Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Práva na Jailbreaku

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Exclamation Práva na Jailbreaku

    Dobrý deň, Som 17 ročný chalan zo Slovenska, priateľský, chapem ľudí, mam rád zvierata, csko hrám dlhšiu dobu, obľúbil som si Jailbreak, chodím naň pomerne často, poznám viacero adminov, simonujem, poznám pravidlá, nemám rád ľudí ktorí ich nedodržujú a adminom sa chcem stať preto, lebo chcem urobiť JailBreak viacej zábavný, aby tam bolo menej hráčov, ktorí ho kazia. Som hráč menom Buran, Jailbreak navštevujem každý deň, chodím k CT, berem Simona, pravidlá poznám. Prečo však žiadam o práva. Žiadam o práva lebo :

    1. Vždy sa nájde niekto, kdo nepozná práva a robí blbosti
    2. U CT väčšinou chodia hráči, ktorí absolútne nepoznajú pravidlá, dávajú MFK, nemajú mikrofón alebo demencia
    3. Vezni, keď hrávam, veľmi často som natrafil na hráča, ktorí používal CT Tlačítka mimo HVD a zabil spoluhráčov, a kym príde admin, tak zdrhne
    4. Vulgarizmus. Väčšina hráčov sa nevie ovládať a nadávaju za každú vec a tým bud urážajú druhých alebo rania ich city. Natrafil som aj na prípady, kde sa hráč vyhrážal druhému.
    5. Kazenie zábavy. Príde nejaký typek, ktorý kazí hru druhým prechádzaním autíčkom, alebo prezrádzaním polohy, afk hráči
    6. Práva žiadam preto, lebo som skúsený 17 ročný chalan, ktorý vie hrať za CT, Simona a poznám pravidlá.

    SteamID : STEAM_0:1:193138116

    Všimli ste si ze mam malo hodín na cs 1.6 steam. Mam ich preto, lebo som väčšinou hral ako non steamak na kotelne, ale kúpil som si cs 1.6 pred rokom ale som si v nastaveniach pokazil rozlíšenie, čiže sa mi nedal hrať, čiže som hral zase ako non steamak ale už sa mi to podarilo opraviť a zase hrám ako steamak. Členom steamu som od novembra 2016.

    Na JailBreak chodia málokedy admini, tak by som sa chcel stať jedným z nich, aby som dohliadol, aby nebol chaos, aby sme si konečne zahrali normálne, bavili sa, smiali, podporovali sa a nie opak. Nech si zahráme fair play. Aj mám nápady na Jailbreak módy, ale to napišem inokedy. Za odpovede, správy vopred ďakujem. Veľmi rád by som sa stal členom adminov. Stačil by mi spešl. Prajem príjemný zvyšok dňa.

    Buran
    Naposledy upraveno Britny; 25-07-19 v 13:30. Důvod: +SteamID // Dodáno správné SID

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    Proti - chatlog
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    Od založení stále žádná aktivita na webu, žádná snaha o hlášení, takže momentálně musím i já ted PROTI a měl bys to zkusit, jak jsem ti psala, až něco nahlásíš, budeš i více aktivní, dostaneš se více do podvědomí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    Ďakujem za vyjadrenie. Chápem a budem sa snažiť, zvyknem dávať hlásenia cez ! ale už budem dávať aj na fórum. Ešte raz ďakujem za vyjadrenie. Príjemný zvyšok dňa.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    Ahoj, Za mňa tiež PROTI

  6. #6
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    Ďakujem za vyjadrenie fellow. My dvaja sa často stretávame na Jailbreaku :D

  7. #7
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    Jsem proti.. důvod máš u kolegů

  8. #8
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    Často nahlasujem hráčov cez !, za dva dni som ta 3x zavolal na Jailbreak cez !. Nemyslím to v zlom ale len chcem povedať ze väčšinou nahlasujem cez !, mam už dosť demo ale kým ho dám na forko tak to trvá dlhšiu dobu, aj dnes som chcel dat ale admin prišiel skôr a zabanoval, čiže už nebolo treba.

  9. #9

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    tiež som proti

  10. #10

    Re: Práva na Jailbreaku

    Chatlog katastrofální, nový účet na fóru, minimum hlášení přes !, ban za vulgarnost na konkurenčním portále. Fakt ne.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    ↑ ↑ Nenenene ↑ ↑

    + ma rainbow chat
    Naposledy upraveno Folowed; 20-09-19 v 22:43.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  12. #12
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Re: Práva na Jailbreaku

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Chatlog katastrofální, nový účet na fóru, minimum hlášení přes !, ban za vulgarnost na konkurenčním portále. Fakt ne.
    Ahoj
    Môžem sa spýtať, kedy som dostal ban za vulgárnosť? Nikde ho nevidím a na histórií banov nemám žiadny ban. Cez ! Hlasim dosť často, píšem aj na Steam, koprakek alebo smooke môžu potvrdiť a aj tu na forku som napísal nejaké hlásenia. Nie ako ze som vytvoril príspevok s demom ale tam v chate. Ale aj tak ďakujem za odpoveď :)

  13. #13
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    Ze mam rainbow chat, to je zle? :D

  14. #14

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    2 příspěvky, registrace ani ne půl roku zpět.

  15. #15
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Jul 2019
    Příspěvky
    126

    Odpověď: Práva na Jailbreaku

    Kamoško, nevidíš ma na serveroch lebo nehras JB 6, Zombie Escape a TTT, takže jasne ze si budeš myslieť ze som nováčik. Ze mam novy účet na kotelne, lebo heslo od starého neviem. A ešte, meno Buran je známe na JB serveroch. Takže, spýtaj sa kohokoľvek z JB a povie ti ze som stály hráč.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •