Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: white wine

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    white wine

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    Ahoj, po 11 mesiacoch ziadam o unban. Ban bol udeleny pravom za co sa ospravedlnujem. Myslim ze vypis netreba ale keby bolo potreba tak ho pridam.

    anakin_pok diky
    dakujem grakon/pelargos aj ked som hovoril že o unban žiadat nebudem ale dostal som zase chut na csko.
    Supermario diky
    Naposledy upraveno darkkk; 16-07-19 v 21:54.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: white wine

    Ban udělený 16-08-2018, byl bych pro unban.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  3. #3

    Odpověď: white wine

    Preposielam od banujúceho admina:

    Ahoj. Většina hráčů a adminů si na tebe vzpomene jako na Darka. Vím, že jsi naprosto v pohodě kluk. Jednou nebo možná víckrát jsem tě zabanoval za nevhodné chování, ale vždycky sis nechal vysvětlit situaci. No bohužel jednoho dne jsi vyzkoušet cheat a já tě na základě hlášení zabanoval. Vzal jsi to relativně v pohodě. Nijak jsi neodporoval a trest jsi přijal. Ptal ses mě, zda bys mohl dostat předčasně UB a já ti psal, že ode mne osobně dostaneš UB zhruba měsíc před vypršením. Oceňuji, že sis opravdu počkal a požádal až teď. Kdybych měl práva, tak bych ti ten UB dal hned. Bohužel, v souvislosti s tím, že mi odešel PC a stal jsem se dočasně ex-adminem, tak ti ten UB dát nemohu. Musí to ho dát někdo, kdo má full přístup do banlistu.

    Chtěl bych tedy tímto požádat své kolegy o to, aby ten UB opravdu dostal. Vím, že Dark je jeden z mála, který by si to opravdu zasloužil a věřím, že už se jeho cheating nikdy nebude opakovat. Děkuji Pelargosovi za to, že moji zprávu předal. :)

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    589

    Odpověď: white wine

    Nevidim duvod, proc by nemohl dostat ub. Pro zruseni banu
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: white wine

    Mas UB
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: white wine

    Dakujem každému už sa to nebude opakovat.
    FTP

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •