Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: DMFFA Turnaj

  1. #1

    DMFFA Turnaj

    Zdravím každého kto to číta, toto bude netradičný turnaj plný zaujímavých cien.

    Ako tento turnaj hrať? Je to jednoduché, stačí hrať na servery DM FFA.

    Pravidla:

    Platia všeobecné pravidla pre servery Kotelny.

    V tomto turnaji ide o to, kto sa umiestni v ranku 1. Server bude mať rank reset aby som to mohol odsledovať. Ak náhodou skončím 1. ja tak sa nerátam a 1. bude ten podo mnou.

    Odmenený hráči a.k.a. výhry v turnaji.

    Hlavné ceny:

    1. v ranku - Steam hra do 20€ podľa vlastného výberu + mesiac VIP
    2. v ranku - Steam hra do 10€ podľa vlastného výberu + mesiac VIP
    3. v ranku - Steam hra do 5€ podľa vlastného výberu + mesiac VIP

    Vedľajšie ceny:

    Každý hráč, čo bude za obdobie turnaju najlepší s nejakou zbraňou, to znamená, že koľko krát bol najlepší v dňoch. Pre predstavu - https://stats.csko.cz/statsx/hlstats...ds&game=dmffa# tu je, kto je koľko krát najlepší s danou zbraňou, podľa toho bude vybraný hráč, ktorý je s ňou najlepší a bude ocenený. Nick - Player, csko.cz sa nepočíta.

    Zúčastniť sa môže každý.

    Reštart ranku sa uskutoční niekedy pošas dňa 20.8.2019. Keď prebehne reštart, dám vedieť.

    Turnaj bude trvať od 20.8.2019 do 10.12.2019 20:00

    GL HL.

    Pripomienky mne do PM.
    Naposledy upraveno Bager258; 11-09-19 v 22:38.

  2. #2

    Odpověď: DMFFA Turnaj

    16:00 reset ranku. Môže sa začať hrať.

  3. #3

    Re: DMFFA Turnaj

    99 % času, kdy je server zapnutý: Počet hráčů pod 4 -> vypnuté hlstats + do toho hrajou boti, kteří tam upřímně nemají, co dělat. Před asi týdnem jsem nahrál druhý rank, kdy se tam sešlo pár lidí a ikdyž jsem tam vůbec nehrál po tom (max jsem se připojil na minutu, protože tam čistě náhodou byli čtyři hráči, kteří se hned odpojili), tak jsem furt v tom samém ranku, ikdyž tam jsou úplně malinké rozdíly mezi ostatními. Je velká škoda, že tam nikdo nehraje. Chtělo by to zakročit. Buď udělat nějakou reklamu a poslat to na FB, nebo vytvořit zprávu o turnaji, která by se pravidelně všem hráčům objevila v chatu dejme tomu co jednu hodinu? Druhá věc je ta, že ti boti tam jsou úplně na hovno. Když už tam nějací hráči jsou, tak je to pak jako hledání jehly v kupce sena. Co z toho, když zabiju deset botů a mám z toho nula pointů a pak najednou mi dá HS zezadu real hráč? To se pak nedivím, že se i jiní krátce po připojení odpojí. Tady podle mne bylo nejlepší to udělat ne na mrtvém serveru, ale třeba na dust2only.

  4. #4

    Odpověď: Re: DMFFA Turnaj

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    99 % času, kdy je server zapnutý: Počet hráčů pod 4 -> vypnuté hlstats + do toho hrajou boti, kteří tam upřímně nemají, co dělat. Před asi týdnem jsem nahrál druhý rank, kdy se tam sešlo pár lidí a ikdyž jsem tam vůbec nehrál po tom (max jsem se připojil na minutu, protože tam čistě náhodou byli čtyři hráči, kteří se hned odpojili), tak jsem furt v tom samém ranku, ikdyž tam jsou úplně malinké rozdíly mezi ostatními. Je velká škoda, že tam nikdo nehraje. Chtělo by to zakročit. Buď udělat nějakou reklamu a poslat to na FB, nebo vytvořit zprávu o turnaji, která by se pravidelně všem hráčům objevila v chatu dejme tomu co jednu hodinu? Druhá věc je ta, že ti boti tam jsou úplně na hovno. Když už tam nějací hráči jsou, tak je to pak jako hledání jehly v kupce sena. Co z toho, když zabiju deset botů a mám z toho nula pointů a pak najednou mi dá HS zezadu real hráč? To se pak nedivím, že se i jiní krátce po připojení odpojí. Tady podle mne bylo nejlepší to udělat ne na mrtvém serveru, ale třeba na dust2only.
    S reklamou súhlasím...

    Na D2 asi len tak nemôžme resetovať rank...

  5. #5
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Odpověď: DMFFA Turnaj

    To znamená že když dneska dám ř killu s mp5 a ostatni mene dostanu se mezi tophrace dne a mam to dokazat vickrat denne? A pocita se to i na ctf pac tam neide rank takze asi ne co?

  6. #6

    Odpověď: DMFFA Turnaj

    Citovat Původně založeno Ranker123 Zobrazit příspěvky
    To znamená že když dneska dám ř killu s mp5 a ostatni mene dostanu se mezi tophrace dne a mam to dokazat vickrat denne? A pocita se to i na ctf pac tam neide rank takze asi ne co?
    Myslím, že je to zrozumiteľné ale áno, čím viac dní budeš najlepsí s MP tak tým lepšie. Platí to iba na DMFFA

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: DMFFA Turnaj

    Myslím, že je to to nejmenší co pro vítěze můžu udělat a to ho dát, jako bonus hráče týdne na naši steam skupinu, jak turnaj skončí. Ale je jasné, že podmínkou je členství skupiny.

    https://steamcommunity.com/groups/kotelna
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8

    Odpověď: DMFFA Turnaj

    Koniec turnaju.

    1. Dajmen
    2. |^Pelargos^|
    3. odiat estimat

    Hry na steam budem riešiť až niekedy v januári. Som viac preč ako doma. Takže niekedy v Januári po sviatkoch vám napíšem, resp. mi poľlite PMku že ste s tým ok :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •