Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Deyik

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Deyik


    Detaily banu
    Hráč Dezo <3
    Typ banu nové cs
    SteamID VALVE_0:0:203446007
    IP adresa 85.163.41.18
    Udělen 06-08-2019 - 16:40
    Délka BANu Trvalý
    Vyprší nepoužito.
    Důvod [zakaz k CT] tady nejsi na GS, jako bych o tom minule kolo nemluvil
    BAN dal Admin Nuuu.da!! (Nuuu,da!!)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)



    Čauko,
    moc to nepobírám,ale dobře.
    Neberte to úplně jako žádost o unban,ale unban by neuškodil.
    Popíši situaci. Admin v tom to případě Nuda řekl minulé kolo jak mám napsáno v důvodu,simonovi že tu není na gs atd z toho důvodu,že dával nesmyslné příkazy. Další kolo jsem byl já simon a řekl jsem "puštěná klavesnice" a jeden hráč jménem
    I'm Your Bitch napsal citujem : "A co myš pan simon :D" a já jsem řekl tak pro tebe i myš puštěná nebyla to třeba cílená provokace admina.A potom jsem dostal ban.
    Napsal jsem,že kdybych za to někoho zabil tak nemám problém a on,že ho to nezajímá. Potom jsem napsal : Pak tu mají být hráči na JB a on se urazil a rozhodl mi dát permu a odůvodnil to tím,že v historii mám 20 banů za demenci. Neřekl bych kdybych ty bany dostal včera nebo před půlrokem a já si myslím,že to je už rok a ten to rok možná 1-2 bany u CT třeba nemám pravdu tak mě opravte. Je mi jasné,že admin nepřizná to že se urazil a taky to že řekne že nikoho nezajímá kdy jsem dostal bany.
    Ale stojím si za tím to co jsem napsal : Pak tu mají být hráči :).
    Ještě v minulém roce byli plne servery minimálně JB6 a JB1 a mini,ale dnes? Někdy nepotkám odpoledne ani "mouchu".
    Zachvilku se tu bude hrát jen když se domluvíte s kamarády?


    S pozdravem Péťa.
    Naposledy upraveno Deyik; 06-08-19 v 17:48.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Deyik

    Vtipné, na serveru ti to bylo strašně k smíchu, ano, kolo které bylo předtím jsme, pokud se nepletu, probrali dost jasně že tu nejsme na konkurenčním portálu, abychom tu používali jejich nesmyslné příkazy a zákazy. Ty jsi další kolo vezmeš Simona a provokativně zakážeš myš, ano přiznám, tohle mě opravdu nasralo protože ze sebe debila dělat nenechám, obzvlášť když jsi u toho byl a bylo ti to strašně k smíchu. I přes to, že jsem právě to kolo které tomu předcházelo upozorňoval že pokud hodlá dávat příkazy/zákazy tohoto typu dostane zákaz protože pak z těch lidí dělá akorát voly a děti se toho chytnou a budou to používat taky. Mohlo ti dojít, že když jsi u toho, bude to platit i na tebe. Ovšem když postrádáš i tu potřebnou špetku rozumu a schválně tohle uděláš tak se potom nemůžeš divit.

    Btw. zákaz mu byl prodloužen po shlédnutí historie daného hráče (aby si někdo nemyslel že mu za toto byl dán rovnou perma ban).

  3. #3

    Odpověď: Deyik

    Zakázat myš si může jak chce. Když za to nikoho nezabije, tak by u mě nebyl problém.
    Neříkalo se kdysi, pusťte klávesnici, myši, joysticky, kormidla, monitory a stejně to každý chápal, že má mí puštěnou jenom klávesnici.

    Ovšem je to cílená provokace AT, ale na perma ban z důvodu historie to určitě není.
    Kdyby si to zdůvodnil neschopností, tak by bylo za mě půl roku bez problému. Takhle ale s trvalým banem za příkazy na myš nesouhlasím.
    - Chcete-li zažádat o unban, založte "Žádost o Unban". Vaše žádost bude řešena.
    - Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban.

  4. #4
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: Deyik

    Jak jsem psal nebyla to úmyslná provokace admina.
    Řekl jsem to kvůli tomu hráči asi to byla hloupá ironie za co sa omlouvám, ale jak říká Latins kormidla atd. to je sranda a myslím si, že o tom na jb právě jde.

    Nudo moc si nevzpomínám čemu jsem se smál, ale když už jsem se smál tak jsem si jistý, že sem se tolik nesmál jak ty píšeš.
    Naposledy upraveno Deyik; 06-08-19 v 20:12.


    Believe it, go and prove it.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Deyik

    To ano, říká se to občas do dnes, ale je rozdíl když někdo řekne takovouhle větu, kterou jsi napsal, nebo mluví fakt jak člověk co hraje pravidelně na onom portále. Také přiznávám že jsem se v danou chvíli nechal unést.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Deyik

    Pre UB, minimálne skrátenie, to s tou myšou hovorí nespočet hráčov u CT hlavne tý ktorý sú tu dlhšie a dať permu len za to že povedal "pustite myš alebo to jeho pro tebe i myš" je vážne na smiech. Nič v zlom nuda ale tento ban je fakt nezmysel.
    Už neni čas huliť...

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Deyik

    Som za UB, tento ban je totálne zbytočný a mimo pravidiel.. len za to že to niekto zo srandy alebo ironicky povie pustená myš tak dostane ban a následne za históriu banov kde posledný zákaz k ct ma zo dňa 20.1.2019 permu?.. nehnevaj sa na mňa ale toto je úplne smiešne..

    Hodím sem niečo čo mi niekedy napísal jeden dotyčný admin keď som žiadal o práva "Pokud tě něco fakt rozhodí, že bys věděl že chytneš nerva, tak přestaň hrát na 5 minut a potom se vrať. a vidím že tu by sa to hodilo presne obzvlášť tomu že ty už admin si.

    Neber to ako že nestojím teraz pri členovi AT ale toto je na 100% UB.

    Peace

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Deyik

    Hráči byl udělen UB, omlouvám se za chybu, můžete lock.

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: Deyik

    Nudo chápem tě, nervy mi občas taky nedají.
    Ale dík..


    Believe it, go and prove it.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •