Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: JB - demence

  1. #1

    JB - demence

    Ahoj, abych vás dostal do situace, byl jsem simon a MomonSon odmítal plnit mé příkazy, tak jsem ho vždy párkrát hitnul aby se uklidnil a udělal to oč ho žádám. Asi si to vzal osobně a další kolo když měl simona, tak mě bezdůvodně hitoval, pak jsem začal natáčet toto demo. Všechno máte vyčasovaný, protože je docela dlouhý.



    17:20 - dal první reakci s výhodou na skok, kterou pak zrušil, poté chvilku zamrzl a nakonec tu výhodu dal čínanovi, se kterým byl asi na tsku. Pak byla vidět jeho agresivní povaha, když hráči psali do chatu, že nadržuje.

    25:00 - zabil vdčko, se kterým nesouhlasil že ho má mít, tak jsem si myslel, že ho zabil z toho důvodu. Zabil sem ho v afektu, pak jsem se dozvěděl, že vdčko mělo mp5tku.

    35:53 - Čínan zabil CTčko, na minimapě můžete vidět kde stojí MomonSon, stál prakticky na střeše směrem k MP5, tak nevím jak je možné, že po něm ani nevystřelil, poté se domlouvá s Čínanem aby ho nechal a jenom ho oběhl, Čínan psal i do chatu, že si jdou spolu hrát. O pár sekund později v čase 36:33 MomonSon přijíždí autíčkem do areálu cel, místo toho aby se staral o hledaného Čínana v čase 36:43 mě MomonSon přejel autíčkem s jeho poznámkou "Tu máš ty mrdko"

    41:47 - další z jeho útočných "manévrů" :D a toto vše dovršil v čase 42:47, kdy CTčko zabilo afkujícího hráče a já na úkor toho zabil dalšího afkujícího hráče, a jelikož Momon měl komplexy ještě z toho minulého kola co jsem ho zabil, tak nás oba zbytečně fragnul a nechyběly tomu ani jeho urážky.

    To je vše, kdo si demo chce pustit celý tak může, krom těchto času tam uslyšíte jenom Momona nadávky.

    Abych to shrnul - Nadržování Téčku (Čínanovi), Zabíjení CT (team killy), Urážení hráčů (z čehož už má dva nedávné bany)

    Demo: http://csko.cz/dema?UPD=kMF4Zonc

    MomonSon STEAM_0:0:213554137 94.113.179.57 CZ
    Každý úspěch jehož dosáhneme, nám udělá nepřítele. Chceme-li být oblíbení, musíme být průměrní.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: JB - demence

    BANNED, díky

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •