Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Interrupted: Virus scan failed - Problém

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Interrupted: Virus scan failed - Problém

    Čau, už nevím přesně, kdy jsem něco chtěl nainstalovat a psalo mi to "Interrupted: Virus scan failed" (přibližně už předminulý týden).
    Zkoušel jsem stahovat přes uložto Pokání, přes yout písničky a přes google obrázky a všude mi to psalo to samý (jakože když jsem z těch stránek stahoval). CCleanem jsem vyčistil PCčko (i většinu aplikací jsem odstranil), Avastem zdarma antivirusem taky a stejně mi to psalo to samý. V Security settingu jsem nic neměnil. Na youtube jsem pak našel někoho, kdo vysvětloval něco jako, že si v regeditu mám vytvořit něco, no prostě postupoval jsem podle návodu a nic. Nejsem ani pirát, že bych aktivně stahoval z všelijakých stránek (jeďině z youtu, googlu a uložta). Moje aktivita stahování je (v tom lepším případě) jednou za dva týdny nějaký film z uložta. Bratr by mi s tím pomohl, ale nemá kdy a proto se obracím zde.

    Prosím, jestli má někdo nějaký nápad, radu, nebo zkušenost s tímto problémem, poraďte mi. Za budoucí rady děkuji předem.

  2. #2


    Odpověď: Interrupted: Virus scan failed - Problém

    Skús iný prehliadač.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Interrupted: Virus scan failed - Problém

    Bohužel nefunguje. Zkusil jsem přes Microsoft Edge a nic.

  4. #4


    Re: Interrupted: Virus scan failed - Problém

    Ahoj. Jestli používáš Windows 10, tak tam určitě nestahuj žádné další antiviry. Desítky už mají vestavěný antivirus Defender, který bohatě postačí. Pokud potřebuješ stáhnout nějaký soubor a nejde to kvůli virus scanneru, tak prostě nachvilku vypni real-time ochranu defenderu. Až budeš mít soubor stáhnutý, tak na něj udělej výjimku, aby ho defender ignoroval. Pak můžeš zase real-time ochranu zapnout.

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Re: Interrupted: Virus scan failed - Problém

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Jestli používáš Windows 10, tak tam určitě nestahuj žádné další antiviry. Desítky už mají vestavěný antivirus Defender, který bohatě postačí. Pokud potřebuješ stáhnout nějaký soubor a nejde to kvůli virus scanneru, tak prostě nachvilku vypni real-time ochranu defenderu. Až budeš mít soubor stáhnutý, tak na něj udělej výjimku, aby ho defender ignoroval. Pak můžeš zase real-time ochranu zapnout.
    Nějaký defender jsem vypínal, ale nefungovalo to, i bratr se nato podíval, ale nešlo to.

    Počítač jsem hodil do továrního nastavení. Je jak nový a navíc už můžu stahovat. Problém vyřešen, můžete zamknout.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •