Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 21 z 21

Téma: The Punisher --> pidda

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Citovat Původně založeno pidda Zobrazit příspěvky
    Do ted jsem nevidel jedinou omluvu a jeste ma tu drzost si rikat podminky? Nebylo to u tohoto jedince poprve a jsem si jist, ze ne naposledy.
    Staci kouknout na chatlog..
    Dva bany za vulgarnost mel uz i od jineho admina.
    Když to je někdo novej či někdo bezproblémovej, tak trest nedávám tak dlouhý, ale on moc dobře ví, že to nebylo poprvé.. ale v minulosti jsem to řešil jen kickem..
    Pokud se omluvi, tak muze byt stazeno na 3 dny (muze pak jiny admin zkratit).
    Debatovat ani smlouvat více nehodlám.
    No ja som CHL pozrel a neni až taký zlý... Za to čo napísal by som hráčovi na servery povedal nech nenadáva do rodiny a hotovo. Ked je to jeden z problemovejších hráčov tak kludne nech ban ostane, ale nie taký dlhý. A aj ked sa síce neospravedlnil ale za toto dať ban v hentakej výške je fakt moc. Ked je toho v CHl viac tak kludne to sem hod ale ja som ho tak zbežne pozrel a nič moc zlé som tam nevidel.
    Už neni čas huliť...

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    11

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Dík za reakci ;) + následně omluva, nebo jak to nazvat je v příspěvku nad tvojím. "Ale jak jsem napsal, některé reakce byly přehnané to já zas uznám, bylo to za účelem trollu a za to se omlouvám ;)"

    Ale zase se nehodlám nějak klanět, když vím že délka banu je nesmysl a pidda jako vlastník práv se mohl zachovat taky jinak a reagovat např. mute, kick a ne oplátkou nadáváním taky do nul, ale to mě je nějak jedno takové reakce, spíš mi jde o ten nesmyslný ban.

    Takže ať se to nějak ukončí byl bych rád kdyby to někdo hodil na normální dobu. Nerad bych chodil hrávat na GS

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Facepalm moment. Ban na 3 mesiace a ak si prilezie na fórum pre UB a ospravedlní sa tak skrátiť max na 3 dni? Som za skrátenie banu na adekvátnu dĺžku.

  4. #19
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Ban zkrácen, za 2 dny ti skončí, příště zkus jakékoliv trollení vynechat, díky.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Punishera poznam z D2 a nevie sa chovat. 3 mesiace je dost, ale bez problemov si zasluzi dlhsi ban (3+dni).
    Je dobre ze ho niekto sekol, ked sa ospravedlni za chovanie a prislubi normalnost som za UB.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Ban již vypršel, příště si opravdu dávej pozor na to co píšeš :)

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •