Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 44

Téma: Rekapitulace současných map

  1. #1

    Rekapitulace současných map

    Chci rekapitulovat mapy které má na ZM serverech máme. Jde o to, že některé jsou obrovské a i když je třebas já osobně mam rád, vím, že nesjou dělané na tento typ zombie.

    Toto jsou standartní mapy, které jsou na zm serverech.

    zm_anthrax
    zm_army
    zm_assault_attack
    zm_bk_hideout
    zm_brambor
    zm_camp_zone_beta_2
    zm_cbble_kamp
    zm_dd
    zm_dust_siege_final
    zm_energy_neon
    zm_fortuna_final
    zm_franqeeto_final
    zm_icehell
    zm_inferno
    zm_toronto_v2
    zm_nuke_kamp
    zm_prison_bk_v4
    zm_toxic_house2
    zm_snowbase3
    zm_train_beta3
    zm_vendetta
    zm_winter_army
    zm_toronto_new
    zm_lost_lives


    Chci udělat zásadní zásah do těchto map a vyřadit, ty opravdu málo nebo vůbec neoblíbené. Máme tu již pár nadějných lidí, které mapy tvořit dokážou a mohou pro tenhle typ zombie vytvořit mapy.

    Žádám o vyřazení těchto map, které jsou nevhodné svou obrovskou rozlohou, nebo pro svou nepopularitu.

    zm_inferno - obrovská mapa, vesty zadarmo výsledek - na vytvoření zm se čeká dlouho a pokud už jsou je zázrak, když se k vám náhodou zatoulaj. Takže dochází k lovu a to často, protože se hráči nudí a díky uzkým uličkám není šance aby vás zm oběhli takže nemaj moc šancí.
    zm_vendeta - Ten samej problém jak s vestema zadarmo tak svou obrovskou plochou naprosto nevhodné pro tento typ zombie. Pokud se zaminuje tunel, zm jsou prakticky odříznuté od druhé půlky mapy. Mapa je sice tak napůl oblíbená/neoblíbená a asi se pár lidí najde, že se jim po ní stýská, ale hratelnost této mapy je vážně omezena na vícenásobnou infekci ve které budou navíc pouze zkušení hráči, jinak je to čekání na ježíška.
    zm_prison_bk_v4 - V podstatě pěkná ale neoblíbená mapa, nebude chybět vůbec nikomu prakticky se nehraje ( já ji hrál někdy naposedy tak před půl rokem)
    zm_camp_zone_beta_2 - Nepříjemná mapa jen v podstatě s dvěma přístupnými kempy a jeden je pro nováčky naprosto nepřístupný pokud neumějí dobře skákat. Bude chybět cca 10ti hráčům kteří do toho jednoho kempu vyskočit umí.
    zm_bk_hideout - Další mapa, která patří k nejméně oblíbeným.
    zm_assault_attack - Mapa, která také není příliš vhodná pro tento typ zombie jedinej ucházející kemp je v šachtě a do toho mohou jump zombie skákat z druhé strany. Prakticky se vůbec poslední dobou nehraje.

    Vím, že to je sakra velká kopa map, ale pravdou je, že jsou nudné, nebo obrovské

    Nezůstane ale díra. Již teď jsem viděl celkem 5 map, které bychom bez problémů mohli na server zařadit a jsou uzpůsobené pro tento typ zombie. Jejich předložení zařídím Kotlovi jakmile bude ze seznamu uvolněno místo pro ty nové pěkné mapy.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Ak mozem tak ja osobne by som vyradil aj remake mapy train. Je vidno, ze tu mapu nerobil amater ale takisto to nie je robene pre tento tip zombie. Ked bola kapacita 30 hracov tak sa to dalo, ale teraz len cakate v ukryte. Nasiel by som aj viac map, ktore by som vyradil a dodal moje mapy, co sa mi zial nepodari, lebo otec mi preinstaloval PC a z X map co som sa chystal hodit aspon na ukazku na stranku kotelny (minimalne 4 zombie mapy, hns mapy, fy mapy) nezostalo nic. Znechutilo ma to natolko, ze sa mi nechce ten hammer ani nastavovat. Fakt kto robi mapy vie, o com hovorim, najma ked som na jednej mape makal 2 tyzdne ako ... Snad sa k tomu raz vratim a dufam, ze to hraci ocenia tak, ako tomu bolo pri anthraxe, toronte ... Este by som chcel v tomto prispevku odkazat Virginsovy nech sa nehneva, ale toto nie su ziadne vyhovorky, ale fakty.. a ci by mohol napisat Kotlovy, nech da na skusku na server mapu zm_blast. Chcem vidiet aspon reakcie hracov, i ked uz nechodim na zombie, respektive sa tam neviem dostat.

  3. #3
    Kotel
    Guest

    Re: Rekapitulace současných map

    Mapy jsou pryc. Take se mi stalo, ze mi odesel disk, kde jsem delal asi mesic nejake mapy. Od te doby zalohuju naprosto vse.

  4. #4

    Re: Rekapitulace současných map

    Já se nezlobim přeci chápu, že se to stát může, no na tý mapě jsme dlouho dělali byla by jí škoda... takže jsem poprosil Syriuse aby jí udělal znova a je hotová.

    Tady jsou zatím tři mapy, které jsu vhodné a každá přináší hodně nového.

    http://www.uloz.to/8257884/zm-snowhell-ss-rar
    http://www.uloz.to/8257900/zm-toronto-star-rar
    http://www.uloz.to/8257883/zm-virgins-rar

    Ještě se mi líbí dvě od Zombiebota, ty bych přidal jako druhou várku za den či dva až si ZB vyřídí s hráči připomínky k těmto mapám.

  5. #5

    Re: Rekapitulace současných map

    Jo na ten train beta 3 jsem taky zapoměl tu snad nenávidí uplně všichni.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Ja len ze si mi neodpisoval na spravu tak som si myslel, ze ta to nastvalo.. a necudoval by som sa.

  7. #7
    Kotel
    Guest

    Re: Rekapitulace současných map

    Mapy jsem pridal.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Rekapitulace současných map

    Pokud mohu navrhnout tak bych camp_zone vyměnil za mojí camp_zone_new ( http://csko.cz/forum/showthread.php?..._camp_zone_new )

    a byl byl rád, pokud se mapa hráčům bude líbit tak přidat i mojí novou mapu afterbase:) ( http://csko.cz/forum/showthread.php?...a-zm_afterbase )

    (Podotýkám, že k oboum je třeba ten stejnej wad soubor, kterej je ke stažení u obouch map. :) ;);)

  9. #9

    Re: Rekapitulace současných map

    To jsou ty mapy o kterých jsem mluvil ale na zm afterbase počkej než se k tomu vyjádří někdo další kromě mě.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Rekapitulace současných map

    jasný ;)

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Syrius+Virgins: nic v zlom ale mohli ste do mapy zm_virgins hodit aspon podakovanie za moju beta verziu. Trosku dost cudne ze ja ju spravim a syrius ju v podstate okopiruje a ja z toho mam len 3 tyzdne prace. Nic, no..

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Rekapitulace současných map

    Urobil som ju takisto ako ty. Nebola to žiadna rozkompilovaná mapa. To si môžeš byť istý. :) Ja som robil iba to, čo my virgins povedal že tam chce. To neni moja mapa je to virginsová mapa takže tu ide myslím hlavne o neho, nie o nás dvoch. Nevedel som že ti o to poďakovanie tak hrozne pojde. A čo je na tom čudné? Síce si ju spravil ale virgins to všetko navrhoval a to že sa ti tá mapa vymazala zato ja fakt nemôžem. :) A mimochodom určite som neokopíroval úplne celú mapu pridali sme tam ešte viacej vecí. A aj keby ano tak by ťa to nemalo štvať. Tu išlo o virginsa že tu mapu chcel on. Chápem že ťa to teraz serie že niaky človek ktorého si iba nedávno učil hammerovať a nevedel na tom ani prd tak teraz namiesto teba urobil pre virginsa mapu. Fakt som chcel iba virginsovy tú mapu spraviť a urobiť mu radosť keď ma o to poprosil. Nič viac.
    Naposledy upraveno Syrius.; 13-03-11 v 13:51.

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Ja chapem ze ta mapa neni rozkompilovana. Proste je vidno, ze ti virgins poslal moju rozrobenu mapu a spravil si ju na 70% podla nej (ked neratam textury).. a citit tam moj styl, pretoze do kazdej mapy davam kusok svojej fantazie. Prepac ale ked si porovnam mapu zm_lost_lives a toto, tak tato je na o dost vyssej urovni. Takisto som zacinal a prve mapy som trashoval, ale urcite som nestiahol z netu mapu a neprerobil ju. Mozno to, co som napisal znie trochu egoisticky, ale ja som si hammerovanie odmakal a pride mi cudne ze clovek ktoryvedel pred mesiacom len zaklady v podstate okopiruje moju mapu.

  14. #14

    Re: Rekapitulace současných map

    Je to moje mapa a grey na ní měl svůj vliv, ale nebyl schopen mapu dokončit za tři měsíce. Obrátil jsem se na Syriuse, který stejně jako Grey pouze šel podle mých instrukcí a to do puntíku. Nezasahoval jsem do poděkování, to bylo na rozhodnutí autora, který mapu vytvořil. Tys jí Grey tvořil podle mě a on v posdstatě taktéž. Tedy celý nápad s mapou byl můj, stejně jako rozvržení všech kempů a co se textur týče chtěl jsem po síriusovi, šedou, bílý mramor, sklo a technické barvy, místa pro smokery a pod. Syrius jako každý autor vložil do mapy své prvky jako skákací prkno, bílé štráfky do textur, doplňky (roury) apod.
    Tady není nutné zminovat, že jsi mapu do určité míry ovlivnil, ale protože jsi jí nikdy nedokázal po několika měsících dokončit i když chybou smazání z disku, tak mapu a finální verzi dokončil Syrius, bez něhož by nikdy neexistovala. A protože bez Syriuse by nikdy neexistovala jen on má právo děkovat nebo neděkovat lidem, které sám uzná za vhodné.

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Rekapitulace současných map

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Ja chapem ze ta mapa neni rozkompilovana. Proste je vidno, ze ti virgins poslal moju rozrobenu mapu a spravil si ju na 70% podla nej (ked neratam textury).. a citit tam moj styl, pretoze do kazdej mapy davam kusok svojej fantazie. Prepac ale ked si porovnam mapu zm_lost_lives a toto, tak tato je na o dost vyssej urovni. Takisto som zacinal a prve mapy som trashoval, ale urcite som nestiahol z netu mapu a neprerobil ju. Mozno to, co som napisal znie trochu egoisticky, ale ja som si hammerovanie odmakal a pride mi cudne ze clovek ktoryvedel pred mesiacom len zaklady v podstate okopiruje moju mapu.

    Rofll. :-D Tak teraz si už fakt myslím svoje. :-D Pozri si moje dalšie mapy čo som urobil a potom sa tu môžeme baviť o takýchto veciach. Lost_lives bola moja prvá zombie mapka a ty to ideš teraz porovnávať? :D Zombie hrajem dosť dlho a tiež mám už pár mapiek za sebou. Proste bolo to takto. Virgins ma poprosil že či by som tú mapu mohol urobiť ešte raz. Fakt som si myslel že všetko čo je na tej mape bol jeho nápad. Ty si ju len tvoril. On my povedal že ju mám urobiť tak ako je na tej mape čo my poslal. Čiže tej "tvojej". Kebyže viem že na tej mape bolo dosť nápadov aj tvojich určite by som to nekopíroval. Ja niesom taký chudáčik že stiahnem mapu z internetu a prerobím ju. Si len egoista ktorý si myslí že teraz keď robí niečo dlhšie tak musí mať všetko on a on má vo všetkom pravdu. Namiesto toho aby si bol rád že sa tá mapa dokončila tak tu ideš rozoberať niake tvoje nepodstatné veci. A vieš prečo? Pretože ťa to žerie. Ale teda na oplátku že som nechtiac okopíroval aj tvoje nápady čo som teda vôbec nechcel tak ti môžem poslať rmf súbor tej mapy a sprav si ju ako chceš keď je to teda tak moc tvoja mapa. :) Napíš my pm keď chceš ten rmf súbor a urob si ju ako chceš mne je to už jedno. Aky je tam cítiť tvoj štýl keď sa môžem spýtať? Rozhádzané dosky? alebo tehly? To jediné možno. Ale nič viac. Kempy sú také isté ako v druhých mapách. Tak prepáč že som okopíroval tie rozbité sklá čo sú na zemi a ešte tú žltú opretú blbosť čo si mal v anthraxe. Ale jak vravím myslel som že to ma byť všetko v tej mape. Prepáč ale musel som sa takto vyjadriť pretože ma to fakt celkom naštvalo. Ak si pametáš dávno ešte keď som stým nevedel ani prd tak som si pýtal od teba rmf súbor keď si ešte začínal túto mapu robiť. Ty si povedal že by si my to dal ale že to je virginsová mapa a nemuselo by sa mu to páčiť. Mal si aj pravdu. Ale vidiš teraz som dostal možnosť od virginsa ja a nelúbi sa ti to tiež. Ten rmf súbor som si nepýtal preto aby som mohol kopírovať tvoj "štýl" to určite nie. Mám vlastný a to my bohate stačí. :) Pýtal som si to preto lebo som chcel iba vidieť príklad ako sa hammeruje mapka. To je všetko. Trochu si ma dojal ale čo už to sa stáva. :)

    EDIT: Tak vidíš grey bolo to celé virgiho nápad a jeho mapa. Chcel som virgimu pomôcť. Nechápem načo tu rozoberáš takéto nepodstatné veci? Urobil som mapu akú si žiadal virgins a tým je vec vybavená. To že som skopíroval niake tvoje rozbité sklá čo ma teda pri tom nenapadlo, tak to ma mrzí.
    Naposledy upraveno Syrius.; 13-03-11 v 17:35.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •