Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Forum stížnost - Grakon

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2019
    Umístění
    Kolíně
    Příspěvky
    29

    Forum stížnost - Grakon

    Zdravím, tímto příspěvkem bych chtěl nahlásit uživatele Grakon2702

    Poslal mi ip-grabber link na profil: Důkaz, že to poslal. - https://ctrlv.cz/IpwH
    Důkaz, že je to ip-grabber - https://ctrlv.cz/zSqc

    Nečekal bych, že na tomto portálu bude ex-admin takhle shromažďovat osobní údaje od nových členů.

    (Upřímně se nedivím, že mu stále někdo mění v chatboxu zprávy na "Jsem debil" když dělá takové věci.)
    (Samozřejmě jsem na ten link kliknul, protože jsem myslel, že je to důvěryhodný člověk a člen kotelny.)
    Naposledy upraveno WalterHeisenberg; 04-08-19 v 16:00. Důvod: Opravená chybná mezera za pomlčkou.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Forum stížnost - Grakon

    Nejedná se o nějakou přímo zakázanou činnost. Při otevření jakéhokoli zkráceného odkazu s přesměrováním je potřeba počítat s čímkoli. Mohl ti taky poslat v soukromé zprávě obrázek v tagu [img], kdy obrázek by se nacházel na jeho serveru, čímž by také mohl zjistit tvoji IP (a ani nemusí aktivně chtít, ta IP se prostě zaloguje do apache logu). Pokud chceš něco načíst, cílový server zná tvoji IP adresu, takhle funguje internet.
    Naposledy upraveno hofy; 04-08-19 v 17:30.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Forum stížnost - Grakon

    On se asi psychicky nedokáže smířit s tím, že už nemá práva a nemůže vidět IP adresy hráčů, aby si je mohl doma zapisovat do diáře, tak posílá linky a hraje hru na "kdo je kdo"
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    322

    Odpověď: Forum stížnost - Grakon

    Chtěl bych nahlásit windows, facebook, twitter, whatsapp, a vlastně 99% aplikací ....vlastně ne, chci nahlásit 100% internetu, že o mě neustále zjišťuje nějaké údaje, shromažďuje je a ...a vůbec... Grakon ti šlápl na hračky, nebo o co tu jde? Jaké pravidla serveru porušuje...co vlastně porušuje? Jedna věc je, co si tu kdo komu s kým a proti komu udělal, to já vůbec netuším a myslím, že mě to raději ani nezajímá, v těch většinou trapných žabomyších vojnách, kterými tu neustále někdo zapleveluje fóra a druhá je, jestli někdo něco porušuje a případně co. Jestli ano, máme tu dost schopné bossy aby to ustřihli. Jestli ne, tak proč tu pořád plakat...to nemáte lepší věci na práci? Třeba si užít hru? Nebo život? Plácněte se občas do čela a buďte trošku pozitivní, uvidíte, že i když je ten vesmír celej nakřivo, tak se těch pár let co tu máme dá docela užít...have a nice day
    vygooglojte si "Carpe Diem!" a pochopte to....
    Naposledy upraveno plejerplejer; 04-08-19 v 17:23.

  5. #5
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2019
    Umístění
    Kolíně
    Příspěvky
    29

    Odpověď: Forum stížnost - Grakon

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Nejedná se o nějakou přímo zakázanou činnost. Při otevření jakéhokoli zkráceného odkazu s přesměrováním je potřeba počítat s čímkoli. Mohl ti taky poslat v soukromé zprávě obrázek v tagu [img], kdy obrázek by se nacházel na jeho serveru, čímž by také mohl zjistit tvoji IP (a ani nemusí aktivně chtít, ta IP se prostě zaloguje do apache logu). Pokud chceš něco načíst, cílový server zná tvoji IP adresu, takhle funguje internet.
    Dobře, budu si dávat pozor, jen si myslím, že to z jeho strany nemuselo být nutné.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    On se asi psychicky nedokáže smířit s tím, že už nemá práva a nemůže vidět IP adresy hráčů, aby si je mohl doma zapisovat do diáře, tak posílá linky a hraje hru na "kdo je kdo"
    Jak to tak vidím, tak máš nejspíše pravdu.
    Naposledy upraveno Britny; 04-08-19 v 17:41. Důvod: Edit

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •