Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Vkladanie obrázkov s počítača

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Question Vkladanie obrázkov s počítača

    Dobrý deň, mal by som otázku ktorej zodpovedanie bude pre mňa veľmi užitočné. Je možné priamo s počítača s nejakej zložky alebo pracovnej plochy vkladať obrázky priamo na fórum kotelny do príspevkov. Veľmi často sa stretávam u väčšiny príspevkoch s tým, že veľa ľudí nevie ako čo vypadá a ani, ako si to predstaviť. Dosť by to bolo pre mňa užitočné a taktiež by my to ušetrilo zo 6 viet precízneho opisovania obrázku, ktorý si polovica ľudí nevie aj tak s nejakého dôvodu predstaviť. Občas my to potom robí aj problémy, že zo tri hodiny strávim zvlášť popisovaniu každému človeku, že ako si to ma predstaviť. Za odpoveď a radu ďakujem. Nemôžem si však to dovoliť vkladať na spôsob tretej strany, ako že ho dám na internet a s neho do kotelny.

  2. #2

    Re: Vkladanie obrázkov s počítača

    Ahoj. Jiný způsob, než uložit obrázek na server třetí strany a pak sem zkopírovat odkaz v bb kódu na přímé zobrazení, neexistuje. Funguje tak spousta fór, a tak jsou na img serverech ulehčující prvky typu, kliknutí na button, který ti zkopíruje na clipboard plný bb kód na zobrazení obrázku. Kotlovi se nevyplatí ukládat obrázky u sebe. Musel by pořídit kapacitu navíc. Já osobně doporučuji imgur.com.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Vkladanie obrázkov s počítača

    S toho moc nadšený nie som, avšak ďakujem za tak skorú odpoveď.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •