Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: JB obchazeni banu

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    JB obchazeni banu

    Nick: jeptiska
    Steam ID: STEAM_0:1:98028845
    IP: 31.192.85.112

    Aktivní ban: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=260095


    dík

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: JB obchazeni banu

    Bude nejprve potřeba zjistit okolnosti, za kterých byl zrušen banu za obcházení (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=252254). V podstatě takový unban neruší povinnost hráče hrát až po vypršení původního banu, tj. 26-10-2019.
    Asi bych to už moc nekomplikoval a v případě žádosti o unban bych podpořil unban i původního banu za cheaty.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    A nebylo tam něco ve smyslu, že hráč měl ns, dostal ban, bylo mu doporučeno, at si pořídí steam a může se napojit ihned a admin to nevěděl a následně hned 2. den bu dal UB ?

    Jako je to skoro rok stará záležitost, jestli si to Troppe bude sám pamatovat vůbec.

    E:

    Aha, už sem si všimla, že v roce 2015 tam má na ten steam záznam. Tak já nevím, asi bude teda nakonec obcházet, sedí tam IP, aji nick. Jestli teda se mu má dát zase perma na steam a nechat mu na NS automaticky vypršet v tom říjnu, nebo mu to nechat oboje do října. Ale hrál dost dlouho než si toho někdo všimnul, možná teda steam dát permu.
    Naposledy upraveno Britny; 13-07-19 v 21:09.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    Moc jsem to nepochopil, ale ban za cheaty udělen na ns 26-10-2018, ban za obcházení na steam udělen 27-10-2018, vlastnictví steamu před banem na ns doloženo na fóru 27-10-18, unban banu za obcházení na steamu udělen 04-07-2019, tj. před pár dny. Nemyslím si, že by hrál dlouho, než si toho někdo všiml.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    A co tento ban ? https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=117183 je z roku 2015 - tzn. že už dávno měl steam, před tím banem na ns.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    To souhlasí, proto dostal ban za obcházení.

  7. #7
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    Ahoj. Vlastník steamu (knot) mě slušně poprosil, jestli by nemohl dostat unban na steam o něco dříve s tím, že na něm bude hrát pouze on, nikoliv Nadiyee. Pokud se přijde na to, že na něm hrál někdo jiný, bude opět zabanován. Tak či tak, ban vyprší za 3 měsíce, hráč slušně požádal o ub, tak jsem se přiklonil k unbanu.
    Konverzace: http://img.djpw.cz/gqk.png
    Jestli je někdo z řad adminů proti, dejte mu ten ban ještě na ten měsíc, ale myslím, že to nebude nutné.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    Pokud je knot, jak píšeš vlastník steamu, kdo je potom ten
    14/07/2019 00:06 <yadort> ban mně po domluvě troppe zrušil
    Jinak ban udělený na nick Nadiyee Baiyy a domluvu sám porušil, protože dle logu na něm už několikrát hrál. Kdyby si požádal za 9-10 měsíců, je to asi mnohem přijatelnější, jak když si požádá po půl roce a dostane hned UB, přitom tady to tímto stylem zkouší kde kdo. To hráčům nemusíme psát, at si zkusí požádat o měsíc dřív, ale stačí napsat pmku :D

    + ta arogance v chatboxu, vice nemohl tušit, že máte mezi sebou nějakou domluvu, tak podal jen hlášení
    https://csko.cz/forum/showthread.php...iyee-gt-Troppe

    Za takovou žádost a ještě co kecá v chatboxu + za porušení podmínky, jsem pro aby se mu ban vrátil na ty 3 měsíce.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    Jak už moc nehraju, tak nejsem moc v obraze, tudíž nevím, kdo je ten yadort.
    První ban byl udělen 26.10.2018, což jsou skoro 3 měsíce do vypršení. Jasný, normálně se dává ub až do 2 měsíců, ale nebudu se pokaždé striktně držet pravidel, chce to i kousek té lidské stránky, je to jenom hra..
    Mně je to celkem šumák. Jestli mu chcete dát ban do přesného času vypršení, prosím.
    Pokud se někomu nelíbí můj postup při řešení celého banu, tak se mu omlouvám.

    Edit: Nevím co si myslíte, že každý kdo mi napíše do pm, dostane ub. Psalo mi tak už pár lidí, ale je to individuální. Jsem tu už nějakou dobu na to, abych věděl +- co a jak.
    Naposledy upraveno Troppe; 14-07-19 v 10:02.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    Tak ptal ses na naše názory a vzhledem k tomu, že dostal UB půl rok dopředu (což je zvláštní individualita), ještě za takovou žádost a ty píšeš, at dostane jen měsíc, kde není zase napsané, že každý dostane výjimku a tento si ji podle mě právě nezaslouží, proto bych mu dala tu plnou taxu, co mu ještě zbývá. Sám si tam napsal, že za porušení té podmínky mu bude ban vrácený, takže vlastně obcházel dál.

    Mně se spíš nelíbí přístup - někdo cheatuje na ns a dostane ban, tak to jde obejít na steam. Dostane další ban a v žádosti z nás udělá blbce a ještě za to dostane UB, jen aby mohl v klidu dál hrát. S prosíkem v PMce, asi podle mě by mu ten veřejný neprošel.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    Kde máš pořád ten půl rok? Ban dostal 26.10.2018, tudíž ban vyprší 26.10.2019, což je cca za 3 měsíce.
    Tu PMku tu vůbec neřeš, ub bych mu dal i když by si požádal veřejně, stejným způsobem. Přečti si prosím ten odkaz s obrázkem.
    Naposledy upraveno Troppe; 14-07-19 v 13:05. Důvod: gramatik

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekání na admina Troppe ] JB obchazeni banu

    To bude asi tím, že sem to viděla přehozený 7.4.

    Ale vzhledem k tomu, že teda bys dal sám UB a nikdo se k tomu nemá a ban trval delší dobu - za což se omlouvám, že sem se blbě dívala, tak beru jak vyřešené a hráč může nadále hrát.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: JB obchazeni banu

    Původní ban jsem tedy zrušil, aby to bylo plně legitimní.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •