Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Jailbreak KOŇ = Nesimonuje, ma Wh, nema mikrofon, dava mfk, nadava = N4rko

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    157

    Exclamation Jailbreak KOŇ = Nesimonuje, ma Wh, nema mikrofon, dava mfk, nadava = N4rko

    Hráč N4rKO Prisel na Jailbreak dal 13 fk, nemel mikrofon = psal pres chat, urazel hrače, Mnel Ab a Wh. Prisel na sever vschnz tam pozabijel potom zacal nadavat a rikat ze mi sme taky cheateri. Potom prisel k ct exe.4k. Ten ho zabil. typek se sebral a zdrhl. Zaznam sem nestihl natocit pac sem to psal na forum a pres vykrickik. Stalo se to okolo 11:25 muzete si precist HLTM zaznam chatu. A nechapu ze zas nikdo neprisel na me upoyorneni pres vykricnik. Davat bany za fragovani to ( o to oduvodnene) to jo ale prijit na hlaseni to ne. Dekuji a doufam ye ho dostanete. Jinak bzl to jb 0 a ja sem S!GNA!. jinak neni to N4rkO ale N4rKO tak sry za peklep.
    Naposledy upraveno S!GNA!; 29-08-19 v 15:41. Důvod: Zmena jmena z N4rkO na N4rKO

  2. #2

    Re: Jailbreak KOŇ = Nesimonuje, ma Wh, nema mikrofon, dava mfk, nadava = N4rko

    Ahoj. Hráč již dostal ban za cheating: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=271308.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •