Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 21

Téma: The Punisher --> pidda

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    11

    The Punisher --> pidda

    Vypis z konzole:

    [ KOTELNA HRAC AUTORIZOVAN ]
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 271538)
    [AMXBANS] Mas 11 tydnu, 6 dnu, 23 hodin, 53 minut a 55 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: '142538'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'nadavani do rodiny'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < The Punisher >
    [AMXBANS] Tvuj nick: The Punisher
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:663388339
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:663388339
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 188.122.194.12
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 188.122.194.12
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < pidda >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Awp (awp_india)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    The Punisher se pripojil k Policistum
    pidda killed dertreu with awp
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontro


    Poznamka:


    Dobry den,

    zadam o snizeni delky banu jelikoz 3 mesice mi neprijde jako adekvatni doba. Denne se vyskytuje na csku nekolik urazek, kdy delky banu jsou od 1 dne do tydne.

    Nemuzu za to, ze tento admin se nechal lehce vytocit a neunesl situaci "troll". Navic sam nadaval hraci "vracenim" odpovedi do nul. Coz si taky nemyslim, ze je adekvatni postup.

    Dekuji timto za kladne vyrizeni. Nezadam o odbanovani, ale o snizeni trestu jak byva bezne treba na tyden :)

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    11

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    PS: nadávání do rodiny byla klasická troll hláška, kdy admin po zabití napsal nulo a odpovědí byla " tvoje mama" :D kocourkov když má někdo takový práva

  3. #3

    Re: The Punisher --> pidda

    Awp 08-09-2019 12:19:07 VALVE_0:0:663388339 188.122.194.12 The Punisher :D:D:D:D
    Awp 08-09-2019 12:18:56 STEAM_0:1:18305988 89.190.70.34 pidda omluv se
    Awp 08-09-2019 12:18:29 VALVE_0:0:663388339 188.122.194.12 The Punisher tvoje matka no D:D:D
    Awp 08-09-2019 12:18:22 STEAM_0:1:18305988 89.190.70.34 pidda nula
    Awp 08-09-2019 12:18:10 VALVE_0:0:663388339 188.122.194.12 The Punisher pidda ubozacek jak cigan

    Jakože takový ban je totální přepal, za toto bych dal max mute. Na druhou stranu NoPe taky by ses nemusel chovat jako hovado a použít třeba takové kouzelné slovíčko, které zní "promiň".

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    3 mesiace za "nulo", "pidda ubozacek jak cigan", "tvoje matka no D:D:D" ?????????????

    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    11

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    z 99% šlo o troll, protože sám admin pak urážel. PS: to cigán je takové vytržené z kontextu kdy mě dal ze zadu a šli na mě 3 :D:D víme jak to u této kultury chodí, hodí se to jako dobré přirovnání :D

    Takže jak sami dobře víme, že 3 měsíce jsou blbost jen protože to jeden jedinec neunesl. Může to tu někdo tedy zkrátit na normalní dobu 1-7 dní ?

  6. #6

    Re: Odpověď: The Punisher --> pidda

    Citovat Původně založeno NoP Zobrazit příspěvky
    z 99% šlo o troll, protože sám admin pak urážel. PS: to cigán je takové vytržené z kontextu kdy mě dal ze zadu a šli na mě 3 :D:D víme jak to u této kultury chodí, hodí se to jako dobré přirovnání :D

    Takže jak sami dobře víme, že 3 měsíce jsou blbost jen protože to jeden jedinec neunesl. Může to tu někdo tedy zkrátit na normalní dobu 1-7 dní ?
    A omluva furt nikde...

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    11

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Pardon některé reakce opravdu byly přehnané, ale šlo prostě jen o troll:) Nic to však nemění na tom, že adminův postup byl taky špatný, kdy sám vracel urážky a nakonec ještě vymyslel naprosto nesmyslný ban. Myslím, že by se ztoho pro příště mohly poučit obě strany)

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Wtf 3 mesiace za toto :D

    Ako hovorí grakon bohato stačil trest v podobe mute.. :D

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    11

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Upraví to tedy někdo na normální dobu ? Děkuju

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    tohle je u banujícího admina normální, za UB

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Počkáme ještě na vyjádření banujicího admina, možná se jednalo i o hlasovou komunikaci. Pokud se do par dní neukáže, ban zkrátím/zruším.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    11

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Ahoj Kopre o hlasovou komunikaci se nejednalo + sem nebyl s piddou ani v týmu. Ta délka je nesmyslná. Jinak děkuju pak za následné zrušení / zkrácení, protože čtvrt roku se mi kvuli jeho frustraci moc čekat nechce :/..:D

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele pidda
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Náchod
    Příspěvky
    156

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Do ted jsem nevidel jedinou omluvu a jeste ma tu drzost si rikat podminky? Nebylo to u tohoto jedince poprve a jsem si jist, ze ne naposledy.
    Staci kouknout na chatlog..
    Dva bany za vulgarnost mel uz i od jineho admina.
    Když to je někdo novej či někdo bezproblémovej, tak trest nedávám tak dlouhý, ale on moc dobře ví, že to nebylo poprvé.. ale v minulosti jsem to řešil jen kickem..
    Pokud se omluvi, tak muze byt stazeno na 3 dny (muze pak jiny admin zkratit).
    Debatovat ani smlouvat více nehodlám.

  14. #14
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Tři měsíce jsou hodně, na druhé straně musím z osobní zkušenosti říci, že tento hráč rozhodně nepatří mezi beproblémové. Rád provokuje až za hranici únosnosti.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    11

    Odpověď: The Punisher --> pidda

    Piddo csko hraju na kotlu asi 7 let, takže 2 bany za vulgarnost je ještě slušná vizitka :D Sám si urážel taky, upozornění si nedal - kick nebo cokoli jiného, ale to je jedno sám sem psal, že nežádám o úplný unban, ale klasický trest 1 - 7 dní a pokud je tohle nějaké kladení podmínek tak to mě mrzí, ale 99% ti tu napsalo, že je to naprosto neadekvátní ban. Pokud by každý banoval takto, tak to může kotel zavřít, protože by na serverech nikdo nebyl..a na serverech se vyskytují urážky hrubšího zrna atd co jsou i bez trestu.

    Ale jak jsem napsal, některé reakce byly přehnané to já zas uznám, bylo to za účelem trollu a za to se omlouvám ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •