Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 44 z 44

Téma: Rekapitulace současných map

  1. #31
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Nazval si ma trapnym egoistom a ani si nevedel ako to bolo. To ma dost nastvalo.. mapa co som robil bola podla mna dokoncena.
    Nastvalo ma to, ze som na nej dlho makal, vela veci som tam prerabal aby som to dorobil tak, aby ta mapa sedela aj ludom aj zombie a nakoniec som z toho nemal v podstate nic. Na druhej strane som rad ze bezi na servery.

  2. #32

    Re: Rekapitulace současných map

    Víš co Grey si pokrytec v tvym remaku zm army jsi původnímu autorovi nepoděkoval nikde a sám by ses toho dožadoval. Přitom autorem mapy nejsi. Jsem rád za pomoc, kterou jsi mi poskytl, ale mapě vdechl život Syrius, který ji dokázal znovu vytvořit a hlavně dokončit.

  3. #33
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Co tym myslis ze ju znova vytvoril? Ved ju tvoril podla mojej mapy. Zacina mi to byt smiesne.. podla mna bola proste ta mapa dokoncena, len tebe vadila ta textura dreva a to, ze tam nebol ten .wad, ktory si mal mimochodom dodat ty. Pisal som rozdiel medzi tymto a army. Army sa hravala a kazdy vedel kto je jej autorom. Moju mapu si videl tak max. ty a pritom ju urcite mas v pc. Asi patrim medzi ludi, ktorym zalezi na tom, aby moju pracu ocenili ostatni ludia a hlavne aby sa im tie mapy pacili. Prepac ze som taky egoista..

  4. #34

    Re: Rekapitulace současných map

    Jo ale stejně to nemění nic na tom, že se dožaduješ svých "práv" a práva jiných jako na zm army new sám nerespektuješ, nebo jsem přehlédl poděkování původnímu autorovi??

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Rekapitulace současných map

    Pozri sa grey. Za toho trápneho egoistu sa ospravedlňujem. Chápem ako sa asi cítiš. Mapu si robil tak dlho aj keď fakt neviem čo sa dalo na tom tak dlho robiť až na to vyberanie textúr. Ale keď som sa pozeral na poslednú verziu tejto mapy čo si ešte robil ty, tak my tam niečo fakt chýbalo. Bolo to tam strašne suché a nedokončené. Asi si tam možno niečo chcel ešte dať no neviem. Neber to teraz tak. Všetky tvoje mapy čo si tvoril sa my vždy páčili a dobre vieš že som ti doteraz vďačný za to ako si ma učil. Fakt ma to nenapadlo pretože ako som už asi 4 krát povedal... A fakt neviem o akej tvojej práci furt hovoríš. Je to tam tak ako to bolo na tom pláne. Myslím že to neni až niaka extrémna práca. Prácú som urobil rovnako tiež ako ty, akurát som len kopíroval z mapy a nie z plánu. A kvôli tomu som okopíroval tie maličkosti ako rebrík, rozházané sklá atď. Takže ako som už hovoril je to to isté či by som kopíroval z mapy alebo toho plánu, a aj tak som to mal hotové behom dňa, dvoch. Tak my vysvetli ako ti to mohlo trvať 3 mesiace? Toto? Tak my nehovor že ja som to iba proste okopíroval, a že to vie každý blbeček. To nie, to vôbec není pravda. Takže jedine tie textúry a veci ako rebrík, sklá atď.
    Naposledy upraveno Syrius.; 14-03-11 v 13:01.

  6. #36
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Mne ta mapa netrvala tri mesiace. Ten .wad co mi mal poslat virgins mi stale neposielal a preto pise ze tri mesiace. Ta mapa mi trvala tyzden-dva a to preto, ze ani ja ani virgins nie sme nonstop na pocitaci takze komunikacia bola velmi pomala. Takisto ani ja nemam cas len na tvorbu (aj ked som sa snazil robit to co najrychlejsie, no aj tak precizne). Tou pracou myslim to, ze aj ja som tej mape obetoval cas a bolo to v podstate zbytocne. Ten co robil zm_army mapu zverejnil a tym padom sa dockal aspon nejakej pozitivnej (aj negativnej) kritiky. V tom je v podstate ten rozdiel, co nechce virgins pochopit.

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Rekapitulace současných map

    To sa dá pochopiť že keď si tomu obetoval tolko času a teraz toto. Máš sa právo aj tak cítiť. Kebyže viem ako to presne je, určite by som ťa tam napísal. Len ma trochu to naštvalo že si my to vyčítal a fakt som za to nemohol.

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Kotel vymaz este prosim mapu zm_dd.

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele ZombieBot
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    2,853

    Re: Rekapitulace současných map

    a nebo ať jí tam nechá a povolí v configu doors_rotating ;)

    Citovat Původně založeno doxuancan Zobrazit příspěvky
    ale ro jedno ne nebo ze me udeljte pls admina nebo mi dejte pls pls pls psl unabn prosim

    Po 23 letech jsou komunisti zpět u moci. [irony] Děkuji voliči. [/irony]
    Zeman je rudý slimák. At táhne do Kremlu, tady ho nechceme! Chceme svobodu a ne utlačování!
    Nevím, kam bych emigroval, ale kamkoliv, kde není rudo až rusko a místy tanky. Vidím to na USA - Kalifornii

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Syrius.
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Bratislava - Ružinov
    Příspěvky
    639

    Re: Rekapitulace současných map

    To neni na zm povolené?

  11. #41
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Vymazat!

  12. #42
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Rekapitulace současných map

    Este par (pre mna) neoblubenych map, ktore by som navrhoval vymazat, nech sa vyjadria aj ostatni
    zm_cbble_kamp
    zm_dd
    zm_dust_siege_final

  13. #43

    Re: Rekapitulace současných map

    Souhlasim s greyem i když dust siege je moje oblíbená mapa. Dochází tam velmi často k blokování dveří a hráči prostě nedokáží odolat.

  14. #44
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    203

    Re: Rekapitulace současných map

    Jsem především pro smazání zm_dd - mapa bez nějakého dobrého kempu, velká, nic se tam neděje...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •