Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: Paintball ČTĚTE JAKO MEZI PRVNÍMI

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220


    0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Paintball ČTĚTE JAKO MEZI PRVNÍMI

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    1. On ale nechce dělat pb turnaj. On se zeptal, jestli by někdo šel pb turnaj.
    2. Tak já udělám aim turnaj, sice aim vůbec nehraju, ale nevadí. Stejně jak se tobě zalíbil rc cars a soccer jam. Vůbec nevíš, jak se hraje rc cars, že se dají autíčka přebugovat přes celou mapu a že na soccer potřebuješ kvalitní, špičkové hráče, kteří umí alespon boost jump. Kdyby byl nějaký soccer jam turnaj (jakožto, že nebude) nasmál bych se, že by vám nešel dát ani jeden gol
    3. Uniká ti spousta věcí, co se týče deyika. Na pb jsem ho viděl maximálně 3x a to minulý týden, jinak pb vůbec nehraje, ale chtěl by turnaj.
    4. Žádný turnaj nebude ne, že bych to přikazoval, ale sám jsem se snažil jeden zorganizovat, ale nikdo nemá čas.

    To bylo na vysvětlenou, dále se sem už nebudu vyjadřovat. Rychle napsat další hofno, hlavně mít poslední slovo :)

    Kdo řekl, že nechci dělat PB turnaj? Ano zeptal jsem to se ještě smí snad.
    Hlavně že ty všechno znáš dokonale.
    Na turnaje nepotřebuješ dobrý hráče. Jo a boost jump se naučí každé nemehlo co umí přečíst pravidla..
    A určitě hráči budou bugovat při turnaji autíčko bože. Pokuď ano asi by byl potrestán trošku zapoj hlavu.
    Že já PB nehram dneska jsem tam byl, že ty mě tam nepotkáš hned to známená, že nehraji PB nebo co?
    Jestli turnaj nebude to ty nemůžeš zatím vědět...
    Že tobě něco nevyjde tak to neznáme nutně, že to nevyjde všem.
    Hlavně že ty píšeš smyslné příspěvky.
    Když mi napíšeš že jsem Retard tak je mi to v celku jedno a jestli si chceš tady nad někým honit ego prosím né na mě,třeba nad svých kamarádech ale ne na mě.. Thx.

    Mír pac a pusu
    Naposledy upraveno Deyik; 19-08-19 v 22:46.


    Believe it, go and prove it.

  2. #17


    Odpověď: Paintball ČTĚTE JAKO MEZI PRVNÍMI

    Stále jsi mi sUch ale neodpověděl na moji otázku, je podmínkou ten mód hrát aktivně ? Jelikož vidím ze nejsi schopny na to odpovědět a chodíš furt jenom okolo, tak odpovím za tebe, ne není. Když se daný hráč domluví s nějakým adminem, tak si turnaj muže uspořádat kde jaký nýmand.

    Oba dva ty módy jsem hrál a jak napsal Dey, není to nic složitého, stačí půl hodinka trénování, přečíst si poradně pravidla a můžeš v klidu hrát, sice ne jako úplný profesionál, ale góly se s tím davat daji.
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  3. #18
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220


    Odpověď: Paintball ČTĚTE JAKO MEZI PRVNÍMI

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    1. On ale nechce dělat pb turnaj. On se zeptal, jestli by někdo šel pb turnaj.
    2. Tak já udělám aim turnaj, sice aim vůbec nehraju, ale nevadí. Stejně jak se tobě zalíbil rc cars a soccer jam. Vůbec nevíš, jak se hraje rc cars, že se dají autíčka přebugovat přes celou mapu a že na soccer potřebuješ kvalitní, špičkové hráče, kteří umí alespon boost jump. Kdyby byl nějaký soccer jam turnaj (jakožto, že nebude) nasmál bych se, že by vám nešel dát ani jeden gol
    3. Uniká ti spousta věcí, co se týče deyika. Na pb jsem ho viděl maximálně 3x a to minulý týden, jinak pb vůbec nehraje, ale chtěl by turnaj.
    4. Žádný turnaj nebude ne, že bych to přikazoval, ale sám jsem se snažil jeden zorganizovat, ale nikdo nemá čas.

    To bylo na vysvětlenou, dále se sem už nebudu vyjadřovat. Kdyžtak si editnu post, když už jsem stálý člen Rychle napsat další hofno, hlavně mít poslední slovo :)

    -----------------------------------------------------------------

    E2: Daší pitchovina, co napsal deyik, jak jsem psal, hlavě mít poslední slovo....



    Nikdo, ale nevšiml jsem si vtom prvním postě, že bys ho chtěl dělat.



    Já ti to nezakazuju



    Ano, jsem dokonalost sama.



    To co jsi napsal za hofno :DDDDDD



    Hmm, nevšiml jsem si že by se v pravdilech psalo něco o boost jumpech



    Nemusíš mi říkat bože, tu mi říkej sUch a ve hře Iluvatar. Ne naopak.



    Díky, že jsi to napsal, těd vím, že za bugování může někdo být potrestaný. Btw. ty trošku zapoj hlavu.



    Jestli píšeš, že hraješ pb a myslíš tím, že si tam zajdeš dát 1 hru, aby si mi dokázal, že hraješ pb tak ok.







    Fakt už zapoj hlavu, tarde.... Zkus se zeptat zkušeného pb admina jestli by byl nějaký turnaj.
    Ani jeden nemá čas, Kotel stejně nezasponzoruje a ani na 3v3 by se nenašlo dostatek hráčů.



    Já ten jebák (a co je v něm) na krku narozdíl od tebe používám. Ne jak ty.



    Není, když mi pak ve hře nadáváš a poučuješ mě o gramatice.



    To je zákon schválnosti, když ti do mě budeš pi*ovat ve hře, já budu pi*ovat do tebe na foru. Dětský hlásek, který mi ve hře řekne, že jsem ***...
    Když si ty mě nebudeš všímat, já si nebudu tebe všímat. Jednoduché jak facka.



    Nemám kamarády a když už nějaké mám, jsou normální.

    -----------------------------------------------------------



    Jestli jsi to nepochopil, napíšu ti to. Ne, žádná taková podmínka není. Tím pádem já budu dělat turnaj z modu, který nehraju, ale můžu ho dělat, protože se mi z ničeho nic jentak zalíbil. Debilní, že? To je to stejné, jak když příjdu na bb a taky se mi tam spousta věci nelíbí. Taky stím hned neběžím na forko, jak bb potřebuje reset apod. (btw. bb potřebuje). Nevyjadřuju a nehlásím se tak, kde má můj názor nulovou cenu.



    Já chodím okolo a ty jdeš přímo k věci.
    Já jsem ti to vysvětlil, ale jinou formou a že ty nejsi schopný si to z toho odvodit je jen a jen tvůj problém.
    Navíc, když už jsi odpověd znal, nemusel ses do týhle debaty vůbec zapojovat.



    Prostě blbost dělat turnaj z něčeho, co nehraju.



    Když je to tak jednoduché, přesvědš mě o opaku. Založ RC CARS, Soccer jam, PB a další turnaje. Doted jsi neudělal ani jeden a víš úplnou pi*u o organizaci turnaje, tak mě nepřesvěčuj o opaku, když já se o to pokoušel nejen tady, ale i jinde.



    Všechny csko servery (aim, d2o, jb, pb, soccer jam, snow war.....) hraju už od roku 2013 a fakt si nepamatuju (a to si hodně věcí pamatuju (co se týče csko.cz serveru)) nějakého dey. a justdoitnigga, že by kdy hráli soccer jam, rc cars apod.



    Nepřesvědčuj mě o opaku :-)



    Vůbec. Na socceru tak půl rok, než se dokonale naučíš všechny jumpy apod. Už 2 roky se snažím trénovat ball jump a pořád nic.
    Půl hodinka je ti úplně k ničemu.



    Jj, z půlky hřiště.

    -----------------------------------------------------------------

    Vy dva se dejte dohromady, udělejte turnaj a možná potom budou mít vaše příspěvky větší hodnotu. Všechno, co tu píšete, jsou hofna
    Věnujte tomu modu alespon měsíc a uvidíte, jak se váš postoj k věci změní. Nemá smysl debatovat se mnou, když tam hraju o hodně déle, než vy dva dohromady.
    Pojďme se podívat na tvé smysluplné věty.

    K prvním k třem větám se nebudu vyjadřovat raději.

    Ty tu básníš jak dlouho hraješ Soccer Jam a nevíš že je pravidlech a napsáno jak se používá boost jump napiš až tam budeš /menu.

    Nepotřebuju nikomu nic dokazovat PB beru jako odreagování.

    Ptal jsem se jednoho z nejzkušenějšího PB admina a že jeste ještě uvidí.
    A 4 teamy by se sehnali.

    Ja jsem tě pouze upozornil na chybu kde si napsal že Neměl léSt na auto. Něco v takovém smyslu a pak ještě napsal, že leSt je normální slovo l.
    Když nemáš argumenty tak prosím nekraď je ostatním (zapoj hlavu o tonhle tomhle mluvím )
    Děláš jak kdy by ses ty narodil už 15ti letý nebo kolik ti je a neměl dětský hlas.
    Naposledy upraveno Deyik; 20-08-19 v 12:57.


    Believe it, go and prove it.

  4. #19
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108


    Odpověď: Paintball ČTĚTE JAKO MEZI PRVNÍMI

    Lockněte to, zbytečné tu něco psát...
    Jinak cajk lést.. Ty jinak nemusíš používat gramatiku.
    Naposledy upraveno sUch; 20-08-19 v 14:12.

  5. #20
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153


    Odpověď: Paintball ČTĚTE JAKO MEZI PRVNÍMI

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Na turnaje nepotřebuješ dobrý hráče.
    Jop stačim ti tam ja

    E: Neriešte pičoviny, tak či tak to vyhram ja alebo Daron podľa toho jak sa dohodneme
    Naposledy upraveno ixper; 21-08-19 v 11:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •