Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Consantine (jiny hrac) --> :_Koprakek_:

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    1

    Consantine (jiny hrac) --> :_Koprakek_:

    Vypis z konzole:

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 271326)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '335125'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot Wallhack'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Consantine >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Wiktor
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:350244397
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:350244397
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.163.91.212
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.163.91.212
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < :_Koprakek_: >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na


    Poznamka:


    Chtel bych se vyjadrit.. At uz to zni jakkoliv.. Chci se omluvit, priznavam, ze ban byl udelen pravem a mrzi me to. Pokud tu je sance o unban, tak vas prosim, chci hrat normalne,spravedlive.. Ano, udelal jsem chybu s pouziti cheatu atd.. Ale opakovat po unbanu se to nikdy nebude.. Chci si zahrat a menit counter strike dle poratlu se mi nechce.. Vzdy jsem byl zvykli na vas portal. Dekuji za vyslechnuti.. a jeste jednou se omlouvam.

  2. #2

    Re: Consantine (jiny hrac) --> :_Koprakek_:

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2019
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Consantine (jiny hrac) --> :_Koprakek_:

    Je dobré, že tu jsou aspoň takové možnosti. Samozřejmě v nejbližší době si koupím originální verzi hry CSKO. To, co jste napsal tak je pravda. Chápu, že lidi které cheatují tak nejen kazí hru ale i ten dojem z té hry. Ačkoliv jsem to také porušil tak plně chápu vaše rozhodnutí. Nelze mi dát unban za něco, co defakto největší porušení pravidel. Mrzí mě to, nelze abych řekl, že jsem to neudělal. Myslím si, že osobně je špatné lhát, když se to tak lehce dá poznat. Beru to jako další šanci a varování. Zkoušel jsem to poprvé a určitě naposled.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Consantine (jiny hrac) --> :_Koprakek_:

    Super omluva, jen dodám že to nebylo poprvé ale tvé cheatovani bylo dvou denní, poprvé jsi poté vše vypl, následující den jsi měl zase vše zaplé.
    VIP kod si můžeš potom aktivovat i na orig. cs, nemusíš jej kupovat znovu.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •