Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 22 z 22

Téma: Žádost o práva na Jump servery

  1. #16
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Nevdéčník, proti
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #17
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Nevdéčník, proti
    Přesně, nevděčník co dělá pro hns to nejlepší, ale dík

  3. #18

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Hopsajúci admini sú proti. To je pre teba veľké mínus. Ten slovník neprejde ani cezo mňa, takže pro ti dať nemôžem. Tak ako si písal, odporúčam vychladnúť a správať sa slušne a príkladne nie len ten mesiac, ale polroka do otvorenia novej žiadosti. Ak ti to vydrží, budeš mať moje pro.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #19
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Hopsajúci admini sú proti. To je pre teba veľké mínus. Ten slovník neprejde ani cezo mňa, takže pro ti dať nemôžem. Tak ako si písal, odporúčam vychladnúť a správať sa slušne a príkladne nie len ten mesiac, ale polroka do otvorenia novej žiadosti. Ak ti to vydrží, budeš mať moje pro.
    Dobře děkuju, já už stejně pomalu čekám na proti od Náborařů, aspoň se budu moct věnovat jiným věcem, vzhledem k tomu, že jsem do cska a hlavně do hns dal všechno, co jsem měl, abych to tam pročistil, dle mého už za půl roku nebude mit ani cenu žádat, jelikož už tam hrát nikdo nebude, ale třeba se pletu. Btw ten měsíc byl myšlen jako příklad, spíš jsem počítal se 3-4 měsícema, ale to už je teď fuk a měl jsem si na to myslet dřív.
    Naposledy upraveno Sewell_; 11-09-19 v 20:44.

  5. #20

    Re: Žádost o práva na Jump servery

    Ahoj. Nebudu to zbytečně natahovat. To, že jsem tu dal tvůj chatlog, ještě neznamená, že jsem ti dal pro nebo proti. Podle mne máš dobrý potenciál, ale hodně velké mínus je tvé chování. To mínus je tak velké, že stejně jako ostatní admini musím být i já proti. Ikdybych opomenul tu část chatlogu, kterou jsem tu poslal, potvrdila se s prominutím tvá nevyzrálost po tom. Z mého pohledu se ti samozřejmě nelíbilo, že jsem tu poslal ten chatlog. Začal jsi tvrdit, že se schválně díváme jen na tvůj chatlog a na ostatní kašleme a konkrétně jsi poukazoval na niggu, který tam až na jeden jediný relativně nevhodný řádek za celý měsíc v chl neměl nic závažného. Dále ses začal chovat stylem všechno vím, všechno znám, všude jsem byl. Já přijdu na hlášení na hráče na server a ikdyž má IP z jiného státu, tak ho prostě musím natočit (pokud vyloženě nemá nick známého obcházeče a nelítá na serveru s speedem). A po banu napíšeš něco ve stylu "bravo, zabanoval jsi obcházeče" a vyloženě ses mi vysmíval. Vyloženě mi připomínáš tu neskutečně toxic komunitu na GS. Momentálně musím být proti. A nečekej, že se to za půl roku po uzavření změní. Půlrok je pořád dost krátká doba na to, aby mě někdo přesvědčil, že se najednou změnil.

  6. #21
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Buď, zajem budu mit az se ty naucis banovat obchazece a rozpoznas cheaty bez detectu, takže vlastně nikdy nu, dejte si práva někomu na sekci, kde atmin není ani potřebný, má X banů z modu, na který žáda, za vulgárnost a cheating :D:D:D:D: ja si radsi budem chodit zapinat a uzivat cus bus

    nejaky mod/naborar lck dik dik

    btw ja jsem možná toxicky jako komunita na gs, ale ty jsi asi tak stejně kvalitní jako jump admini na gs
    at zijou kamici a lezeni do rite atminum

  7. #22
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,429

    Odpověď: Žádost o práva na Jump servery

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •