace na spoustu her, i na cs 1.6. Skiny, config, mapy, pomocné programy i wady. Bohužel jediná nevýhoda je v tom, že je všechno v angličtině. České hlášky by sis zřejmě musel vystříhat sám. Tu máš kdyžtak odkaz na sekci cs 1.6: https://gamebanana.com/sounds/games/4254. Teď už zbývá jenom hledat.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Nové efekty do hry, alebo pridanie ďalších.

    Ďakujem že si odpísal, bohužiaľ na gamebanana je takmer, asi všetko anglicky. Dávnejšie tam nebývalo toľko len anglických vecí, preto hľadám nejakú inú alternatívu. Ale gamebanana je dobrá stránka. Na gamebanana sa dajú stiahnuť aj modeli zbrani s funkčnými optikami. Ako že miesto nasadenia tlmiču nasadíte tlmič a zároveň keď môžete strieľať namierite. (Ale obmedzuje to pohlaď pod zbraň.)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •