Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 34

Téma: WhiteWolf

  1. #16
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Jediná otázka čo na teba mám je, že prečo si to vôbec robil? Lebo ak ti to prišlo iba ako dobrý nápad lebo ťa niekto naštval tak to je humus. Tvoja žiadosť o práva sa samozrejme týmto môže zatvoriť.
    udelal jsem to kvuli obrane, nelibilo se mi to a majitel toho doxu co na me udelal se mi jen vysmal, tak jsem si vzal uboze jakoze terc listru, coz me mrzi a kdybych mohl vratit cas, tak bych ten dox nezalozil, byla to hovadina a omlouvam se

    E: Bylo mi nalhano ze dox je zcela legalni. A pak mi jeste majitel doxu napsal, ze listra mu dodala moje fotky a nejake informace, tak mi to v tu dobu prislo ok, ale neuvedomuji si ciny svych skutku, a doslo mi to az, kdy me britny seznamila s tim, ze je to opravdu nelegalni a mrzí me to.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #17
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: WhiteWolf

    Ano a pak dojdeš sem a postneš to sem opět? Začneš i Sáře vyhrožovat:

    30/07/2019 14:42 <WhiteWolf> ani ne sarusko, ty budes dalsi

    Zastrašuješ kde se jen dá, jen abys dostal UB do hry, ale absolutně nepobíráš následky kolem. Já bych ti za to klidně mohla dát jen ban na web, ale za toto postování, ti můžu napařit i na celou kotelnu, protože o člověka co zveřejnuje něčí údaje tu moc lidí nestojí. A to co sem tam viděla napsané kompletně - o rodičích, sourozencích atd rozhodně není legální a FB neposkytuje hlavně žádné veřejné IP k vidění, která tam byla taky. Takže ty teoreticky sám porušuješ ochranu osobních údajů člověka, což je trestné. Takže si na nějaký čas můžeš odpočnout od hraní. Ještě dám klidně prostor jiným adminům co si o tomto myslí..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: WhiteWolf

    Proti UB. Zverejnovat takéto dost podrobné informácie nie len o tom konktrétnom človeku ale aj jeho rodine je choré, nie zábava. Ale je tu vec ktorá ma zaráža ešte viac. je +- 17:10 tak jak je možné že link na odkaz ktorí sem on dal cca o pol tretej stále není vymazaný? Zabanujete za to hráča, grakonovi meníte príspevky (to je mi osobne jedno) ale nenájdete si pár sprostých sekúnd aby ste aspom vymazali ten odkaz na LINK? Práve v tej chvíli si to mohlo pozrieť pár hráčov ktorí boli aktívny na forku, ale takto som si to mohol krásne dohladať ja, a aj bezpočet dalších hráčov, ktorí by o tom nemuseli mať ani len tušenie.
    Už neni čas huliť...

  4. #19
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: WhiteWolf

    Síce si si priznal chybu ale som totálne proti UB.


    E: Nezabúdaj, že to čo si urobil je nelegálne a každý dotknutý ak má dôkaz ťa môže udať na políciu.

  5. #20
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Beru na vedomi


    Pokud to pomuze tak E: muzu vam slibit ze kdyz to udelam jeste jednou tak me udejte bez jakykoliv varovani, tuto chybu po druhe neudelam a vim jak to je neprijmne.

    Jinak ohledne te ip adressy, tu jsem legalne ziskal pomoci chatlogu na kotelne, kde jsou ip adresy verejne
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 30-07-19 v 17:21.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  6. #21
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Proti UB. Zverejnovat takéto dost podrobné informácie nie len o tom konktrétnom človeku ale aj jeho rodine je choré, nie zábava. Ale je tu vec ktorá ma zaráža ešte viac. je +- 17:10 tak jak je možné že link na odkaz ktorí sem on dal cca o pol tretej stále není vymazaný? Zabanujete za to hráča, grakonovi meníte príspevky (to je mi osobne jedno) ale nenájdete si pár sprostých sekúnd aby ste aspom vymazali ten odkaz na LINK? Práve v tej chvíli si to mohlo pozrieť pár hráčov ktorí boli aktívny na forku, ale takto som si to mohol krásne dohladať ja, a aj bezpočet dalších hráčov, ktorí by o tom nemuseli mať ani len tušenie.
    Dox muze smazat jen majitelka te stranky, ja s tim nic nezmuzu
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  7. #22
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: WhiteWolf

    Aby som to zhrnul som proti UB ingame, som za navrátenie perma banu na fórum po locku threadu.

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Prosim ne
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: WhiteWolf

    Ináč wolfík podla toho čo čítam ta to mrzí len pretože si sa dozvedel že je to nelegálne? A to ti absolútne nevadí že si jej a tiež aj jej rodine zničil súkromie? že si teraz možu všetci prečítať jej pravé meno, adresu, FB, na ktorí možu začať chodiť blbé správy a prasačiny. To ti vobec nevadilo? A zrazu ti to je neskutočne lúto, jedno ospravedlnenie za druhým ktoré sú určite 100% úprimne a od srdca.

    Dox muze smazat jen majitelka te stranky, ja s tim nic nezmuzu
    Nemyslím priamo dox ale odkaz na ten dox, ten keby je zmazaný uvidelo by to ovela menej ludí.

    E: Ja bych sa už mal zamilovať lebo mi nedopínajú tie kolečká lásky moderných vzťahov.
    Naposledy upraveno Fast212; 30-07-19 v 17:37.
    Už neni čas huliť...

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: WhiteWolf

    Jsem taky rozhodně proti unbanu, pokud se tohle chování bude tolerovat, tak se to tu bude opakovat častěji a častěji. Opravdu mi tohle hlava nebere kam na tyhle stupidní nápady chodíte.

  11. #26
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    ne, mrzi me to protoze mi kdysi na listre zalezelo a ted jsem udelal takovou blbost v afektu, uvedomil jsem si to pozde
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  12. #27
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: WhiteWolf

    Faste - ten link je tam schválně, jako důkaz toho, že on sám psal, že je to fejk na něj a aby nemohl nikoho jiného obvinit, že postuje jeho údaje a ještě to tam přiznal. Ostatní linky co zde byly jsem smazala.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #28
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Britny můžeš sz?
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: WhiteWolf

    Ja si myslím že by kludne stačil aj screen toho jak tam dáva ten odkaz. Radšej by som mal toho v rukáve menej než aby sa o to viacej ludí na to pozeralo.
    Už neni čas huliť...

  15. #30
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: WhiteWolf

    Neni ti zle zo samého seba? Ja keby toto urobím tak sa ani do zrkadla nepozrem. Vieš ako sa listra cíti? Vieš ako cítila tá čo si ju zastrašoval? Môj neskromne skromný názor je, že patríš do nejakého výchovného zariadenia alebo priamo do chládku. Hnus, tu končím, locknite to a nahoďte mu celoživotný ban všade.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •