Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: unbindall --> Troppe

  1. #1

    unbindall --> Troppe

    Vypis z konzole:


    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 270656)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < unbindall >
    [AMXBANS] Tvuj nick: unbindall
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:285877473
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:285877473
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 185.218.92.54
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 185.218.92.54
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ===============================


    Poznamka:


    Zdravim,
    reknu Vam, ze WH nepouzivam - BAN je tedy neopravneny. Koukl jsem se na demo a vsechny killy jsou podle me naprosto v pohode - bud jsem je slysel, nebo koukam po zakladnich pozickach (pokud mam samozrejme dobry spawn na long, je jasne, ze nemusim kontrolovat vanu ani blizsi mista. Jediny, s cim bych souhlasil, ze vypada hodne fishy je ten (asi treti) kill, kde jsem zabil teroristu za bednou na longu. Vybavuju si to, ze jsem o nem vubec nevedel, jen jsem si rekl, ze to prostrilim. Granaty na long hazim spise ze zvyku, jelikoz na serverech, na kterych obvykle hraju, prikaz /me funguje aktualne a obnovuje se s kazdym hitem nepritele. Na csko.cz, jak jsem pochopil, to ukazuje jen predchozi kolo.

    Timto tedy zadam o unban,
    dekuji za pochopeni a preju, pokud mozno, hezky den.
    unbindall

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Ahoj. Zde jsi byl nahlášen → https://csko.cz/forum/showthread.php...E1%26%23269%3B
    Upřímně jsem si delší dobu nebyl jistý, ale ten začátek mě přesvědčil. Nyní počkáme na vyjádření ostatních adminů. Jestli cheating potvrdí, podáme ti další informace. Pokud cheating vyvrátí, omluvím se ti a dostaneš unban.
    Prosím o trpělivost, než se ostatní vyjádří, děkuji.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    ako kukam, tak kukam, mna to nepresvedcilo...uvidime, ci som uz len stary, alebo este jary...

  4. #4

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Dodal bych, ze ona to vlastne neni takova nahoda, ze jsem toho teroristu za bednou zabil. Kdyz se podivate na cele demo, tak celkem casto deruju, co se da a prefiruju nektera mista - kuprikladu kdyz jdu long a az po hlavni awp spot neni zadne CT, je velmi vysoka sance, ze nekdo drzi klasickou pozicku za bednou napravo, pripadne Goose/plantoviste. V takovem pripade jsou prefiry a derovani nutnosti.

  5. #5

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Btw, na jednom nejmenovaném českém konkurenčním serveru (na tom největším) jsem asi týden zpátky taky dostal ban (za WH, SH a něco s bhopem). :D Už mám naštěstí unban, jelikož demo bylo neprůkazné. Takže teď už mi je docela jedno, jak toto dopadne, takže žádný spěch. Díky.

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Když pominu to, že kvůli esp hráče co to točil je demo celkem nepřehledné, tak ty 3 časy na WH by se tam i našly a možná i víc. Mě zase moc nepřesvědčilo, že jsi čistý, fragy co si dal - hned v začátcích, tak ani nešlo o zvuk. Takže bych souhlasila i s Troppem. No uvidíme co další orlí očka na to.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Zdravím, som ZA aby sa ban nehal
    Spoiler Spoiler:


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Až příjdu z práce tak se na to taky mrknu a editnu příspěvek.

    Bezesporu tam pár zarážejících časů je, ale taky tam je pár časů, který tomu WH vcelku nenasvědčují. Každopádně takhle šílený demo jsem hodně dlouho neviděl, ESP úplně nejhůř. Spíš bych bral HLTV nebo tak, není někde něco ?
    Naposledy upraveno Toy; 02-08-19 v 18:26.

  9. #9

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Za mňa WH, a čas cca 19:38 na konci dema, ešte ani nevišiel a typek už ležal.

  10. #10

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Za mňa WH, a čas cca 19:38 na konci dema, ešte ani nevišiel a typek už ležal.
    Většinou někdo long drží. Pokud není nikdo na blízko, tak někdo bude velmi pravděpodobně tam, co byl ten týpek, popřípadě na Goose pozici. V průběhu celého dema děruju všechny možné stěny a prefiruju spoustu pozic. Většinou se mi nepovede udělit protivníkovi hedku za jedna, v tomto případě však ano - samozřejmě bylo štěstí, že se protivník nacházel tak blízko u té bedny. Lze v té situaci vidět, že jsem vystřelil naslepo (aniž bych měl možnost vědět, zda se na té pozici někdo nachází) a snažil se hned zalézt zpátky (samozřejmě zalézání zpátky je spíše jen naznačeno, když jsem zjistil, že jsem někoho fragnul) - v takovýchto situacích chci především donutit AWPčkaře vystřelit (hráči na public serverech nejsou většinou profíci, takže prostě vystřelí a často ani nestihnou zalézt... proto většinou při prefirování jdu a vystřelím - často ještě přes zeď a ukazuji nepřátelům jen rameno - a hned zalézám zpátky. A pak to hned repeaknu. V drtivé většině případů když nikdo nevystřelí, tak je pozice čistá (i tak to však raději čekuju, jestli tam není nějaký kemper zalezlý). Vím, že hraju dosti agresivně, ale to je prostě můj playstyle. 1.6ky hraju určitě něco přes 10 let, takže jsem nasbíral nějaké ty vědomosti o hře, o mapě a o hráčích.

    Btw, to že se na tom demu každou chvíli zastavuji, to je tím, že u toho klikám jedno MMO RPG, které z nostalgie hraji. Když to pak switchnu zpátky na csko, tak se mi občas předělá cl_righthand na 0 (ukazuje to, že mám cl_righthand 1, ale je to prostě buglé... po opětovném zadání cl_righthand 1 se to zpraví). Já jen abych dodal kontext všeho, co by jste mohli chtít vědět. :D

    Vzhledem k tomu, že mi je vcelku jedno, jak toto dopadne, tak mi to vcelku lichotí a jsem rád, že si myslíte, že jsem cheater. :D Já když jsem se díval na to demo, tak bych si taky asi dal ban :D
    Naposledy upraveno unbindall; 03-08-19 v 01:40.

  11. #11
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Mohl by prosím ještě nějaký AIM admin kouknout?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #12
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Ak sa to nelockne, tak na to pozrem zajtra a editnem.

  13. #13

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Však už to malo byť dávno locknuté. Chalan kuká po stenách, vybehuje už namierený na hráča, kuká cez stenu ešte aj po svojich spoluhráčoch ale asi to stále na lock nestačí.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Je to hodně zarážející ale čistý podle mě určitě není takže za me opravnene

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    Odpověď: unbindall --> Troppe

    Take blbe demo som dlho nevidel, ale neni clear, má zapnuté

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •