Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Žádost o práva na Jump servery

  1. #1
    Sewell_
    Guest

    Žádost o práva na Jump servery

    Zdravím, vím, že se může žádat až 6 měsíců po uzamčení žádosti, ale zeptal jsem se Samca, zda by bylo možno požádat o práva dřív. Jeho odpověď "Ahoj, keďže to bolo uzavreté na vlastnú žiadosť, tak asi to nebude vadiť." jestli někdo bude naléhat po sreenu, tak mu ho pošlu. :-)

    Moje poslední žádost: https://csko.cz/forum/showthread.php...pr%E1va-na-Hns

    Takže jmenuji se Dominik, mám 17 let, studuji, už nejsem na intru, takže na csko budu mít mnohem více času, než kdybych na intru byl. Na Kotelně už hraji přes rok, hlavně se zdržuju na Hns serverech, občas zajdu na jb, gg a v posledních týdnech jsem hodně aktivně začal hrát furien.

    Hlášení mám hlavně u DinGa a Lurkyho, pak taky zde na fóru, přes ! na ty ale většinou nikdo nechodí, a pak také u jiných adminů na jiných módech.

    Proč žádám o práva? Protože jediný fakt aktivní Jump admin v posledních týdnech byl DinGo a ten na csko má bohužel teď čas jenom o víkendech. Ostatní Jump admini jsou neaktivní a to jim nechci nějak vyčítat, aby to z nich nikdo nepochopil špatně, protože ne každý tuhle hru už hraje aktivně. Takže to je hlavní důvod proč žádám takhle brzo, jelikož když je na Hnsku třeba víc jak 5 lidí, a pak se tam napojí zapatec, na steamu není nikdo z adminů online a přes ! nikdo nepřijde a kvůli němu levnou všichni hráči, tak mi přijde, že je zde admin potřeba fakt dost, ne jako na jb, kde je přes 50 adminů.

    Můj jediný ban zde na Kotelně: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=249010
    Vím, že jako admin bych si neměl dovolovat urážet hráče, ale jelikož už jsem byl admin (sice v jiné hře), ale ani tam jsem nikdy žádného hráče urazit nemohl, jinak by mi byla práva okamžitě odebrána, takže snad tahle moje obrovská chyba pro někoho nebude důvod k tomu být proti. Jinak aktuálně mám ban zde na fóru, takže sem musím chodit přes VPN, protože mám prostě zabanovanou svojí IP a čekám než se tento problém vyřeší. :-)

    Zkušenosti s adminováním na Csku nemám žádné, takže ani s amx mod menu, ale to jsem si projížděl a zase tak složitě to nevypadá.

    No a to je asi všechno co bych vám mohl říct, snad jsem na nic nezapomněl a kdyby vás cokoliv zajímalo, tak se ptejte. :-)

    SID: STEAM_0:0:443537032
    Naposledy upraveno Sewell_; 03-09-19 v 17:32.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Potvrzuji, že Sewel hraje na jumpech (a hlavně na Hns) skoro každý den a zaregistroval jsem i nějaké to hlášení. Zatím však ještě nejsem úplně převedšen, abych tady napsal buď pro nebo proti.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  3. #3

    Re: Žádost o práva na Jump servery

    Proc ne

  4. #4
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Re: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Proc ne
    Děkuji, cením si toho :-)

  5. #5

    Re: Žádost o práva na Jump servery

    Co to je?

    Furien 21-07-2019 16:42:24 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell yebnmutá kotelna
    Tak prečo žiada o práva?
    Furien 20-07-2019 15:39:28 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell Lilpeto poyeb se díky

    Furien 22-07-2019 18:46:47 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell poyeb se

    Furien 25-07-2019 15:12:45 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell buzicek

    Furien 25-07-2019 15:12:43 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell poyeb se h3rd

    Furien 26-07-2019 10:35:18 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell tak ty jdi do píče

    Furien 26-07-2019 15:11:40 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell Kesoo poyeb se lagger

    Furien 26-07-2019 18:00:14 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell bot poyebaný toto

    Furien 27-07-2019 18:11:18 STEAM_0:0:443537032 178.255.168.121 Dorian a jdi yebat psa radši

    Furien 27-07-2019 18:11:52 STEAM_0:0:443537032 178.255.168.121 Dorian tě zayebem

    Hide & Seek 28-07-2019 19:30:58 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell poyeb sa

    Jailbreak 6 01-08-2019 14:54:28 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell chod do pitche

    Furien 01-08-2019 17:11:15 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell pičus

    Furien 05-08-2019 10:10:33 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell pičus

    Furien 13-08-2019 13:02:19 STEAM0:0:443537032 178.255.168.121 Sewell kokod

  6. #6

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Proti viz Grakon

    E: máš pravdu, nezmením názor, pretože som zástanca toho, že ak sa niekto takto správa a nevie sa slušne chovať tak nemá ani sebakontrolu a na tom servery potom môže spraviť hocičo. Možno sa pri tebe mýlim no už sa tu práva nedali za menšie veci a myslím, že keď tu niekto uráža portál na ktorý žiada o práva tak tu nemá čo robiť. V podstate môžeš byt aj rad že si za to niekto nedal ban, pretože bany tu padajú aj za menšie nadávky a urážky.
    Naposledy upraveno Bager258; 19-08-19 v 11:45.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    proti viz príspevok vyššie

    E. do tejto sekcie sa nestarám ani nevyznám.. ale pokiaľ slovník zmeníš a urážkam a nadávkam sa vyhneš tak nemám dôvod byť proti, ale moje pro neni dôležité
    Naposledy upraveno Fellow; 19-08-19 v 09:54.

  8. #8
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Ofc, já to beru, je to moje nejslabší stránka, na který aktuálně pracuji a pevné věřím, že do chatu budu psát slušně, i když polovina věcí, co sem poslal Grakon je myšlena jinak, než si Grakon ve své hlavě asi představil.

    Ale třeba nejvtipnější je, že jste proti z 1 jediného důvodu a ani třeba nenapíšete, že jestli se ten chtlg změní, tak já zase změním názor, ale jak už jsem napsal v chatboxu, mě vaše proti stejně nezajímá vzhledem k tomu, že nejste Jump admini, takže jediný od koho mě bude zajímat vyjádření je Lurky, DinGo, Zoid a klidně i Hapalicek. :-)

    E: Si řekneme třeba za 2 měsíce, měnit názor nemusíš, protože nezáleží na tobě, ale Jump adminech a hlavně na Samčovi/Burakovi.
    Naposledy upraveno Sewell_; 19-08-19 v 12:07.

  9. #9
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Rozhodl jsem se udělat ještě 1 příspěvek, tak mi ho nespojujte je to info pro všechny adminy.
    Vím, že ten chtlg je totální odpad a jako admin bych si tohle neměl nikdy dovolit, ale pracuji na svém vyjadřování a pevné věřím tomu, že se i změní, tak předčasně nepředbíhejte a kontrolujte mi 1 měsíc chtlg a uvidíte, že změnit se není problém jenom člověk musí chtít.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Hele nic proti, ale na toto sis měl dávat pozor dřív, než si byl upozorněn. Ono je hezký, že vyjádření čekáš od 4 lidí, z toho třeba 2 jsou neaktivní. Ale pokud se jedná o vulgaritu a celkové vystupování a chování, tak se má právo vyjádřit na to každý admin, jestli třeba souhlasí s tím, aby si ty práva měl, nebo ne. Konečný verdikt dostaneš max od Samča, ale ty nadávky jsou poměrně čerstvé a nedělá to dobrý dojem, upřímně jsem si myslela, že si klidnější typ :D
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Hele nic proti, ale na toto sis měl dávat pozor dřív, než si byl upozorněn. Ono je hezký, že vyjádření čekáš od 4 lidí, z toho třeba 2 jsou neaktivní. Ale pokud se jedná o vulgaritu a celkové vystupování a chování, tak se má právo vyjádřit na to každý admin, jestli třeba souhlasí s tím, aby si ty práva měl, nebo ne. Konečný verdikt dostaneš max od Samča, ale ty nadávky jsou poměrně čerstvé a nedělá to dobrý dojem, upřímně jsem si myslela, že si klidnější typ :D
    Tak mi to klidně lckni, ale je zvláštní, že na můj chtlg se vždycky čas najde, ale u ostatních to už ne. Pardon, ze nejsem tak hodný jako Nigga a nepíšu jim, že jsou trotlové nebo že místo toho abych nebyl vulgární měl vac Ban. Ale tak klidně at vám tam běhají obcházeči po serveru, kteří během minuty vyprázdní celý server.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Sewell_ Zobrazit příspěvky
    Tak mi to klidně lckni, ale je zvláštní, že na můj chtlg se vždycky čas najde, ale u ostatních to už ne. Pardon, ze nejsem tak hodný jako Nigga a nepíšu jim, že jsou trotlové nebo že místo toho abych nebyl vulgární měl vac Ban. Ale tak klidně at vám tam běhají obcházeči po serveru, kteří během minuty vyprázdní celý server.
    Hele já ti nic zamykat nebudu, ale vidíš sám, jak to hned řešíš, vůbec ne s chladnou hlavou, jako bys nesnesl třeba kritiku, nebo tak, i když sem tě ani nekritizovala a nemusíš to hned porovnávat s jinýma žádostma. Jinak Grakon co to sem hodil, tak má práva, tam kde žádáš, takže se vlastně i sám k tomu mohl vyjádřit. Tohle byl jenom čistě můj názor, zbytek at už je na náboru.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Zatím PROTI..

    Zkus chvilku vychladnout, dát si pozor na ten chatlog.
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    To je síce pekné, že sa chceš polepšiť a ukázať nám, že vieš hrať aj bez nadávok, no stále som toho názoru, že podmienky prijatia by mal hráč spĺňať ešte pred podaním žiadosti o práva a nie opravovať chyby až keď sa niečo zistí. Takže aj keď teraz nebudeš mesiac nadávať, u mňa ti to nepomôže. Ako plus vidím asi len aktivitu a hlásenia. No aj tak mám stále pri tebe pochybnosti a nemyslím, že by si riešil veci v kľude. Za mňa nie si vhodný kandidát, takže som proti.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  15. #15
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Hele já ti nic zamykat nebudu, ale vidíš sám, jak to hned řešíš, vůbec ne s chladnou hlavou, jako bys nesnesl třeba kritiku, nebo tak, i když sem tě ani nekritizovala a nemusíš to hned porovnávat s jinýma žádostma. Jinak Grakon co to sem hodil, tak má práva, tam kde žádáš, takže se vlastně i sám k tomu mohl vyjádřit. Tohle byl jenom čistě můj názor, zbytek at už je na náboru.
    Tady se třeba strašně pleteš, mně to třeba zvedlo náladu a rychleji mi to utíkal v práci, abych se zde mohl vyjádřit. Většinu věcí řeším s chladnou hlavou, kdyby jsi viděla, co jsem předváděl 6 měsíců z5, tak to si přiznám, že jsem nic s chladnou hlavou neřešil a jel jsem do všech, za tu dobu se toho dost změnilo, přestal jsem tuhle hru brát vážně a začal u ní chillovat, občas mi něco ujede, ale kdo z vás vůbec četl s kým jsem si třeba psal? Předpokládám, že nikdo, ale většina těch hloupostí, co jsem napsal, je myšlena že srandy. (Ano fakt hloupá sranda, to si přiznám). Britny, bez sebekritiky a kritiky od ostatních se nikam neposuneš, takže v tomhle s tebou opět souhlasit nemůžu. Proč bych nemohl svoji žádost porovnávat s někoho jiného? Proč se v mé žádosti na chtlg hledí a u ostatních ne, I když tam maji někdy podobné a nebo i horší věci, proč? Nikde jsem nenapsal, že by se do mé žádosti zrovna Grakon nemohl vyjádřit, když je Jump admin a omlouvám se Grakonovi, Fellowovi a Bagerovi, jestli jim připadalo, že jsem na ně nějak zaútočil. Je to tvůj názor, na který má ofc každý právo, takže nevidím důvod proč by mi měl nějak vadit. (Občas, když něco píšu tak to může vyznit útočně, ale já to ve většině případech myslím jinak)

    E1 Pro Hapa: Díky za vyjádření, ani jsem nečekal, že by jsi mi sem napsal pro/proti, ale i tak si toho cením. Jsem v klidu a na chtlg jak jsem psal pracuji. Díky za vyjádření!
    Naposledy upraveno Sewell_; 23-08-19 v 19:16.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •