Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 34

Téma: WhiteWolf

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    WhiteWolf

    Vypis z konzole:

    Hráč Schyzo.
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:85629432
    IP adresa 109.224.84.182
    Udělen 30-07-2019 - 15:13
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužiito.
    Důvod Nelegalni zverejnovani info. lidi


    Poznamka:


    -------------------------------------------
    Prominte ze to neni vypis z konzole, ted jsem na csku 2 dny nebyl ani se v blizke dobe nechystam zas hrat, ale bezduvodny ban si nenecham libit, bylo mi receno ze pry jsem ve hre postoval link s listrou kde jsou jeji udaje coz neni pravda, priznavam postnul jsem to zde do chatboxu ale myslim ze veci na foru se nevzahujou na hru a dox je zcela legalni, omlouvam se ze jsem to udelal a dox uz nikde postovat nebudu.
    -------------------------------------------

    Dale vidim ze se tu o me opet roznesly lzi ohledne moje minulosti, je pravda ze jsem pred 2mi rokmi udelal par chyb, ale ten dox jsem udelal abych se branil, byl na me udelan podobny ktery uspinil me jmeno a listra tomu napomohla tim ze dotycnemu dala moje informace, uz jsem jiny clovek, a toto byla opravdu picovina, opet, ti co me znaj urcite vi co jsem byl za pripad, ale ted mam uz prvnim rokem cisty stit
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 30-07-19 v 17:49. Důvod: diakritika + dodatek

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: WhiteWolf

    Já jsem slyšela zase něco jiného. A na koho chceš podávat to oznámení, když je podle tebe dox legální?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: WhiteWolf

    Hellou, tebe príde normálne takéto veci tu postovať a ešte na to sa vyhrážať niekomu, lebo si dostal ban ingame a aj na fórum? A kde máme istotu, že by si to ingame nepostol? Verejná verzia tej stránky je legálna iba v rámci info, ktoré daný človek poskytne či už na FB, IG ale keďže sa to nikomu z dotyčných nepáčilo a link si postol tu na fórum, tak sa pristúpilo k tvrdému trestu. Ak si myslíš, že to bol bezdôvodný ban tak rip no.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Bylo to jen zastrasovani, dox jde smazat na pozadani majitelky doxu ale musim prilozit obcansky prukaz, kvuli law. ale ja jsem obcanku ztratil takze jsem radeji zastrasoval
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 30-07-19 v 17:47.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: WhiteWolf

    Proti UB

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    protoze jsem s ingame pravidlemi seznameny az dost, bohuzel s webovými nikoli
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: WhiteWolf

    Zastrašovanie, rozširovanie info, vyhrážanie. Nemáš toho dosť na krku?

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Jak rikam, vse je mimo hru, ban na forum klidne snesu, ale ban ig ne jelikoz je to moje jedina zabava v mem zivote
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: WhiteWolf

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    Bylo to jen zastrasovani, dox jde smazat na pozadani majitelky doxu ale musim prilozit obcansky prukaz, kvuli law. ale ja jsem obcanku ztratil takze jsem radeji zastrasoval
    Přesně tak, jen zastrašuješ, ale nezapomen.. Tady se tě nikdo nebojí a fakt co mě dokáže vytočit je někdo, kdo zastrašuje holku, jen aby dostal UB, přitom já osobně tě můžu taky udat za postování cizích údajů, což je trestné a tvoje prohlášení u tvých je - "jsou falešné" takže vlastně nemáš nic a pokud se dopustíš takovýho činu, vztahuje se to komplet na celý portál...
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Jsou to verejne dostupne udaje, nelegalni by bylo, kdybych ty udaje ziskal pomoci hackingu.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  11. #11

    Odpověď: WhiteWolf

    Podľa Britny pôjdeš pekne do chládku a tam život mať nebudeš
    Spoiler Spoiler:


  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Omlouvám se celému portálu a hlavně listře, za to, co jsem udělal, podám majitelce žádost doxu, aby ho smazala.

    Stále ale prosím o unban
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 30-07-19 v 18:02.
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  13. #13
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: WhiteWolf

    Jediná otázka čo na teba mám je, že prečo si to vôbec robil? Lebo ak ti to prišlo iba ako dobrý nápad lebo ťa niekto naštval tak to je humus. Tvoja žiadosť o práva sa samozrejme týmto môže zatvoriť.

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: WhiteWolf

    Citovat Původně založeno WhiteWolf Zobrazit příspěvky
    Jsou to verejne dostupne udaje, nelegalni by bylo, kdybych ty udaje ziskal pomoci hackingu.
    Já se stále ptám proč chceš na někoho podat trestné oznámení, když podle tebe je vše v pořádku a nic si neporušil? Už mi na to odpovíš? A ne že "já chci UB do hry" Tady ti za toto Ub ani dát nemusíme.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: WhiteWolf

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já se stále ptám proč chceš na někoho podat trestné oznámení, když podle tebe je vše v pořádku a nic si neporušil? Už mi na to odpovíš? A ne že "já chci UB do hry" Tady ti za toto Ub ani dát nemusíme.
    Nikdy bych na nikoho trestní oznámení nepodal, jak jsem psal, bylo to jen ubohé zastrašování, za které jsem se sáře už omluvil
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •