Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Nx_xB --> Nuuu,da!!

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Umístění
    Pilsen
    Příspěvky
    38

    Nx_xB --> Nuuu,da!!

    Dobrý den , požádal bych o unban.
    Hrac Nx_xB ztraci moznost hrat dozorce na 3 dnu, duvod: [zakaz k CT] neschopnost Simonovat, neznalost pravidel, TK (admin Lama)

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=271112

    Admin jednal v afektu. Situace probíhala tak ,že jsem byl Simon. Začali jsme hrát fotbal (Zatím jsem jen vysvětloval pravidla) , a řekl jsem jim aby byly v brance , pan admin fragnul 1 hráče (Zbytečný kill) . Tím pádem jsem ho fragnul já , a řekl jsem mu aby nefragoval zbytečně. Potom jsem dostal ban.

    Steam ID : STEAM_0:0:129445762
    IP : 85.163.109.2
    Děkuji předem. Nx_xB
    Naposledy upraveno Britny; 21-08-19 v 19:56.

  2. #2
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Nx_xB --> Nuuu,da!!

    Vtipné, v tu chvíli co jsi mě zabil ti bylo jedno za co mě zabíjíš, jen jsi věděl že jsem zabil Tcko, protože v tu chvíli jsi byl otočen zády. Potom jsi se vymlouval teprve na to, že to byl prostě zbytečný kill jen kvůli tomu, že jsem ti pokazil počet hráčů. Zbytečný frag to nebyl, 3x jsi jim opakoval aby neopousteli branku a daný hráč provokativně z té branky vylezl a sledoval co budeš dělat.

  3. #3
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Nx_xB --> Nuuu,da!!

    Mimochodem bugovani míče je také zakázáno. Když jdeš k CT je tvou povinnosti Simonovat, to že simonujes bez guny aby tě co nejdřív zabili a ty měl Simona z krku není ideální příklad.

  4. #4

    Re: Nx_xB --> Nuuu,da!!

    Zdravím. Ten zákaz dostal jen za ten TK nebo tam bylo toho víc? Pokud ten hráč vyloženě neutíkal pryč, tak bych ho ani nezabíjel a nechal na Simonovi, ať sám rozhodne, co s ním právě kvůli situacím, která nastala tak, jak ji popisujete. Pokud dostal zákaz jen za ten TK, tak ten byl podle mne zbytečný. Tady byla jen chyba v komunikaci. To by stačilo Simonovi domluvit, popř. maximálně dát přesun.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Umístění
    Pilsen
    Příspěvky
    38

    Odpověď: Nx_xB --> Nuuu,da!!

    Myslím si , že ban je přehnaná reakce. Stejně si myslím , že to bylo v afektu z toho důvodu , že jsem zabil zrovna jeho , ale kdybych zabil někoho jiného , tak nebude tak přehnaně reagovat. A byl jsem simon a určoval jsem co je zbytečný kill a co není . V mém případě mě nijak neohrozil.
    Naposledy upraveno NxxB; 21-08-19 v 20:30.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2019
    Umístění
    Pilsen
    Příspěvky
    38

    Odpověď: Nx_xB --> Nuuu,da!!

    Chtěl bych se zeptat jak se to vyřeší ? Jestli dostanu unban ?

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Nx_xB --> Nuuu,da!!

    Podla mna je hovadina zabíjať admina u CT On vie snád lepšie ako hráč čo má robiť, ale súhlasím s grakonom, bol to len 1 TK 3 dni je moc, den prešiel kludne som za UB.
    Už neni čas huliť...

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Nx_xB --> Nuuu,da!!

    Hráč dostal UB.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947

    Odpověď: Nx_xB --> Nuuu,da!!

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •