Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Ssaarraahh --> Fast212

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele saraaaa
    Datum registrace
    Nov 2017
    Umístění
    Trenčín
    Příspěvky
    22

    Ssaarraahh --> Fast212

    Vypis z konzole:



    Poznamka:


    cs, kubolo ma poprosil aby som to sem dala za neho pretoze jemu nejde vytvorit ucet.

    od neho :

    Dneska 17.8. 2019 som dostal na jailbreaku 6 neopravneny zakaz k CT. Stalo sa to tak, ze vazni robili vzbury tak som dal zakazy a proste som ich za porusenie zabijal. Potom porusil zakaz admin menom Cas hulit a zabil som ho, pretoze by som mu nadrzoval. Nasledne sa admin urazil a povedal som, ze "bolo by to nadrzovanie a dostal by som ban". Admin sa aj tak urazil a dovod zakazu bol : Aj tak ho dostanes alebo nieco take. Takze ziadam o zrusenie zakazu k CT. Dík.
    Naposledy upraveno saraaaa; 17-08-19 v 17:58.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ssaarraahh

    čauko, od začiatku si to fragoval tak som to akotak bral, robili sme vzpury ale potom sme už boli v boxe a asi 3 4 minuty trvalo kým sa niečo dialo a medzitím si zabil asi 3 veznov. Upozornil som ta že moc fraguješ, potom sme hrali jánošíka, 4 sme prežili a išli sme na atrakciu, ja som 2x boxol a to som bol v skupinke všetky CT boli odomna daleko a zabil si ma. Dal som ti zákaz, a že mi začnú na servery písať že som sa mal zachovať inak je mi jedno, mna bude zaujímať názor adminov, ktorý budem rešpektovať.
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Ssaarraahh

    Zdravím,
    ak je strašne veľa vzbúr, tak z môjho pohľadu je fragovanie na mieste. Ak fragoval až moc, tak porušoval iba pravidlo 19, kde je spomínané zbytočné fragovanie. Ak boli dané zákazy a admin boxol iba 2-krát, tak sa to môže brať ako zbytočný frag. Samozrejme záleží na danej situácii, ktorá práve na serveri prebieha. No, ak po opakovanom upozornení admina nedošlo k náprave, tak mal nastať ešte presun a posledné poučenie hráča. Pri opakovanom pripojení a znovu porušení rovnakého pravidla by bol ban na mieste, pretože komu niet rady, tomu niet pomoci.

    V tejto popísanej situácii to na ban nevidím + je to jeho prvý ban. Som za UB.

  4. #4

    Re: Ssaarraahh

    Zdravím. Tady to šlo řešit maximálně přesunem. Jsem pro UB.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Ssaarraahh

    Pre UB, no hate ale opäť prehnaná reakcia

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Ssaarraahh



    Unban

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Ssaarraahh --> Fast212

    Máš UB
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •