Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Žádost o práva na Jump servery

Threaded View

  1. #1
    Sewell_
    Guest

    Žádost o práva na Jump servery

    Zdravím, vím, že se může žádat až 6 měsíců po uzamčení žádosti, ale zeptal jsem se Samca, zda by bylo možno požádat o práva dřív. Jeho odpověď "Ahoj, keďže to bolo uzavreté na vlastnú žiadosť, tak asi to nebude vadiť." jestli někdo bude naléhat po sreenu, tak mu ho pošlu. :-)

    Moje poslední žádost: https://csko.cz/forum/showthread.php...pr%E1va-na-Hns

    Takže jmenuji se Dominik, mám 17 let, studuji, už nejsem na intru, takže na csko budu mít mnohem více času, než kdybych na intru byl. Na Kotelně už hraji přes rok, hlavně se zdržuju na Hns serverech, občas zajdu na jb, gg a v posledních týdnech jsem hodně aktivně začal hrát furien.

    Hlášení mám hlavně u DinGa a Lurkyho, pak taky zde na fóru, přes ! na ty ale většinou nikdo nechodí, a pak také u jiných adminů na jiných módech.

    Proč žádám o práva? Protože jediný fakt aktivní Jump admin v posledních týdnech byl DinGo a ten na csko má bohužel teď čas jenom o víkendech. Ostatní Jump admini jsou neaktivní a to jim nechci nějak vyčítat, aby to z nich nikdo nepochopil špatně, protože ne každý tuhle hru už hraje aktivně. Takže to je hlavní důvod proč žádám takhle brzo, jelikož když je na Hnsku třeba víc jak 5 lidí, a pak se tam napojí zapatec, na steamu není nikdo z adminů online a přes ! nikdo nepřijde a kvůli němu levnou všichni hráči, tak mi přijde, že je zde admin potřeba fakt dost, ne jako na jb, kde je přes 50 adminů.

    Můj jediný ban zde na Kotelně: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=249010
    Vím, že jako admin bych si neměl dovolovat urážet hráče, ale jelikož už jsem byl admin (sice v jiné hře), ale ani tam jsem nikdy žádného hráče urazit nemohl, jinak by mi byla práva okamžitě odebrána, takže snad tahle moje obrovská chyba pro někoho nebude důvod k tomu být proti. Jinak aktuálně mám ban zde na fóru, takže sem musím chodit přes VPN, protože mám prostě zabanovanou svojí IP a čekám než se tento problém vyřeší. :-)

    Zkušenosti s adminováním na Csku nemám žádné, takže ani s amx mod menu, ale to jsem si projížděl a zase tak složitě to nevypadá.

    No a to je asi všechno co bych vám mohl říct, snad jsem na nic nezapomněl a kdyby vás cokoliv zajímalo, tak se ptejte. :-)

    SID: STEAM_0:0:443537032
    Naposledy upraveno Sewell_; 03-09-19 v 16:32.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •