Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 37

Téma: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

  1. #16
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Ne nedostal, ban jsi dal na 3 dny důvod byl ten že nepřekousneš to, že já tam hrát mohu a ty ne, ban byl tedy třídenní, po mé zprávě byl prodloužen na 7 dní + jsi tam připsal důvod, lžeš, časy si jdou dohledat :), žádám vyjádření někoho z vedení.
    Naposledy upraveno -t0m4s-; 29-08-19 v 21:00.

  2. #17

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=



    Je to ban za to iste. nokill a neplníš úlohy mapy.
    Spoiler Spoiler:


  3. #18
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    viz. výše Žádám vyjádření někoho z vedení.

  4. #19
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Ban v pohodičke. Hlavne nech už si saváž nerieši komplexy.

  5. #20
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Promiň ale požadoval jsem názor od někoho z vedení... To ty bohužel nejsi.

  6. #21
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Pokud je situace na serveru opravdu tak špatná (čemuž i věřím, protože počet hráčů je nízký) a nikdo z hrajících hráčů proti probíhající hře nic neměl, neviděl bych k banování důvod. Je očekávatelné, že za situace viz níže, nebude hra na serveru tak oficiální, proto bych raději zachoval atmosféru na serveru tak, jak si ji vyformují samotní hráči, kteří na serveru hrají, než aby byl server prázdný, protože kvůli nízkému počtu hráčů a vysokým rozdílům v levelech nelze hrát. Osobně bych za těchto okolností ban nedával.



    Doporučit ti můžu maximálně zkusit napsat PM Kotlovi s dotazem na možnosti změny nastavení serveru. Je vidět, že je na serveru problém, kteří se snaží hráči řešit komunitně, což bych netrestal, dokud nebude problém vyřešen technicky, je-li to vůbec možné. Pokud ne, bude možná lepší nechat si server žít svým životem.
    Naposledy upraveno hofy; 31-08-19 v 01:18.

  7. #22

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Tak to mám brat tak, že maximálne leveli ktoré robia vysoké rozdiely medzi hráčmi a "šikanujú" malé leveli ako tento, majú imunitu proti banom? Dobre, nemám nič proti tomu. Ale to sa už mohlo riešiť skôr u kotla pretože tá "atmosféra" je už roky.
    Spoiler Spoiler:


  8. #23
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    hofy díky moc, vážím si toho že máš objektivní názor na věc a vidíš věc z mého pohledu.
    killer-savage dokud jsi na server nepřišel ty, byli všichni spokojení, já jsem tam s lvlem 40 byl, ale hráče s menším lvlem běžně vůbec nezabíjím... ba naopak. Věř mi že daleko horší bude když se bude hrát podle pravidel, pak začne šikana.
    Kotlovi napsat můžu, bylo by fajn kdyby mi pomohl někdo z vedení nebo někdo kdo na něj má jiný kontakt než PM tady na foru, ale napsat samozřejmě zkusím.
    Naposledy upraveno -t0m4s-; 31-08-19 v 01:51.

  9. #24
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Citovat Původně založeno killer-savage Zobrazit příspěvky
    Tak to mám brat tak, že maximálne leveli ktoré robia vysoké rozdiely medzi hráčmi a "šikanujú" malé leveli ako tento, majú imunitu proti banom? Dobre, nemám nič proti tomu. Ale to sa už mohlo riešiť skôr u kotla pretože tá "atmosféra" je už roky.
    Já o šikanování nic nečetl, vycházím primárně z tvrzení viz níže, které tady nikdo nerozporoval.

    Citovat Původně založeno -t0m4s- Zobrazit příspěvky
    Jak uz jsem psal kdysi tak to nepopiram a ano, hraje tak vetsina lidi, protoze jinak se tam hrat ani neda, lvl 40 sunda jakykoliv mensi lvl bez sebemensiho problemu a z duvodu velmi maleho poctu lidi na cele kotelne a ne je na SH jsme se uchylili k dohode o NK, aby na serveru byla stala i kdyz mala zakladna hracu a server se nevypnul. Myslim si osobne ze je daleko lepsi to, kdyz tam hraje 10 lidi proti pravidlum a vsichni jsou spokojeni, nez 1 clovek ktery prijde na server, cely ho vystrili a za 10 minut tam neni nikdo a s nejvetsi pravdepodobnosti se uz nikdy neukaze.

  10. #25

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Pred resetom som bol tiež max level, takže presne viem jak to chodí. Ano sú dva druhy týchto hráčov. Jedna: hráčov morduje (znemožnuje malím levelom hranie) a druhá: dohoda nokill (vedome porušuje pravidlá serveru). Ale jedno majú spoločné. Na serveri už ich nič nedrží pretože rank bol zrušený.
    E:
    Citovat Původně založeno -t0m4s- Zobrazit příspěvky
    killer-savage dokud jsi na server nepřišel ty, byli všichni spokojení, já jsem tam s lvlem 40 byl, ale hráče s menším lvlem běžně vůbec nezabíjím.
    Keby je to pravda, tak nemáš somnou problém pretože aj ja som menší level.
    Naposledy upraveno killer-savage; 31-08-19 v 02:08.
    Spoiler Spoiler:


  11. #26
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Ale já s tebou problém neměl, co já vím zabíjel ses s hráčem Jezisek. který byl zrovna na menším účtu a poté co jsi ho zabíjel šel na lvl 40. Já ti nic nedělal. Ale problém se mnou máš ty, když se připojíš na server bez jakéhokoliv důvodu a vybanuješ ho.

  12. #27

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Ajooo hovoríš o tomto bane. Oba ste ma tam šikanovali len pretože som admin. Ja si chcel normálne zahrať ale situáci zašla tak ďaleko že som musel zavolať admina.
    Spoiler Spoiler:


  13. #28
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    já absolutně nechápu jak přicházíš na takové závěry, jediné co jsem napsal bylo že tam nemáme rádi adminy, přesně kvůli tomu důvodu který tady právě teď řešíme.

  14. #29

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Citovat Původně založeno -t0m4s- Zobrazit příspěvky
    co jsem napsal bylo že tam nemáme rádi adminy,
    Ani keby si tam chce normálne zahrať? Tak jop, hral som tam od jeho vzniku ale teraz už nemôžem
    Spoiler Spoiler:


  15. #30
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    126

    Odpověď: S prasetem v ruce (jiny hrac) --> =Killer-Savage=

    Nemůžu za to že nás banuješ. NK ti vadí, hraní podle pravidel pro tebe taktéž není řešení. Já se snažím najít způsob aby si zahráli všichni a ty mi to znemožňuješ. Dále sem psát nebudu, dám vědět kotlovi.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •