Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Zneužívání moderátorských práv 2

  1. #1

    Zneužívání moderátorských práv 2

    Mohl bych poprosit o znovuotevření této stížnosti: https://csko.cz/forum/showthread.php...sk%FDch-pr%E1v a o přesunutí tohoto příspěvku do ní? Záležitost zdaleka není vyřešena. Dvakrát mi opět někdo změnil příspěvky za dnešek. Mám to všechno ofocené, akorát nemám čas to teď sem poslat. Mám šichtu. Pošlu to až pozdě večer. Díky.

    Edit:

    Tady mám screeny k první změně:

    Spoiler Spoiler:


    Druhá změna:

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno Grakon2702; 31-07-19 v 01:00.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv 2

    To máš asi jedno, kde to budeš řešit, když si už založil to téma. Mohl si spíš napsat Samcovi pmku, zase to tu bude x let.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv 2

    Stížnost byla vyřešena přijatým opatřením. Pokud došlo k něčemu dalšímu, co jsi ve stížnosti neuvedl, prosím o popsání incidentu v nové stížnosti.

  4. #4

    Re: Odpověď: Zneužívání moderátorských práv 2

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Stížnost byla vyřešena přijatým opatřením. Pokud došlo k něčemu dalšímu, co jsi ve stížnosti neuvedl, prosím o popsání incidentu v nové stížnosti.
    Jedna se další změnu příspěvků. Myslel jsem, že bude lepší to přesunout do minulého threadu, ale tak není problém to nechat tu. Všechny screeny i s vysvetlivkami jsem dal do prvního příspěvku pod Edit. Screeny byly pořízeny téměř okamžitě při změně.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv 2

    Já jsem byla při obou změnách, když sem si psala s Grakonem, ale nic sem mu neměnila, nemám k tomu důvod - navíc když mi udělal tak hezkej avatar A pokud to Koprovi bylo sebrané, tak nevím jako, při první změně můžu říct, že sem tu byla sama jako mod, tak jako nevím
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv 2

    Taky by se mi to nelíbilo, ale nevím, jak ti pomoci. Přístup ke změně zpráv v chatboxu zase tak moc lidí nemá, většinu vyloučíme podle poslední aktivity:

    Bezdak 30.7.2019 8:05
    Burak1 14.7.2019 22:27
    marsoun 21.07.2019 11:03
    matis 29.7.2019 10:23
    Saintpepo 17.7.2019 20:27
    Samco 28.7.2019 06:02
    Zoid 27.7.2019 20:12

    Zbývají 3 moderátoři:

    Britny
    hofy
    Koprakek

    Já jsem 7-22 po většinu času řídil nebo stěhoval nábytek, fórum jsem si dneska otevřel až někdy ve 23:30, kdy jsem začal činnost zobrazením PM, která mi byla odeslána ve 13:15.
    Jestli má někdo z moderátorů změněné pravomoce na chatbox nezjistím, řídím se pravomocemi skupiny.
    Naposledy upraveno hofy; 31-07-19 v 02:02.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv 2

    Takže tys byl v čudu a Koprovi to údajně bylo vzaté, takže vlastně to měním já ok
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Re: Zneužívání moderátorských práv 2

    No, já sám si to neměním. Nemám k tomu jediný důvod. Sice s Koprem nemáme dobré vztahy, ale já se ho snažím úplně ignorovat. Nemám zapotřebí jemu i někomu jinému dělat za zlé, naopak se snažím vždy lidem pomoct. Na účet se mi taky nikdo nemůže dostat. Mám dost silné heslo, nikdo na něj nepřijde a ani brute forcem by nemělo být prolomeno. Dneska ráno jsem si i heslo měnil a jak všichni ví, tak session na přihlášení netrvá dlouho. Nevím, jaké práva byla Koprovi sebrána. Podle komentů zřejmě edit. No možná by stálo za to vyzkoušet, jestli to sebrání editu fakt funguje i na chatbox.

    Edit: Tak podle informací od Samca Kopr nemůže editovat jen příspěvky ve vláknech. Chatboxu se to netýká, takže ho pořád může upravovat.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 31-07-19 v 08:54.

  9. #9

    Re: Zneužívání moderátorských práv 2

    Koprakek do chatboxu psal, ať mu opustím a pak několikrát tvrdil, že se mi tímhle omluvil. Vidělo to několik lidí na DC i tady, takže to beru jako jeho oficiální přiznání, že mi ty příspěvky opravdu měnil on a omluvu taky beru. Tímto si tedy myslím, že je tato záležitost vyřešená. Doufám, že už se to teda nebude opakovat. V opačném případě by tu pak byla již třetí stížnost.

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv 2

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    To máš asi jedno, kde to budeš řešit, když si už založil to téma. Mohl si spíš napsat Samcovi pmku, zase to tu bude x let.
    Sorry za OT, ale nedá mi to. Ty ak by si mala vyšetrovať nejakú vraždu, tak to odložíš ešte v daný deň s tvrdením "Obeť bola zabitá nejakým páchateľom, prípad uzavretý!" Niekedy sa čudujem (a nie som jediný), že ti boli vôbec udelené moderátorské práva, pri takýchto riešeniach a že sa ti vždy vyšlo a stále vychádza "vstříc".

    Na margo údajného opätovného menenia správ - je super, že sa to bez problémov vyriešilo a ujasnilo.
    Naposledy upraveno Samco; 04-08-19 v 19:16.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Zneužívání moderátorských práv 2

    Já se hlásím o náborské práva, tobě víc sluší ta jiná modrá.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •