Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Ping

Hybrid View

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Ping

    Som jediný alebo len mne skáče ping na 1k+ aj keď nemám nikoho na NETE?...
    Vážne ma to už sere... V server liste mám 60+ a v in-game 1k...

  2. #2

    Odpověď: Ping

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    Som jediný alebo len mne skáče ping na 1k+ aj keď nemám nikoho na NETE?...
    Vážne ma to už sere... V server liste mám 60+ a v in-game 1k...
    Pri tej rýchlosti a spoľahlivosti netu od Slovanetu sa ti ani nečudujem. Ak bývaš v bytovke odporúčam prejsť na optiku. Máš jedného z najhorších providerov netu na Východnom Slovensku.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Ping

    Ahoj, bývam na dedine. Internet sme chceli meniť (na DALNET) ale pre strom, ktorý máme na dvore sme ho museli zrušiť pretože blokoval signálu. Tento problém s pingom mám len a len na serveri SuperHero. Ako som vravel pri zapnutí hry mi v serverliste napíše normálny ping, ktorý mám (čo je okolo 60-75) ale keď sa chcem pripojiť na server tak mi to načíta aj 2 minúty a po načítaní mi hádže 1k ping. Tento problém som nezaznamenal na žiadnom vašom serveri okrem SuperHero. Ako náhle mi ten ping skočí tak sa pripájam aj na iný server či to robí aj tam ale ping mám v poriadku. Neviem čo to robí a príčinu som stále nenašiel. Myslím si, že to robí samotný server. Na serveri som začal aktívne hrať pred pár dňami. Prvý krát som sa pripojil bolo všetko v poriadku ale na druhý deň po pripojení (čo trvalo možno aj 5 min.) mi náhle skočil ping na 1k. Trvalo to asi 30 minút a potom všetko bolo v poriadku. Skúšal som aj príkaz do cmd "tracer" ale vypíše mi "tracer - is not recognized as an internal or exetrnal command, operable program or batch file", takže neviem čo spôsobuje, že môj ping je taký vysoký. RATE mám na 25000, čo mi problém nerobí.

    Prosím KOTLA o preverenie.

    E: Tak ako aj s pingom mám aj problém s chatom u niektorých hráčov. Pokiaľ sú mojom teame tak ich chat vôbec nevidím ani keď niečo napíšu do teamchatu. Ako náhle sa pripoja k protivníkom a píšu niečo do teamchatu tak všetko ok pretože vďaka schopnosti "Anubis" môžem vidieť teamchat/spectator chat protivníkov. Normálny chat nevidím.
    Naposledy upraveno Dannyko; 27-07-19 v 14:58.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •