Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Nový FUN mod

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Lightbulb Nový FUN mod

    Čau Kotelno.

    Jen mě zajímá, jestli tento mod, který zde rozepíšu, by měl úspěch. Původně jsem to sem chtěl dát, až to budu mít hotové, ale není mi zrovna nejlíp a potřebuju se rozepsat. Nápad na tento mod nosím už od začátku Srpna v hlavě a myslím si, že by to nebyl vůbec špatný nápad, kdyby se sem dostal.

    Hockey Play

    Když už je na Kotelně fotbal, napadlo mě, proč by tu nemohl být i hokej.

    -------------------------------------------------------------------------

    Popis

    Ve hře jsou dva týmy, které proti sobě hrajou hokej (CT - Česko, T - Slovensko (protože cz/sk portál :) ).
    Jeden tým se snaží dát gol tomu druhému, jednoduché jak facka, nic těžkého.

    Hrací doba: 5 min. na jednu třetinu.

    -------------------------------------------------------------------------

    Původně jsem to sem chtěl dát, až to budu mít hotové...
    Tím jsem mínil, že neexistuje žádná hokejová mapa pro cs 1.6 a žádné hokejové skiny (alespoň jsem je při tom hodinovém hledání nenašel).
    S tvorbou skinů už nějaké zkušenosti mám, ba i, řekl bych, mám povedené 2 hokejové skiny, ovšem s tvorbou map nemám absolutně žádné zkušenosti a teprv se to učím. Ikdyž jednoduší by bylo vzít nějakou soccer mapu a místo trávy tam dát led.

    -------------------------------------------------------------------------

    Už je večer a já jdu spát, jestli jsem na něco zapoměl, editnu to zítra, prozatím se zde můžete vyjadřovat, avšak prosím, všechny OT a urážlivé príspěvky vynechejte, díky.

    Lášku a Mír. Eru.

  2. #2
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Nový FUN mod

    Zdravím.

    Do akej kategórie by si chcel priradiť tento mód? Keďže máme server SoccerJam, tak prečo by nemohol byť aj hokej. Tvoj príspevok mi vyzerá ešte nedokončený, pretože nevieme ešte ako to bude vyzerať (mapa, skiny, pluginy, vzhľad a pod.). Máš príležitosť urobiť vlastnoručnú mapu. K tomu aj už to nikto nebude robiť, pretože nieje čas. Zatiaľ musím byť proti. Príspevok časom editnem.
    Naposledy upraveno LANGER; 13-08-19 v 00:01.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Deyik
    Datum registrace
    Nov 2018
    Umístění
    Master BaseBuilder
    Příspěvky
    220

    Odpověď: Nový FUN mod

    Čauko ,
    Fun servery mám rád zahrajem si PB, Soccer Jam proto se tu chci vyjádřit. Špatný nápad to úplně není, ale co si budeme povídat Fun servery už taky nejsou extra navštěvované třeba by to měsíc bavilo lidi, ale potom by to skončilo jako skoro všechny servery ostatní.
    Ale nápad se cení.

    S pozdravem Deyček

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    Já jsem to sem dal a zajímá mě první dojem, jestli to má smysl dělat. Jestli by to někoho bavilo, bez ohledu, jestli je něco hotové. Proto jsem tyhle dva moc nebral v potaz, protože to, co napsal Tsk je ve směs bullshit, o Deyikovi nemluvě... Proto bych chtěl vědet další názory, či to má smysl a jestli by to někoho bavilo.
    E: Pokuď tě můj názor nezajímá a zajímají tě pouze kladný názory, tak promiň, že se tu vyjadřujem.

    E1: sUch Paintball hrám už od mého začátku. Na PB se držujem celkem dost pokuď tam jsou hráči. Že mě ty tam nepotkáváš to není muj můj problém a Soccer jsem začal hrát poslední 3 měsíce s kamarády jinak si nezahraješ..
    Naposledy upraveno Deyik; 15-08-19 v 18:05.


    Believe it, go and prove it.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Nový FUN mod

    Ako keby záležalo na vás, či sa nejaký mód spraví :D
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Nový FUN mod

    Já jsem to sem dal a zajímá mě první dojem, jestli to má smysl dělat. Jestli by to někoho bavilo, bez ohledu, jestli je něco hotové. Proto jsem tyhle dva moc nebral v potaz, protože to, co napsal Tsk je ve směs bullshit, o Deyikovi nemluvě... Proto bych chtěl vědet další názory, či to má smysl a jestli by to někoho bavilo.

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    E: Pokuď tě můj názor nezajímá a zajímají tě pouze kladný názory, tak promiň, že se tu vyjadřujem.
    Tak ty se vyjadřuješ ke všemu. Když příjdu na pb a hned "nedáváš to", připojíš se ke mě a umřeš (btw. je to logické, když mám 10x větší ping než ty a stejně jsem schopnej mít stejný skore jak ty). Pak na foru "nehráli jste špatně" a furt něco, takže tvůj názor mě fakt nezajímá. Toď za 1.
    Za 2. Mě zajímají názory, ale pouze těch, kteří hrajou fun servery dost dlouho nato, aby znali situaci a uměli posoudit, zda by server vydržel nějakou dobu.

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    třeba by to měsíc bavilo lidi, ale potom by to skončilo jako skoro všechny servery ostatní.
    Prostě bullshit, nevíš, o čem píšeš. Soccer, co si pamatuju, vydržel dost dlouho a hrál jsem na něm i já a vydržel delší dobu než jen měsíc. :-)

    Abych se vyhnul i editu od Tsk, tak udělám menší rozbor.

    Citovat Původně založeno Tsk Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Do akej kategórie by si chcel priradiť tento mód?
    - Máš to napsané v názvu tohoto tématu

    Citovat Původně založeno Tsk Zobrazit příspěvky
    Tvoj príspevok mi vyzerá ešte nedokončený
    - protože je nedokončený, ale právě proto se ptám, či to má smysl.

    Citovat Původně založeno Tsk Zobrazit příspěvky
    Máš príležitosť urobiť vlastnoručnú mapu.
    wow?

    Citovat Původně založeno Tsk Zobrazit příspěvky
    K tomu aj už to nikto nebude robiť, pretože nieje čas.
    Výborně, vtom případě si nic nemusel psát.

    Citovat Původně založeno Tsk Zobrazit příspěvky
    Zatiaľ musím byť proti. Príspevok časom editnem.
    Je mi šumák tvoje proti, nebo i pro.

    -----------

    Tím se doufám objasnila věc.

    E: Ještě taková třešnička na dortu.

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Fun servery mám rád zahrajem si PB, Soccer Jam proto se tu chci vyjádřit.
    Zajímavé, že jsem tě na pb nikdy neviděl, dokud si nenapsal tohle.
    A na socceru jsem tě za ty 3 roky, co jsem tam chodil taky nikdy neviděl :)
    Naposledy upraveno sUch; 15-08-19 v 10:49.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Nový FUN mod

    Je úplne jedno, či ste pro, alebo nie. Ak o tom Kotel nevie, tak sa nič robiť nebude (túto tému ešte ani nevidel). Such skôr by bolo dobré, keby si sa na to najskôr spýtal Kotla či by také niečo spravil a až potom spraviť nejakú tému a pýtať sa hráčov na názory. Lebo takto si myslím, že len strácaš čas.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Nový FUN mod

    Šak až bude mít čas, tak se sám podívá, zatím mu nebudu psát. Samozřejmě o tom vím, že pokud by se to mohlo realizovat, tak bych měl předem napsat Kotlovi, ale už před týden jsem mu psal (nebudu psát o čem) a zatím neodpoveděl, takže si myslím, že bude lepší, když to tu nechám a nenásilnou formou se nato sám Kotel podívá.

    E: Vzkaz pro Deyika. Když už jsi stálý člen, nemusíš editovat jeden a ten samý příspěvek. Normálně piš další
    Poslední odezva Deyikovi, můžeš si editovat svůj příspěvek jak chceš, už na něho nereaguju.

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    E1: sUch Paintball hrám už od mého začátku.
    November 2018 nebo myslíš, když jsi se narodil?

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Na PB se držujem celkem dost pokuď tam jsou hráči.
    To snad každý ne? :ddd

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Že mě ty tam nepotkáváš to není muj můj problém
    Díky, žes to napsal, už jsem to na tebe chtěl svést

    Citovat Původně založeno Deyik Zobrazit příspěvky
    Soccer jsem začal hrát poslední 3 měsíce s kamarády jinak si nezahraješ..
    3 měsíce, fakt dost dlouhá doba

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Dále prosím, aby se sem vyjadřovali hráči se zkušenostma a né ti, kteří začali hrát čerstvě jak Deyik fun servery (3 měsíce je fakt málo).
    Cokoliv OT prosím, aby bylo automaticky mazáno.
    Naposledy upraveno sUch; 15-08-19 v 20:34.

  8. #8

    Odpověď: Nový FUN mod

    Nápad fajn, ale meškáš s ním asi tak 4+ roky cca, kedy sa csko hralo vo veľkom. Pozri aktivitu hráčov na soccerjame. Veľa zbytočného úsilia.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Nový FUN mod

    Já vím, jaká je situace, ale nebýt mého nadměrného optimismu, tak tohle nezakládám. Opravdu se snažím vymýšlet věci, které jdou realizovat a byly by přínosem. Na soccer chodili převážně zahraniční hráči a jen výjimky jako oMario a jiní s němi chtěli hrát, protože vím jak hráli (těžko se hrálo proti zahraničním hráčům a nedali se porazit(Neznám nikoho z CZ/SK komuniky kdo umí nebo uměl všechny soccer triky stejně dobře jako hráči ze zahraničí). Myslím, že nápad jako hokej je hodně originální (žádný takový server neexistuje), takže z toho odvozuji i to, že na takový server by chodili i hráči ze zahraničí (stejně jak na TF2 jeden český surf server(nevím, jestli ještě funguje)).
    Je mi trošku líto toho, když jsem to navrhoval i na jiném portále a tam jsem se taky setkal stím, že by to bylo zbytečné. Přivádí mě to na myšlenku, že je tedy zbytečné dělat cokoliv nového a nechat csko tak jak je. Pomalému a jistému zániku.

    Měl bych tedy takový návrh.
    Nechat tohle téma jak je, dokud se sem nevyjádří Kotel a nenapíše konečný verdikt, přece jen, na něm to celé stojí.

    Btw.
    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    meškáš s ním asi tak 4+ roky cca
    Před 4 roky mě hokej nebavil a neměl jsem ani šanci dělat něco na počítači, než hrát csko, natož dělat skiny nebo nějakou mapu. Neexistovalo :D.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Nový FUN mod

    Dobrě, Kotel tohle téma viděl, nic nenapsal, takže z toho odvozuji, že je to zbytečné dělat. Můžete to zamknout...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •