Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: připomenutí - RANK

  1. #1

    Angry připomenutí - RANK

    Čau,

    přidejte už na HnS ten rank pls, chci zas hrat, ale bez ranku mi to přijde o ničem. V jakékoli jiné hře taky nehraju normalky. Chápu, že hodně lidí na HnS rank nezajímá, ale mě to opravdu bavilo grindit... několik let a pak najednou ze dne na den celej progress v čudu (což docela naštve)... Už je to půl roku co jsem psal dotaz na obnovení ranku, tak se ted' připomínám

    až tu někdo bude psát, že rank na HnS je úplně zbytečnej, tak chci říct, že někteří hráči se na hns vraceli jen kvůli ranku( ok možná jenom já xd ) a ti co na rank nehrajou, tak jim to snad může být jedno jestli tam rank je nebo ne.

    díky za vyslechnutí a dejte mi mojí radost hrát hns zpět, to bych po tom roce zas csko nainstaloval

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: připomenutí - RANK

    Zdravím.

    Nedávno sa robilo pár tém o tom, našiel som len toto momentálne.
    https://csko.cz/forum/showthread.php?66973-Rank

    Ak ho veľmi hráči chcú naspäť a rank hrali pravidelne, mohli by ste z vyšších poprosiť kotla, je to pár minútová záležitosť.

    No treba myslieť na to, čo bude prebiehať ak tam bude rank, budú tam často padať nadávky, hráči medzi sebou budú robiť všelijaké šarvátky častejšie, typu napr. runner, skáč len fj lebo iné nevieš a pod.
    Naposledy upraveno N1HiL; 16-07-19 v 23:20.

  3. #3
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: připomenutí - RANK

    Ofc změnil jsem názor na to a psal jsem Kotlovi sz, zda by bylo možné ho vrátit, tak třeba si to i přečte. :)

    Nihilus ty šarvátky tam jsou už i teď, takže to opravdu o ranku není :D

  4. #4
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: připomenutí - RANK

    Ale taky jde o to, jestli tam ten rank teď vůbec má nějaký smysl, když se to vlastně počítá od 4 hráčů a tolik se jich tam napojí málokdy, takže, aby to tam bylo vůbec k něčemu.

  5. #5

    Odpověď: připomenutí - RANK

    Proč by neměl smysl :D . Jakoby to, že tam zas přidá rank určitě nesníží počet hráčů, co tam budou hrát lol, nejspíš naopak. A nevim proč se to tak hrotí... snad to není tak těžké tam ten rank vrátit.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele DelteN
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Deltenova ríša zázrakov
    Příspěvky
    877

    Re: připomenutí - RANK

    Síce to nehrám dlhú dobu ale ten rank čo tam bol by bolo dobré upraviť (ak ho chcete naspäť). V takej podobe ako tam bol na HNS nemá čo robiť... Treba tie body a akcie, za ktoré dostávate body zmeniť.

  7. #7
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: připomenutí - RANK

    Citovat Původně založeno Tegez Zobrazit příspěvky
    Proč by neměl smysl :D . Jakoby to, že tam zas přidá rank určitě nesníží počet hráčů, co tam budou hrát lol, nejspíš naopak. A nevim proč se to tak hrotí... snad to není tak těžké tam ten rank vrátit.
    Psal jsem, že už teď se tam napojí málokdy 4 a více hráčů a ten rank se počítal od 4 hráčů, tak se nauč aspoň číst. :-)

  8. #8

    Odpověď: připomenutí - RANK

    Citovat Původně založeno Sewell_ Zobrazit příspěvky
    Psal jsem, že už teď se tam napojí málokdy 4 a více hráčů a ten rank se počítal od 4 hráčů, tak se nauč aspoň číst. :-)
    Ptal jses jestli to má smysl, tak jsem ti odpověděl.
    A to o tom počtu hráčů vůbec nebyla reakce na tebe, psal jsem, že to počtu hráčů na serveru jen prospěje, takže by se tam připojovalo víc lidí díky ranku, tak se nauč alespoň pochopit kontext, když už umíš číst :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •