Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Jb 1-8

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Wink Jb 1-8

    Čau Kotelno! Tímto vláknem si žádám o práva na všechny csko.cz jailbreak servery.
    Dlouho jsem váhal, jestli by to mělo smysl zakládat, ale nakonec jsem se rozhodl, že to zkusit můžu.

    Tak začnu podmínkami.

    vlastnit originální hru - Jo
    hrát minimálně 3 měsíce na tomto portálu - Jo - Hraju na tomto portálu více jak 5 let (čistého času tak čtvrt rok(plus mínus )).
    čistý trestní rejstřík - Jo, dycky jsem se snažil tak, ať tam není ani jeden ban.
    hlášení cheaterů - Né tak úplně cheaterů, spíš hráče, co neznají JB pravidla a jdou k CT apod. Sice těch hráčů není moc, ale ani ne málo. Takže bych řekl, že jo. Btw. Hlásím přes ! ve většině případů. To muže potvrdit takový ten borec stím psem.

    Tu máte info o mě

    Spoiler Spoiler:


    Proč bych měl být admin:

    Spoiler Spoiler:


    Komu se to nechce číst, tak ve zkratce.
    Moje + jsou...

    + Chci pomoct portálu
    + Dlouho tu hraju
    + Respektuji adminy
    + Splnuji podmínky
    + Grakon je bot
    + Nehrotím hru
    + Jsem dobrý simon a vězeň (alespon si to myslím :D)
    + Jednašestce jsem věnoval více času, než bych měl.
    Jo, a mám rád gabe smajlíka.

    Mínusy nepíšu, jsem dokonalý (jestli někdo na mě něco najde, je to automaticky plus )

    Ikdyž by se jeden našel.. Moje aktivita, ale k tomu mám i vysvětlení.
    Cs 1.6 hraju vždycky, když je někdo na serveru, nebo když mi funguje internet. Bratr těd odjíždí do Prahy za prací a mně díky tomu funguje internet (má v pokoji router pro celou rodinu, takže bere nejvíce wi-fi a všichni pak máme doma problém s pomalým internetem (samozřejmě kromě bratra :) ). Takže to je vysvětlení, proč nechodím na csko, ale spíš se pohybuju na foru.
    A občas i (v dnešní době) zažité "vole" do mikrofonu. Ale jsem si toho vědom a víckrát se tento zlozvyk už nestane.

    Identifikace

    Jméno ve hře: Iluvatar
    Jméno na stímu: sUch
    Steam obrázek: Jamec McAvoy
    SteamID: STEAM_0:1:102793151
    IP: 88.100.7.136
    Věk: Dvojčíslí (nenapíšu, anonymita je důležitá)

    Každý si o mě udělejte obrázek a vemte si z té žádosti, co chcete. Samozřejmě jsem to splácal tak, aby to podle mě vypadalo alespoň z části vtipně a převážně jako žádost (kdybych žádal o náboráře, udělám to o něco víc seriozněji ).

    Taky mám takový malý návrh. Když se nenajde nějaká velká překážka a Samčo, velká část AT a Burakjedna budou s touto žádostí spokojeni, mohl by mi jeden z těch dvou náborářů dát konečný verditk jako dáreček pod stromeček . Myslím, že nejsem tak vadný, aby to tu zavánělo půl roku . Těch 5 měsíců přežiju :D Jinak to není urážka na náboráře, oba to jsou borci a dělají pro kotelnu MAX, aby jí pomohli.
    Naposledy upraveno sUch; 26-08-19 v 05:59.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Jb 1-8

    Hneď sa to môže aj locknúť. Je to len ďalšie decko, ktoré chce len práva a je mu jedno kde. -----> KLIK <----- Čau.

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    viděl jsem, že tam nikdo nehraje, tak jsem nějak vydedukoval, že by potřebovali admina a na knifu nikdo nebyl
    Na čo je potrebný admin, keď sú prázdne servery? To nedáva zmysel. Som myslel, že admini sú potrební, keď býva veľa hráčov na serveroch.

    Citovat Původně založeno sUch Zobrazit příspěvky
    ještě hezčí je to, že mě hned nazýváš děckem. Pěkné
    V žiadosti na druhom portáli si napísal vek 15 rokov. To znamená, že buď decko naozaj si, alebo klameš :) 15 rokov by som ti ale naozaj tipoval.
    Naposledy upraveno DinGo; 25-08-19 v 18:53.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Jb 1-8

    Jj, tušil jsem, že to sem někdo dá. To je portál, na kterém jsem taky hrál JB před rokem a půl, pak se přejmenoval a viděl jsem, že tam nikdo nehraje, tak jsem nějak vydedukoval, že by potřebovali admina a na knifu nikdo nebyl. Taky jsem si toho akademika, co mi jako jedinému dali, nechal vzít, bo mi psali, že práva budu mít do 3 dnů a čekal jsem nato 3 týdny, takže...
    Ale jako díky, žes to sem dal a že se to může objasnit, ještě hezčí je to, že mě hned nazýváš děckem. Pěkné

    E: Za 1. Stejně jak tam, tak i tady jsem neplánoval, že tu žádost vůbec udělám, ale napadlo mě "proč ne?" vlastně je to (dalo by se říct) "čerstvý portál" (oproti kotelně) a chtěl jsem pomoct a i jiné důvody tam byly. Nejdřív jsem se chtěl naučit s amx menu, dotáhnout tam nějaké hráče apod., no stalo se, že admina jsem měl dostat 3. den nejpozději a čekal jsem nato 3 týdny, navíc ze strany vedení žádná ochota atd.
    Btw. myslím, že ta žádost není tak velké mínus, aby se to hned locklo, navíc, když tam už asi měsíc nehraju.

    A za 2. Jo, je mi 15. Nejdřív jsem myslel, že jednáš v afektu jen kvůli tomu, že jsem si žádal jinde, promin.
    Naposledy upraveno sUch; 25-08-19 v 19:37.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Jb 1-8

    Absolutne ta nepoznám, v hre som ta nevidel snád ani raz.

    E: Tiež chodím niekedy na servery s malým počtom hráčov ale nevidel som ťa... A sory ale tá tvoja slohovna sa mi čítať nechce komu z adminom hlásiš?
    Naposledy upraveno Fast212; 26-08-19 v 00:29.
    Už neni čas huliť...

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele sUch
    Datum registrace
    Oct 2017
    Umístění
    Luna přírody
    Příspěvky
    108

    Odpověď: Jb 1-8

    To bude proto, že se vyskytuju spíš na serveru s menším počtem hráčů. Když uvidíš 2 servery a na jednom 20 nebo 15 hráčů a na tom druhém 4 až 10, tak budu natom druhém.

    E: Nikomu nehlásím, buď přes ! nebo na foru.
    Naposledy upraveno sUch; 26-08-19 v 05:45.

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Jb 1-8

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •